My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

tulanek
autor
12. bře 2010

Nechrnim,ted jdu 😀 me by cviceni zabilo 😀 klobouk dolu a hlavne opatrne!!!! 🙂

suzanna
12. bře 2010

ta peci me taky trapi...
pajka v 9tt je uz brisko urcite videt.Jo a co deti?Tesi se na prcka?
Tuli tak se hezky prospi.Ja si lehnout nechodim ,zjistila jsem ,ze je mi pak spatne a nic uz se mi nechce delat,tak to radsi pretahnu a spim i lip v noci.

pajka00
12. bře 2010

Děti dobrý....ty jsou nadšené a těší se. Volala mi švagrová-vlastně už bývalá,ale jsme pořád v kontaktu, že ji děti hrozně překvapily-jak byly nadšené, když jí to minulý týden vykládaly,že jsem těhotná🙂Tak mám radost-že z toho nemají nějaký problém. Dcera půjde na intr v září-takže aspoň se to doma zase trochu zaplní a nebude tam takové ticho🙂
Jo...bříško už trochu mám a měla bych se začít dívat po nějakých volnějších kalhotech...ale co budu nosit, to fakt nevím.

pajka00
12. bře 2010

Já bych si i lehla,ale v práci je to problém 😀 a když přijdu odpoledne domů,tak sice polehávám,ale spát se mi nechce...to spíš přes víkend tak kolem 13 hodiny se natáhnu u TV a dám si 20-minutovku.

tulanek
autor
12. bře 2010

Ja si lehnu,prospim se a pak mi bude urcite spatne,to je tak vzdycky,kdyz ja si nemuzu pomoct 😅 taky me Pecicka trapi,bojim bojim.....

Dobrou holky....

suzanna
12. bře 2010

Holky se taky moc tesi.Ta nejstarsi prave odesla uz minuly rok v zari a tak je pokojik prazdny tak jsem take rada,ze se znova zaplni uz bych ho sakra chtela zacit delat ty detsky motivy a tak to bude pak nadhera.Jen chci pockat na pohlavi,abych se tomu mohla prozpusobit.Holky ktera si to chcete nechat rict co to bude??
Jo tuliku dobrou 😉

pajka00
12. bře 2010

Tuly hezky se vyspi,já to balím za 10minut taky🙂
Já to asi nechci vědět🙂Můj jo....ale já nevím....je mi to úplně jedno,takže proto asi to vědět nechci.Ale kartář říkal buď kluk nebo dvojčata holky.....takže asi ten kluk 😀

suzanna
12. bře 2010

Ja bych to take ani vedet nemusela,ale kdyz oni maji takovy krasny veci a me se nechce vsechno kupovat neutralni...

pajka00
12. bře 2010

No jo...to mají nádherné🙂) Jsem dostala od kamarádky k narozkám na zeď nebo dveře lepící obrázky, domeček,lodička....žluto modré🙂 No a oblečení-to se vůbec nedívám....je to nádhera.

pajka00
12. bře 2010

tak se loučím-mějte se a peci....myslím na tebe
ahoj a krásný víkend-asi se sem nedostanu..

broukb
12. bře 2010

já si to určitě nechám říct...já bych to totiž nevydržela a pomalu už bych to chtěla vědět teď 😀

broukb
12. bře 2010

tady bude zase o víkendu mrtvo ☹

ratatooy
12. bře 2010

Já si to taky nechám říct ale vnitřně vím že to bude holka.aspoň rozčisnu klan z manželovi strany tam se nikdy nestalo aby někdo měl holku všichni kluky a celá vesnice co mají stejný příjmení mají jen kluky.tam je to začarovaný.holky a dalši perla od tchýně.se držte co zase vyblila.prej mi říká ale jooo já vám to mimco SCHVALUJU no chápete to mi na to čekáme tři roky a ona nám to teda nakonec schvaluje no to je hodná co.

broukb
12. bře 2010

to je teda hodná, že vám to schvaluje ..ještě že tak co byste s tim mimčem dělali kdyby vám ho neschválila 😀 No to je síla..mě sem jde zas na výzvědy švagrová..holky za celých 7 let u mě nikdy nebyla když sem tu byla sama vždycky jen s manžou a najednou řijede řes celou Prahu na kafe...to jsem zvědavá co chce 😀

pecicka
12. bře 2010

holky, tak jenom aby vás uvedla do reality, zázrak se nekonal, takže vám všem ze srdce přeji klidné a hlavně bezproblémové těhotenství a já sem možná někdy za čas na vás zase kouknu a třeba se i přidám, ted ale nemám sílu......mějte se moc krásně 🙂 myslím na vás

ratatooy
12. bře 2010

Brouk to víš miminka dělaj divi jak by pak k tomu přišla když by ho nemohla chodit muchlat.no to nevím co by jsme dělali kdyby nám to neschválila asi by jsme ho museli dat do babyboxu🙂

suzanna
12. bře 2010

peci to me tak strasne moc mrzi.A pujdete do dalsiho pokusu?
ratat ta tvoje tchyne, ta je na zabiti 😀

pecicka
12. bře 2010

suzzi- já se jen tak nevzdám, 26.3. jdeme na další konzultaci a uvidíme, jaké jsou další pokusy, máme za sebou 2minimálky, tak se uvidí....neboj, myslím na vás a sem tam nakouknu a budu informovat, po tom dítěti toužím, takže jsem připravena si ho vybojovat

suzanna
12. bře 2010

peci napsala jsme ti do IP 😉

suzanna
12. bře 2010

Jo holky a delam salat 😀 bez rizku ,ty delam jen na prirodne.

broukb
12. bře 2010

Peci je mi to strašně moc líto, drž se holčičko já pevně věřím, že se ti to příště povede 😉 i my na tebe budeme moc myslet a doufám, že se k nám brzy vrátíš.KŮŇ S TEBOU !!!

ratatooy
12. bře 2010

Peci tak ať se vám zadari na dalši pokus.proč jste vůbec měli minimálku?to se mi moc nelíbí radši zkuste normální cyklus a už se to určitě povede.

pecicka
12. bře 2010

ratatoy-protože já mam udělanou sterilizaci a jinak jsme zdravotně v pořádku, tak jim přišla minimálka dostačující

suzanna
12. bře 2010

peci do jakeho centra chodis??

pecicka
12. bře 2010

suzzi-jsme z Olomouce a jezdíme do Reprofitu do Brna k Mudr. Macháčovi

suzanna
12. bře 2010

Asi tam maji jiny postup a nechteji proste zbytecne zatezovat telo velkyma davkama hormonu,ale podle myho to pusobi jak na koho.Nedej se a nech si tu stimulku s injekcema... 😉 Drzime ti vsechny palce 😵

pecicka
12. bře 2010

dám na tvou radu a navrhnu to, uvidíme, co navrhne na te další kontrole a hlavně, jak dlouho budu muset čekat, protože já brala 3-7den cyklu jen glostík a nic víc, tak jestli se to bere jako stimulace a nebo se může jít hned nanovo, to nevím

ratatooy
12. bře 2010

A peci nechcete změnit car.asi ti to nestačilo když jsi měla tak málo vajíček.to by mě naštvalo kdybych si nechala sterilizaci a pak chtěla dítě to bych si pěkně nadávala.určitě jdete do normálního cyklu ivf.to ty doktory mělo napadnout hned při stimulaci že to nebude ok.nevím co jsi měla za léky na stimulku.nebo ti odebrali jen přirozeně vytvořena vajíčka?

ratatooy
12. bře 2010

Holky tak to vidíte mi se tady snazime o miminka a ve zprávách teď bude že někdo zase odhodil někam do sněhu čerstvě narozené miminko.no to by jste vraždili.

suzanna
12. bře 2010

tak u nas byl zase sterilizovany muj muz 9 let.Nechtel uz deti a nevedel,ze pak jeste bude chtit 😀 to se nekdy holt stava.
Ja myslim,ze muzes jit normalne hned na stimulku.Ja mela IUI s minimalni stimulaci a chodila jsem kazdy mesic.Jen nevim jak to tam mate s tema blbyma pojistovnama co to cekatelkam na tehu teda moc neulehcuje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru