Nejlepší krém na strie. Poraďte

16. února 2017 
Poraďte
9. led 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak tohle je muj prvni prispevek na tehle strance. neco hledam a vsimla jsem si tveho dotazu. Mam perfektni zkusenost s Bonal. V lekarne k zakoupeni. Doporucil mi jej muj gynekolog a opravdu jsem bez jedine strie. Mazala jsem se jak diva od prvniho dne tehu az do posledniho. Strasne jsem se toho bala, protoze mam strie z puberty, kdyz jsem se pekne vyvijela. , paiv
9. led 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 nejlepsi na strie je veprovy sadlo,mazat,mazat mazat. ja vyzkousela vichy,eucerin, veskery ty olejicky,mama kremy...nejlepsi je fakt to sadlo
9. led 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mně přijde, že je to úplně jedno, čím mažeš... asi je dobré mazat, kůži to určitě dodá trochu pružnosti, ale kdo má k tvorbě strií sklony, nezachrání ho nic...
9. led 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
žádnej...buď máš elastickou kůži a neudělá se ti ani jedna strie ať mažeš nebo ne, a nebo ji elastickou nemáš a máš smolíka....sebedražší a lepší krém nepomůže
10. led 2012 v 00:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
zdá se mi, že pomáhá suavinex a dr. mi doporučovala ten bonal (ale nejde sehnat, prý možná končí říkali v lékárně), taky některé krémy mi přišli úplně na houby
jinak pravdu má určitě i weri (ikdyž ne na 100% doufááám )
10. led 2012 ve 03:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
V minulém těhu jsem měla dobrou zkušenost s masážním olejíčkem Hipp (+krásně voněl) a krémem ElastiQ. Mazala jsem krémem ráno, olejem večer, od asi 4měsíce, strii nemám ani jednu - z puberty jich mám naopak hodně (na bocích, na zadku, na prsou - už dávno vybledlé). Teď mažu tím samým, ale jen jednou denně a zatím ok. Ale nemám žádné megabřicho. No snad to vydrží.
10. led 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa Úplně souhlasím! Vepřové sádlo je lipid nejbližší lidské kůži!!! To je fakt. Já mazala bio kokosákem a strii nemám ani jednu, nicméně přikládám to spíš tomu, že jsem rodila mladá (25) a přibrala "jen" asi 11 kg (mimi mělo 4, domů jsem si dovezla taky asi 4 a ty zmizly do týdne). V další řadě jsem chtěla jít na to sádlo, naštěstí nebylo potřeba.

Osobně ty drahé přípravky z lékárny považuji za naprosto zbytečné.
10. led 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já si myslím, že je jedno, čím se mažeš. buď to tvá kůže zvládne a strie se ti neudělají nebo to rozpínání bude tak intenzivní, že tě nezachrání ani sebelepší krém. já se mažu každý den, protože se mi kůže na pupku doslova loupala a na zbytku těla jsem byla hodně vysušená (až to svědilo/bolelo), tak jsem si koupila těhotenský olejíček saloos - tím promazavám večer po sprše pupík a na zbytek těla používám obyčejné tělové mléko (co mi zrovna přijde pod ruku) a zatím to funguje
10. led 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano,ano.Můžeš se mazat čím chceš,ale pokud máš ke strijím předpoklady tak je mít budeš.Záleží na druhu pokožky né krému.
10. led 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě se můžeš mazat jak chceš, já se mazala snad třikrát čtyřikrát denně a popraskalo mi břicho jak hrom, takže je to asi o dědičnosti asi. no hodně štěstí třeba tě to mine.
10. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každá jsme jiná a každé vyhovuje něco jiného. Já mazala čím se dalo. Nejpříjemnější a asi i nejlepší byl krém bonella. Ale indulona taky super. Pupík mám bez strií, prsa a "bůčky" mi bohužel popraskali
10. led 2012 ve 12:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
já preferovala oleje, nejprve Babylove z DM, potom Babydream Mama z Rossmanna, přišel mi lepší, líp se vsakoval, míň vysušoval (není v něm olivový olej), kůže zůstala vláčná do dalšího mazání (takže 24h), strii nemám ani jednu, resp. mám a to v místech, kde jsem nemazala (nějak mě nenapadlo, že člověk "tloustne" i tam, kde neroste břicho , tj. boky atd.)

myslím že drahé přípravky jsou jen reklamní trik, z podstaty věci jde o to kůži promastit, takže i to sádlo udělá své
10. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY Já používám různé krémy a oleje nehledě na značky a zatím nemám žádné strie, mimochodem mi toto potvrdil i lékař. Myslím si, že je jedno co používáš, ale hlavně to musíš něčím mazat. Doktor mi také radil veškará možná místa, kde mohou strie vzniknout. Takže když budeš mazat celý hrudník i nad prsy, pod paží, bříško, boky, zadeček a stehna, tak by jsi jim měla uniknout
10. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nevim jaky je nejlepsi ale ja pouzivam GS Mamastrie
10. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem od začátku těhu mazala olejíčkem od Palmers, strašně krásně voní, super kůži promaže, ale bohužel v devátém měsíci kůže okolo pupíku nevydržela a popraskala...přikláním se k názoru, že když k tomu máš dispozice, tak by ses v tom mohla i koupat a stejně tě to nemine, ale zase na druhou stranu si myslím, že mazáním člověk nic nezkazí, přinejlepším bude pokožka vláčnější a možná se dřív aspoň trochu zpevní.
10. led 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo má sklon k striím může se mazat čím chce stejně praskne.... ale co je bezva bambucké máslo od ATOKU koupila mi ho kamarádka a jsem stále vláčnááá při první těhotenství jsem mazala jak zběsilá a musela bych zažalovat všechny společnosti kolik to bylo peněz a stejně prd ve 36t mi to stejně popraskalo to bylo slz...:-/
10. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
za mě Elasti-Q, ale stejně pokud k tomu máš sklony, tak se ti strie udělají, ale třeba ne tak moc, když budeš poctivě mazat.
10. led 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ten, který ti na bříško a stehna s láskou namaže tvůj partner U mě to byl Elasti Q, ale stejně by působil určitě i olivový olej.
10. led 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím, že na značce moc nezáleží;) Já jsem se mazala mlékem z rossmanna - s takovou těhulí. A nemám žádnou strii
10. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doporučuji obyčejný olivový olej a hoodně pít....
10. led 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně jak holky píšou, je to genetika. Takže mazat něčím co je ti příjemné. Ale určitě mazat, protože to jestli se udělají nebo ne poznáš až pak . Ja jsem mazala elasti Q asi od 6 týdne fakt každý den ráno i večer. Strie ani jedna nikde. Zkoušela jsem i ten hipp a mě to teda hrozně smrdělo.
10. led 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mazala obě těhu svízelovou mastí od dr. popova, vždycky večer, před spaním, po těhu strie ani jedna.
10. led 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě je nejlepší krém od Elasti-Q. Pokud máš ke striím dispozice jako já, tak je lepší Exclusive a pokud s nimi problémy nemáš tak ti stačí Original. Mazala jsem se pravidelně a nemám skoro žádnou,jen na boku. I po porodu jsem se pravidelně mazala a bříško se mi rychleji zatáhlo. Pro mě je nejlepší.
24. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem se mazala krémem proti striím od Bepanthenu. Pomohl mi - nemám žádnou strii
16. lis 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já požívám modrou indulonu a teď ke konci 100% mandlový olej. Plus se co druhý až třetí den masíruji lufou. Podle mně je zbytečné utrácet za drahé krémy. Spíše záleží na elasticitě Tvé kůže.
22. pro 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já používala Bepanthen krém proti striím. Skvěle se roztíral a fakt mi pomohl. Břicho mám bez strií. Příště po něm sáhnu zase.
19. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co tohle? zkoušel jste někdo?
http://www.odmaminky.cz/cz/dnesni-kupony/?ID_akce=1028
17. říj 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Reklama do Fóra nepatří. ”
19. říj 2014 v 09:19 • lucinajda
Vidím, že se doporučení různí, něco opakuje. Poprvé jsem měla hromadu krémů, něco mi nevonělo, po něčem mně svědila kůže.....a nakonec mi nejvíc sedl masážní olej z DM. Teď mám Bepanthen na strie a zatím spokojenost, někdy střídám s olivovým olejem, ale hlavně se snažím masírovat měkkým kartáčem a pak namazat. Přestává mně to dost bavit, jak se ta plocha zvětšuje
5. pro 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě doporučila kamarádka Aviril od Alpy za asi 23,-. Je to dětský olejíček, krásně voní a docela brzo vsákne, tak není všechno mastné. Zatím jsem 6tt, ale mažu preventivně, protože na bokách mám z dospívání manší bílé jizvičky, tak aby se nerozjely. Naštěstí strie nemáme v rodině. A navíc mě kolikrát bříško trochu "táhne" a když mi to přítel večer u telky maže, tak to hodně uvolní a je to příjemné ale celkově si myslím a i podle některých testů to i vychází, že nejobyčejnější krémy a olejíčky jsou nejlepší
9. pro 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek