Očkování na COVID-19. Budete se nechávat očkovat v těhotenství?

miskasvobodova
13. kvě 2021

Ahoj holky, jsem těhotná. Brzo mě čeká rozhodování jestli se nechat očkovat. Jaký máte na to názor? Budete se nechávat očkovat v těhotenství?

klea81
13. kvě 2021

@lachipie přesně tchyně potíže s močovým měchýřem a je to psáno i v příbalovém letáku.

klea81
13. kvě 2021

@chiara75 a co může způsobit kovid, v 80% nezpůsobí nic 🙋‍♀️

miskasvobodova
autor
13. kvě 2021

Tak sem holky kontaktovala svého gynekologa. Očkování na COVID-19 mi doporučuje, doporučil mi i určitou vakcínu PFIZER BIONTECH. Lze si při očkování vybrat vakcínu? Nevíte otom někdo něco?

gruyerre
13. kvě 2021

@miskasvobodova vyber si očkovací místo, kde očkujou touto vakcínou. Můžeš kouknout třeba tady: https://ockovani.opendatalab.cz/

chiara75
13. kvě 2021
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@miskasvobodova můžeš si vybrat ockovaci centrum, ne vakcínu (obvykle). Treba v Praze v 02 Aréně je výhradně Pfizer. Odkud jsi? Kdyz jsem četla studie z Izraele vycházela ještě malinko efektivnější Moderna, ale obe jsou skvělé.

chiara75
13. kvě 2021
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@klea81 no 80% bezpriznakovych urcite neni. Ale i kdyby, kdo ti zaruci, ze nejsi zrovna mezi těmi 20%, nedejbože cca 2 % pro které to bude fatální? Manželovi zemrel na covid bratranec. Bylo mu 43 let.

chiara75
13. kvě 2021
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@lachipie tak to pro tebe zůstává otázkou, jestli to souvisí. Zda se mi to málo pravděpodobné, ale kdoví. Stejne mi přijde, že ty benefity v tvém případě převažují, ale záleží, jak to cítíš sama.

hojda
13. kvě 2021

@miskasvobodova Jsou centra, kde očkují jen Pfizer a dneska bylo v tv, že Modernu budou lifrovat teď k obvoďákům, protože nemají čím očkovat, astra zeneca je málo.

miskasvobodova
autor
14. kvě 2021

@chiara75 spadám pod Tábor, Praha by byla dost z ruky.

chiara75
14. kvě 2021
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@miskasvobodova moje mamka byla v Sedlcanech, to už je bliz? Tam mají Pfizer a Modernu a byli neskutecne rychlí. Ale da se zjistit, kde teď Pfizer najdeš, je skoro všude, protože ho ted chodi nejvic. Jinak bych nezavrhocala ani tu Modernu, když tam zrovna bude, on ten gynekolog asi presne nevi, ze to vychází stejne nebo lip. Myslim ale, že i někde v Táboře bude OC jen s Pfizerem.

miskasvobodova
autor
14. kvě 2021

@chiara75 já sem našla že v Táboře očkují Modernu, Pfizer - těch mají nejvíc. A pak i Astra zaneca - těch je málo. Rodiče se tam chystají na očkování, tak se mi poptají, jestli si lze vybrat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru