Odběr krve u gynekologa při zjištění těhotenství

1lucca
29. čer 2016

Ahojik. Chci se zeptat. Zjistila jsem podle tehot.testu ze jsem tehotna.. Byla jsem na gynekologii 15.6. Na utz byla videt zatim jen "dutinka"..dnes jsem byla po 14 dnech znovu..byla tam videt uz malinka fazolka;) srdicko bije..mudr mi rekla ze jsem 7+1tt..vse vypada v poradku;)...co me ale zarazi ze mi zatim ani minule ani dnes nebrali ani krev? Mate nekdo podobnou zkusenost? Je to normalni? Dekuju predem za odpovedi;)

jaja01k
29. čer 2016

@1lucca Mne takhle brzy krev nebrali. Myslim, ze kdyz je vsechno v poradku, neni duvod, aby te trapili odberem, Jeste si toho za cele tehotenstvi uzijes dost 🙂

lenkajan
29. čer 2016

Ahojky! Myslim, ze krev se nebere, pokud je vse v poradku. Mne ji brali az pred screeningem, ktery byl ve 13. tydnu.

1lucca
autor
29. čer 2016

Dekuju. ;) znama mi prave rikala ze ji brali krev hned pri prvni navsteve..kdy prisla ze je pravdepodobne tehotna.
Asi zalezi jak ktery mudr..

princina
29. čer 2016

Me ji brali, ale bylo to pro ověření, ze jsem těhotná... Byla jsem 5+5tt

pety91
30. čer 2016

Ono asi záleží, jaký má doktorka či doktor ultrazvuk a jak si je jistý , že je vše v pořádku. Nebo taky jaké má zvyklosti.

zuzinka6
30. čer 2016

mně jí brali taky hned při první návštěvě a to bylo asi 9t..ale je to už 9 let

lusy626
30. čer 2016

Mi ji brali taky až při druhé návštěvě v 9+5. A je to v podstatě před screeningem, kde jsem objednaná na 19.7.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru