Ohňostroje, byly jste se kouknout v těhotenství?

dadanana
28. kvě 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli jste se někdo byli kouknout na ohňostroje v těhotenství?
Přítel by se chtěl jet podívat na brňenskou přehradu, řekla jsem mu že vyloženě tam nepůjdu že se bojím, tak sme se domluvili že někde Vpovzdálí se pojedeme podívat, nebude to moc velký hluk?

veruska007
28. kvě 2015

Já ohňostroje miluju. Ale na přehradě jsem těhu nebyla. Je tam dost kravál a hlavně po skončení brutus mačkanice - fakt, třeba ani není šance vybrat si tramvaj, do které nastoupíš, prostě Tě tlačí dav. O bříško bych se bála. Zvaž, jestli není vidět ohňostroj odněkud z větší dálky. Nebo jděte na ty ohňostroje, co jsou na Špilberku - jsou vidět i z velké dálky - z České, od Zvonařky, z Kr. Pole, od vojenského areálu v Řečkovicích, z Lesné...

mencanda
28. kvě 2015

Já mám jednu špatnou skušenost.Né tedy s ohňostrojem,ale s petadrami.Když jsem čekala syna tak mi při Silvestrovské odpolední procházce nějaký blbeček hodil pod nohy dělobuch nebo co to měl.Prostě šílená rána já se lekla,až mě bříško ztrvdlo.A vím,že jsem měla hodně strach protože se ten den moc pak už v bříšku nevrtěl.Nemohu to říct se stoprocentní přesností,ale podle mě to má od toho.Ohnostroje a petardy nemá do dneška rád a to mu je deset let.A dost dlouho mu jako malému vadila jaká koliv rána( nechtěné bouchnutí dveří,nebo když něco spadlo atd.)
jak píše @veruska007 zvaž sledování ohnostroje z bezpečné vzdálenosti.

bajana
28. kvě 2015

Tak na ohňostrojoch rozhodne nie je žiadny veľký hluk. A dá sa vyhnúť aj tlačenici po skončení. Ja by som išla.

alubif
28. kvě 2015

Šalinou bych nejela, to je opravdu peklo. Ale s tím zbytkem bych neřešila ... Měla jsem v plánu 3 týdny před porodem jít na fesťák (3dny) a přelédla se o měsíc v datu a to už budu po porodu....
Holka chápu, že je ti 18, ale nejsi nemocná, jsi těhotná!!!

lucyp13
28. kvě 2015

Já nevím já bych to tak neřešila - byla jsem na silvestra na ohnostrojích, to burácela celá Praha, byla jsem 28 tt, pak ještě na světelné show zakončené ohňostrojem cca v 36 tt a dobrý..sice mimčo koplo víc ze začátku ale pak v pohodě, nešla jsem do davu, zůstala jen na okraji a všechno v pohodě...zase těhotenství není nemoc...

lcn162
28. kvě 2015

Ahoj, každému vadí něco jiného... Já na silvestra celkem trpěla, i petardy, o kterých jsem věděla, že bouchnou, mi nedělaly dobře. Stejně tak jako bubny, hlasitá hudba (při které "skáčou skleničky") , vždy jsem poté měla takový divný tlak v břichu a v době, kdy jsem už cítila pohyby, tak při ohňostroji mimčo začalo vyvádět. Takže těhotenství sice není nemoc, ale Tvé obavy celkem chápu.

jipe
28. kvě 2015

My se na přehradu chystáme. Pojedeme autem a manžel slíbil, že na mě bude v tlačenici dávat pozor. Hluku se nebojím, chodíme pravidelně a nepřijde mi to zas tak velký rachot, přece jen je to kus od diváků

lucinka58
28. kvě 2015

@dadanana Já osobně bych se tomu vyhnula 🙂 Neeee kvůli ohňostrojům, ale kvůli těm davům, který tam pokaždý jsou..... ☹ Nevím jak máš velký bříško, ale já bych se bála, že mě do něj někdo neopatrně bouchne...... ☹ Osobně letos vynechám, protože už fakt mám bříško veliký a hlavně už se mi samotné blbě pohybuje, natož pak v davu a v tlačenici 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru