Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

terioza1
28. črc 2011

@kixi dekuju... 🙂

terioza1
28. črc 2011

@kixi drzim palce... 🙂

cacenka_d
28. črc 2011

@terioza1 vubec, mame pred svatbou 🙂 ale prcka jsme planovali, jen jsme to nejak neresili 🙂

terioza1
28. črc 2011

@cacenka_d takze malej sok?? 🙂

cacenka_d
28. črc 2011

@terioza1 Ne nebyl, mame radost 🙂 Tak ja uz leta neberu prasky a posledniho ctvrt roku nic nehlidame, takze se s tim dalo casem pocitat.

terioza1
28. črc 2011

@cacenka_d aha, tak vam to klaplo.... 🙂 To je hezky 🙂

cacenka_d
28. črc 2011

@terioza1 Jj, taky mame radost, ani me nemrzi, ze musim zmenit saticky

su_nnet
28. črc 2011

@kixi Tak to byla rychlovka,ja antikoncepci neberu asi 7 let,s přítelem jsme si v lednu řekli že to nebudeme řešit a když to příjde tak to bude,no a po 7 měsících to snad je 🙂

terioza1
28. črc 2011

@cacenka_d uz to je videt??? Mam pupicek?

kackva
28. črc 2011

Ahojky holky tak bych řekla, že se k vám také mohu přidat.....🙂 včera jsme zjistily, že jsem těhotná, doufala jsem, že mám zpoždění, ale pak si raději udělala test a jsem těhotná! Vzhledem k tomu, že nyní máme 11.měs. kluka tak jsem byla trochu v šoku. Druhé jsme chtěli a plánovaly ale aspon o půl roku později! No takže se pomalu začínám těšit na ten maraton se dvěmi dětmi 🙂...ale vlastně jsem moc ráda, že jsem se nemusela stresovat jestli otěhotním, jestli se nám zadaří atd....Takže už se na toho našeho sourozence moc těšíme a doufám, že i druhé těhu bude tak pohodové a bezproblémové jako to první....Dle mých vypočtů jsem nyní 5. týden 🙂 a zítra jdu k Dr.....tak už se moc moc těším...tak přeji Vám všem bezproblémové těhotenství, nebot to je to nejkrásnější a nejpohodovější, nebot pak je venku to krásně mimi, které neéé vždy je hodné 🙂 ale i tak jsou to naše zlatíčka!!!!

terioza1
28. črc 2011

@kackva gratuluju ti.... At je vsechno v poradku .-)

su_nnet
28. črc 2011

@kackva Vitej a gratuluji,dej vědět jak jsi dopadla 😉

hanuu
29. črc 2011

Ahoj všem novym tvařím 🙂

Já jsem se teprve včera večer zamyslela, že jsem si tu kontrolu u doktora blbě spočítala a není to za necelé 2 týdny, ale za skoro 3, uf to bude dlouhé.

Jinak u nás to byl sedmý pokus

kixi
autor
29. črc 2011

@ kackva > gratuluji a drzim pesti!

kixi
autor
29. črc 2011

@hanuu > taky se mi zda, ze ten cas najednou nejak pomalu plyne 😀 ja jdu nastesti pristi crvtek - holky myslite, ze uz se tam aspon neco dozvim? bude to v 6. tydnu 🙂

hanuu
29. črc 2011

@kixi fakt nemám tušení, každý doktor asi objednává trochu jinak. Já pujdu až po ukončeném 7tt a jen prostě doufám, že bude všechno v pořádku a že hned bude i srdíčko.

kixi
autor
29. črc 2011

@hanuu jj to ja asi srdicko mit jeste nebudu...ale snad me to aspon trosku potvrdi...je to takova nejistota, ze?

hanuu
29. črc 2011

@kixi no tak já věřím, že těhotná jsem a vše je v pořádku, akorát mám samozřejmě troch strach, aby to nebylo mimoděložní nebo abych nepotratila, ale na to nechci ani myslet. Takže prostě věřím, že vše bude v pohodě a doktor mi to pak potvrdí a bude i to srdíčko.

skendy
29. črc 2011

Ahojky všem .mohu se k Vám přidat ?Dnes jsme na těhu testíku našla krásné // . Moje doktorka má tento týden volno ,tak v pondělí budu volat a objednávat se na co nejdříve!Po minulé zkušenosti chci být od začátku pod kontrolou!Na UTZ bych nejradši chodila každý týden kdyby to šlo! 😉 😀 Jinak mé příznaky-už 3 dni mě pobolívá podbříšk ,chodím často na wc a spala bych i vestoje! 😀

kixi
autor
29. črc 2011

@skendy Vítej a tichounce gratuluji ! taky mam bolesti bricha, wc a spim nonstop 😀 i v praci 😀

skendy
29. črc 2011

@kixi Děkuji snad bude vše ok až dokonce! Vše se dá zvládat ,ale ty bolesti jsou nepřijemné... budu muset zajít do bazénu.Pohupování na vodě mi totiž dělá dobře! 😉 No škoda jen ,že pro těhulky nejsou v prácích zvláštní pravidla.Občas bych si tu fakt potřebovala zdřímnout!!! 😀

kixi
autor
29. črc 2011

@skendy : a jak te to boli? me jakoby tahne leva strana podbrisku a obcas pichne vsudemozne...ale je to v podstate mirna bolest cely den....to me neuklidnuje...ale musi to byt dobre!!! 🙂

skendy
29. črc 2011

@kixi Mě nic nepíchá .Jen prostě bolí celý podbříšek jako bych měla dostat ms!Musím říct ,že horší je to v práci jak člověk pořád dřepí v jedný poloze u pc!Doma to bývá lepší... chvili stojím u vaření ,chvilku se člověk natáhne ... pořád jen nesedí 😠

su_nnet
29. črc 2011

@skendy Ahoj,gratuluji k // a věřím,doufám a přeji že vše bude ok...Jinak teda holky mě bolí v kříží a to téměř pořád,jako u ms...už to mám 3 týden ale předtím jsem to přikládala blížící se MS,no nic mo to není když to zlobí tak dlouho ale jsem rozhodnutá to vydržet třeba celou dobu jen ať je vše ok 🙂

skendy
29. črc 2011

@su_nnet Ahoj a děkuji .Snad bude tentokrát vše ok! 🙂 Bolesti zad mám taky ,ale ty nejsou tak hrozný,jako to bříško! No holky musíme vydržet ... po 12tt by to mělo vše zmizet! 😎 Já budu šťastná a spokojená i kdybych měla mít hlavu 3 měsíce v záchodové míse! 😀 😉

su_nnet
29. črc 2011

@skendy Přesně tak...mě podbřišek nezlobí,jen to tak "táhne" ale to nevadí,já i při MS hodně trpím spíš na záda takže mě to nepřekvapuje🙂 Zatím se jinak cítím fajn,uvidíme co to přinese dál...ale s tímhle se musí počítat 🙂

cacenka_d
29. črc 2011

@terioza1 no brisko roste, je to videt, ale podle me je to i secteny s tim, ze ted se neodflaknu v jidle, ne ze bych jedla hodne, ale dodrzuju snidane a obedy 🙂
@kackva Tak to gratulace, to budou od sebe opravdu kousicek 🙂

terioza1
29. črc 2011

@cacenka_d to se neodflakuj, mimo to potrebuje... ja jsem zvedava, jak budu jist, kdyz nejim ani ted... i kdyz jidlo miluju, nejak na to neni cas...

cacenka_d
29. črc 2011

@terioza1 No ja to mam prave taky, v praci vecne takovy frmol, ze jsem kolikrat az vecerela, ted si nosim do prace jidlo, ze zacatku jsem zapominala, ale ted uz se brisko ozve

blanches
29. črc 2011

Ahojky lehounce GRATULUJI všem a moc moc moc držím palečky.
My už jednoho špunta doma máme, ten nám trval skoro rok, takže když to tenrkát nastalo nemohla jsem uvěřit. Jelikož druhé chceme po 2 letech, tak jsme račali už brzy v březnu, povedlo se hned na první pokus, jenže nám osud nepřál a já o miminko v 6+3tt přišla. Naštěstí mé tělo se s tím vypořádalo OK a doktor říkal, že nemusíme čekat, takže jsme dotoho šli hned znovu a po červnové MS, jsem před týdnem našla //, dneska jsem byla u doktora a mám potvrzenou dutinku. Tak se modlííím aby bylo vše OK, že tentokrát to vyjde a za 14 dní uvidíme na UTZ srdíčko 😀 😀 😀 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru