Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

jaja.m
20. říj 2011

@chanellka :Taky už na to cvičení s ní nepůjdu.Je urecka,tak si to hezky užijte🙂.My tam byli v červnu na svatební cestě.Je tam krásně

fifca
20. říj 2011

@zdeniii to je super moc gratuluju k super výsledkům 🙂

chanellka
20. říj 2011

@jaja.m my právě jedeme taky na svatební cestu, trošku pozdě ale co, snad tam bude ještě teplo 🙂

@zdeniii já o tom právě taky přemýšlím ale moc zatím nevím jak by to mělo probíhat přeci jen je to cizí člověk, se mnou k porodu půjde asi mamka, manžel by to asi nezvládnul... nechávám mu volnost aby se sám rozhodnul 🙂

zdeniii
20. říj 2011

@chanellka nu já k té svojí chodila v průběhu těhotenství na masáže a bylo to úžasný, padli jsme si do oka, takže pro mě to cizí člověk nebyl 🙂 To musíš cítit jestli ti to je příjemný nebo ne...
Manžel taky moc nechtěl, ale nakonec šel a byl rád 😀 ale já měla tak pohodový porod že neměl ani co nezvládnout 🙂 a to když pak máš miminko na bříšku a pohlédnete si s mužem do očí, to je tak silný zážitek, no krása 🙂

fifca
20. říj 2011

@zdeniii tak ten císař je 50 na 50 prý 🙂 mám zkrácený čípek, podstoupila jsem před dvěma lety konizaci, kvůli rakovině děložního čípku....a buď se budu brzo otvírat nebo prý vůbec 🙂 a nebo to v pohodě, takže já jsem pro třetí variantu,ale ani jedný se nebojim 🙂 prostě se uvidí...nějak to dopadne... 🙂

fifca
20. říj 2011

@chanellka teda tiše závidim to teplíčko 🙂

chanellka
20. říj 2011

@fifca já mám taky po konizaci, loni, a nic takový teda doktora neříkala i když jsem se ji ptala jestli to bude mít na těhotenství a pak porod vliv tak říkala že ne 😀 tak jsem z toho jelen daněk teď 😀

fifca
20. říj 2011

@chanellka no mě to moje doktorka taky vyvracela,ale tvrdil mi to onkolog, ke který mu sem musela chodit, takže jsem ráda, že se mi potvrdilo, že moje doktorka má pravdu 🙂
já byla z toho onkologa dost na nervy a jsem ráda, že jsem otěhotněla a vrátila se ke svojí doktorce...

chanellka
20. říj 2011

@fifca no já jsem měla strach že třeba budu riziková na potrat ale to mi taky vyvrátila tak nevím, myslím že to bude v pohodě, všichni mě strašili že budu muset být na rizikovým ale zatím je to všchno v pořádku tak si myslím že to tak bude až do porodu 🙂 a samo že porod nám půjde jako po másle 😉

fifca
20. říj 2011

@chanellka taky si myslim... 🙂 ani nevíš, jak jsem ráda, že jsem od toho hlavouna pryč (ale stejně, když napovídá nějaký negativní blbosti, tak to v tobě hlodá 🙂 )
tak se budem aspoń uklidňovat navzájem 😉 taky nejsem na rizikovým a ani k tomu nic nespěje, takže v pohodě 🙂

chanellka
20. říj 2011

@fifca jj to věřím, hlavně že je to období za náma, já naštěstí na ongologii docházet nemusela vše jsem řešila s mojí gynekoložkou, která mi i dělala ten zákrok, takže já jí věřím ve všem na 100% 🙂 a je pravda že jakmile ti někdo řekne nějaký negativní věci, který nemusí nic znamenat, stejně to človeku vrtá hlavou ☹ Je potřebaa myslet pozitivně 🙂

duschankova
20. říj 2011

@zdeniii moc dekuji za odpoved 🙂 doufam, ze mas pravdu 😉 , vis uz toho mame tolik za sebou... IVF, IUI a nic, takze jsem uz trochu skepticka, ale vzdy doufam v zazrak.....

finka13
20. říj 2011

@zdeniii Moc děkuji za povzbuzení!Vim, že třeba se bojim zbytečně, jenže já už jsem taková:(Jsem z ČB a mám super doktora, který je prý na ultrazvuky machr tak snad kdyby něco bylo tak to pozná!No nevim, snad budou pozitivní zprávy🙂
Tobě moc gratuluji k výborným výsledkům, to je skvělá zpráva🙂

finka13
20. říj 2011

@chanellka Moc děkuji za podporu, krásně si užijte dovču 🙂 do tepla bych jela hned!!Ale mě je ještě pořád blbě takže bych to asi nezvládla 😠

jaja.m
20. říj 2011

Ahojky,tak sem se zeptala sestřičky na tý gyndě a opravdu to vypadá na pohyby.Tak strach vystřídal štěstí🙂.A testy mi vyšly taky negativní 🙂 .Tak sem si zas nachvíli oddychla.Mám žádanky na 3D ,na echo a na cukrovku,tak to v pondělí obvolám

zdeniii
20. říj 2011

@finka13 jéé a ke komu chodíš?

zdeniii
20. říj 2011

@jaja.m to je skvělá zpráva!!! Jasně že to jsou pohyby a prcek 🙂) Jen se raduj, pak toho kopání má někdy človk až až 😀

finka13
20. říj 2011

@zdeniii Dr. Tůma🙂Znáš?

zdeniii
20. říj 2011

@finka13 taky k němu chodím a nedám na něj dopustit!!!

finka13
20. říj 2011

@zdeniii To je super ty jsi taky tady odsaď?Spřízněná duše🙂Mě je sympatickej, myslim, že je i odborník a na ten ultrazvuk fakt machr!!

zdeniii
20. říj 2011

@finka13 jjo taky taky 🙂 abych ti popravdě řekla má kvalitnější ultrazvuk než Čutka v centu lékařké genetiky, teď teda nemám namysli ten 3D ale normální ultrazvuk. Páč co jsem dostala fotky od Tůmy a od Čutky to se nedá ani srovnat 🙂

finka13
20. říj 2011

@zdeniii Tak to jsem ráda, spoustu lidí si na něj stěžuje že vybírá hodně peněz, po mě ještě nic nechtěl...ale už mi pomohl při problémech, jsem ráda že tam jsem!

verusa.j
20. říj 2011

@zdeniii - tak to je super, gratuluji k chlapečkovi a hlavně, že je v pořádku

verusa.j
20. říj 2011

@finka13 - ahoj já to měla tak, že jsem v 10.t. šla na krev, potom ve 13 týdnu na ultrazvuk a tam už mi řekli výsledky, zadali údaje do počítače a s tou krví to vyhodnotili a řekli možné procenta vad. Já bych asi na plodovku nešla, ale těžko soudit, nemusela jsem. Jinak v tom 16.t. někteří doktroři dělají ještě tripple testy z kreve,ale na ty bych taky nešla, jsou opravdu falešně pozitivní a nechtěla bych se zbytečně stresovat, ten screening ve 12.t. má větší hodnotu než toto, ani doktorka už mi je nedělala, jsou zbytečné prý.

zdeniii
20. říj 2011

@verusa.j já bych taky na tu plodovku nešla, kdyby na tom netrval můj manžel...
Ale i tak jsem ráda, že jsem nakonec šla... přeci jen jistota je jistota - ono tě to fakt rozhodí a začně to člověku vrtat hlavou i když cítí že je všechno v pořádku...

zdeniii
20. říj 2011

@finka13 Jáb na něj taky nedám dopustit, je super a nepřijde mi, že by vyb íral něco zbytečně...

zdeniii
22. říj 2011

Kdepak jste holky? 😉

finka13
23. říj 2011

@zdeniii Přesně tak, já jsem s ním nadmíru spokojená🙂

verka_motylek
23. říj 2011

AHOJ holky 😀 Tak koukám, že to tu nějak umřelo:D tak já vám sdělím můj uplynulí týden 🙂 Snad vás neunudím 😉 Tak si představte, že jsem začala 4. měsíc a hned malinko hnědý výtok! Vzhledem k tomu, že už mám za sebou jeden potrat hned jsem se lekla a běžela k doktorce 😒 miminko je díkybohu v pořádku a za týden a půl vyrostlo o dva cenťáky:D a zajímavé je, že okamžitě potom ultrazvuku výtok přestal!Nechápu to! Doktorka mi našla na děloze hematom a řekla, že buď odejde a nebo se vstřebá ale, že se musim šetřit (což je u mě dost náročný, protože jsem takový čert z krabičky). no ale uklidnila jsem se 😉 a navíc nám doktorka odhalila svůj tajný tip, že je to asi kluk!!! 😅 tak jsem zvědavá jestli mi to moje doktorka za týden potvrdí 🙂 Mamžel zářil štěstím! no a pak jsem si teda řekla, že se budu šetřit a celou noc jsem prozvracela!! (takže holky co jste zvraceli opravdu vás lituju byl to děs) Druhý den jsem musela zdrhnout z práce dřív a celý den jsem prospala a večer vařila svíčkovou pro 15 lidí na rodinou oslavu a taky polívku, pekla štrůdly a bábovku a matlala 2 pomazánky (to jsem se šetřila, že 😀 no ale naštěstí mi už pak nic nebylo takže mi asi něco nesedlo k jídlu 🙂 A včera tedy proběhla ta rodinná oslava a všem jsme to konečně oznámili:D a bylo to super!!!! tleskalo se brečelo štěstím a tak 🙂 A mě je prostě fajn 😵 Tak doufám, že jsem vás neunudila a moc ráda si počtu jak je vám🙂

verusa.j
23. říj 2011

@verka_motylek - ahoj, důležité je, že je mimi v pořádku a ty se opravdu raději, když to půjde šetři, je fajn, že se cítíš dobře.

Jinak pokud mám napsat co já, tak celý víkend vnímám krásné kopanečky našeho miminka, jde to dobře cítit a není to s ničím zaměnitelné, je to krásné

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru