Piercing v pupíku v těhotenství, máte zkušenost?

petraludvikova
12. lis 2013

Ahoj holky 🙂 ,

chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás nemá zkušenost s piercingem v pupíku v těhotenství ?
Náušnici tam mám už asi 5-6 let a nerada bych si ji vytahovala.

Také jsem slyšela, že když se tam náušnice nechá, udělá se tam z malé dírky velká - roztáhne se ?
Děkuji za rady 😉

orchideas1
15. zář 2016

Piercing v pupíku jsem musela vyndat, když došlo na ultrazvuk přes břicho, prý to vadí tomu ultrazvuku a může ho to poškodit, po porodu jsem si jej zase nasadila.

suzik161
15. zář 2016

V prvním těhu mi piercing vůbec nevadil, vydávala jsem ho pouze na kontroly a pak před porodem. Nyní to mám v plánu také. Zatím je to v pohodě. Měla jsem jí venku týden, než jsem se vrátila z porodnice a bylo to dobré, mám jí 10let. Záleží na tobě, jak to budeš cítit 🙂

anve77
15. zář 2016

Ahoj, piercing jsem vytáhla kolem 5měsíce. Začalo mě to v pupku táhnout, jak se břicho zvětšovalo. Po porodu jsem to měla jako motivaci k zpevnění bachůrku... 🙂 🙂na špeku není tak hezký 🙂

fiiif
14. pro 2016

ahoj, tak jsem ve 35tt a dnes jsem klasický piercing v pupíku vyměnila za ten spešl pro těhotné .. ale to jen z důvodu že jsem měla pocit že ten normální je nějak těžší. =) jinak pupík se malinko vyboulil, ale i s větším bříškem mi pierc nezavazí, ani nevadí nikomu z doktorů.

petrabubu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alkapinka
27. kvě 2017

Ja ho musela vyndat v 5.mesici a to na prikaz gynekologa.. me by nevadil asi ani ted v 9mesici, nemam vypouleny pupik..tak si ho pak necham.znova pichnout kdyz mi to zcela zaroste.. jelikoz se pri tehu dost spatne hojim, tak tam dirka porad je

fiiif
28. kvě 2017

Tak ja ho vyndat nestihla..rodila jsem v 8mesici a vytahovala jsem si ho na porodnim sale a asi treti den davala zpatky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru