Pohlavní styk v těhotenství. Je bezpečný v prvním trimestru?

flowerstone
31. kvě 2020

Ahooj holky včera na mě vykoukly pekne dálnice na tt. Zítra si to jdu potvrdit ✨ chtěla jsem se zeptat jestli v prvním trimestru je poh.styk bezpečný ?

jjasmina
31. kvě 2020

@flowerstone Pokud ste měla teprve tehu test, na ultrazvuku nebude nic vidět na ten se objednává mezi 6-8tt. Pohlavní styk by neměl ničemu vadit, já osobně měla za sebou několik potratů takže my spolu v 1. trimestru nespávali

flowerstone
autor
31. kvě 2020

@jjasmina dobry den, já měla nepravidelně cyklus takže meskam už dost a měla bych být v 7 tydnu 🙂

leniczka23
31. kvě 2020

Pokud bemas rizikove tehotenstvi, nemas bolesti, nespinis, nekrvacis, sex muzete normalne mit. 😊
gratuluju ke dvema carkam.

cherie24
31. kvě 2020

Já rizikové neměla, ale asi v 6 týdnu se mi po se sexu spustila krev. Hned jsem letěla na gyndu, tam mi řekli, že je brzo soudit a za týden už další kontrola potvrdila těhu. Jen mi poradili nějakou chvíli vynechat sex, ale nezakázali mi to, bylo to jen doporučení k mé údálosti. Řekli, ať tomu sex přizpůsobíme, chvíli jsme vynechali a pak už to byla pohoda 🙂

krupka3
1. čer 2020

Pri fyziologickem tehotenstvi neni v tomto smeru zadne omezeni.

hvezdicka09
1. čer 2020

mně občas pobolívá v podbřišku (jsem nyní 10 tt) a na to mi doktorka sex zakázala :-/

klokanka31
1. čer 2020

@flowerstone My měli styk až do konce a vše v pohodě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru