Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pomalý nárůst hCG

komorka
5. pro 2015

Zajímal vy mě Váš názor, jsem po KET, 13. den po transferu hcg 77j, 15. den 168j, 16. den 232j. Řekli mi, že se to nevyvíjí tak jak má, že by to mohlo být mimoděložní. Co si myslíte??? díky za názory...

komorka
autor
5. pro 2015

Zapomněla jsem uvést, že mi transferovali jedno 4denní embryo.

ivetaconti
6. pro 2015

Ahoj Já mela 14 den po et 94,7 no a 17 den 309

ivetaconti
6. pro 2015

Jdu ještě na kontrolní krev a taky se bojim

78marcela
6. pro 2015

@komorka je to nizsi, ale roste, mne v obou tehotenstvi rostlo pomalu, jedno nevyslo a z druheho, ktere rostlo jeste pomaleji nez to prvni, mam trimesicni holcicku.
Mela jsem 11.den 30, 15.den 230, 19.den 1000j.

kejt29
6. pro 2015

@komorka mi taky rostlo pomaleji a nakonec skoncilo potratem v 8tt. O mimodelozni ale neslo. Taky se mi obden nezdvojnasobilo 😔 Jsou vyjimky, kdy to i tak vyslo, ale radeji bych pocitala s horsi variantou...
@78marcela tobe se ale vzdy vic nez zdvojnasobilo...

78marcela
6. pro 2015

@kejt29 zdvojnasobit se ma obden, ja uvadim hodnoty po ctyrech dnech. A @komorka sem obden taky zdvojnasobilo, takze to klidne muze vyjit.

komorka
autor
6. pro 2015

jsem teda nervozní jako blázen...to čekání je nejhorší, mám za sebou dvě zamlklý těhotenství, takže spíš počítám s horší variantou ☹ uvidím zítra

78marcela
6. pro 2015

@komorka drzim ti moc pesti.

komorka
autor
6. pro 2015

@78marcela díky!

komorka
autor
6. pro 2015

@kejt29 nepamatuješ si blíž, jak se to u tebe vyvíjelo?

komorka
autor
6. pro 2015

@ivetaconti to jsme na tom podobně, držím nám pěsti!

kejt29
6. pro 2015

@78marcela narust z 13 dne na 15 je celkem ok, ale 15 den 168 a den na to narust jen o asi 60 jednotek neni moc ok. Ty to mas sice po ctyrech dnech, ale kdyz to propoctes obden, tak mas narust vic nez dvojnasobny.

@komorka vsechno jsem si psala, tak vim presne: 13 den po ketu 5 denni kultivace hcg 95, 15den 150. Na utz 20 den flicek, 21 den hcg jen 474. Pak byl po tydnu dalsi utz a uz flicek zaostaval ve vyvoji. Pak uz se jen cekalo do 8tt kdyby nahodou bylo srdicko, ale zacal spontanni potrat.

kejt29
6. pro 2015

@komorka moc bych ti prala abys byla ta vyjimka, ale sama vim, ze bylo lepsi pocitat s tou horsi variantou a pomalu se s tim smirovat. A pokud by se to v dobre obratilo budes jen moc mile prekvapena 😉

78marcela
6. pro 2015

@kejt29 hcg roste skokove, takze ta hodnota merena po jednom dnu neni moc vypovidajici. Dulezite bude dalsi mereni. Do 48 hodin musi byt narust 60% aby bylo tehotenstvi považováno za prosperujici. Samozrejme se muze stat kdykoliv cokoliv, ale to muze i u ukazkoveho narustu. Zatim bych ale urcite v pripade @komorka nehazela flintu do zita.
U me to byl dvojnasobek za dva dny, nicmene nebylo to moc progresivni, v prumeru byva 13.den hcg kolem 300-400 jednotek, ja mela je něco kolem stovky.
Ostatne, to jsem mela v obou tehotenstvich. Jedno doslo do 9.tydne, dva tydny po potvrzení srdicka prestalo bit, a druhe vyslo.

komorka
autor
6. pro 2015

holky děkuju za názory 🙂 je mi jasný, že je to buď a nebo, spíš si říkám, jestli to má skončit, tak co nejdřív, ať nenastanou zbytečný komplikace...nevíte, od kterýho týdne se musí na revizi a kdy to nechají, aby si to tělo vyřešilo samo?

kejt29
6. pro 2015

@komorka pokud vim u nas se cekalo na srdicko, nechali by me max do 9tt. Ale na to muze mit kazdy dr jiny nazor. Js pak zazila jeste jedno biochemicke. Ted Ket konecne vysel a co mi moc pomohlo bylo neresit krev. Mela jsem stesti, CAR mame 200km daleko, tak jsem po zjisteni tehotenstvi z testu zasla ke sve dr a krev vubec neresila. Min jsem byla ve stresu. Budu moc drzet palce, ono je to tak jak pises, jestli to neni prosperujici at radeji odejde, dobre je, ze neni problem v uchyceni embrya 😉

komorka
autor
6. pro 2015

Jo jsem ráda, že se to teď chytlo, ET v srpnu nevyšel, ani se nechytlo. Já hrozně stresuju, neumím to neřešit 😉 co je přesně biochemické? já tomu pořád nějak nerozumím...

kejt29
6. pro 2015

@komorka test je pozitivni, ale menstruace nakonec dojde. To se stava dost casto a ani by to hodne zen nevedelo kdyby se netestovalo pred ms 😊

ivetaconti
6. pro 2015

Já už jsem klidnější, protože si obden dělám tt a ta druha čárka už je silná skoro jak ta první. ..Ještě před pár dny jsem hledala duchy ..
Tak doufám, že nám to dobře dopadne komorka a držím pěsti všem 🙂)))

zofka1
6. pro 2015

holky,moc vám držím palce,moje zkušenost moc pozitivní není,14 den po Ket hcg 35.Pak dalčí krev 20den hcg 886.Test krásně od 13 dne sílil.34 den po ket jsem byla na utz a bohužel to bylo mimoděložní ☹ Miminko ok,mělo i srdíčko,ale rostlo ve vejcovodu.Takže laparka.Nicméně každá to máme jinak a vám vše může a doufám že dopadne dobře 😉

ivetaconti
6. pro 2015

@zofka1 ooouuu to mi je moc lito a mela jsi nevolnosti?

komorka
autor
6. pro 2015

@zofka1 to mě mrzí...taky mě straší mimoděložním, jak dopadla laparka? zachránili vejcovod? mojí švagrové ano. Jinak moje čárka na testu sice sílí, ale žádná sláva, pořád není srovnatelná s tou kontrolní

ivetaconti
6. pro 2015

@komorka kolikátý den po et jsi? Já mela dvoudenní kultivaci a dnes jsem 20 den

zofka1
6. pro 2015

@ivetaconti právě neměla...nic mě nebolelo,klasika prsa,ale jinak nic.Pak 2 dny před utz asi 5min křeč v noci do břicha a trochu jsem zakrvácela.Ale jinak nic.

zofka1
6. pro 2015

@komorka ne,bohužel o vejcovod jsem přišla,prý druhý je ok a vše v břiše taky,takže za 3m nevidí problém proč neotěhu přirozeně...noo,to by mě taky zajímalo 😅

komorka
autor
7. pro 2015

já jsem dnes 19. den po KET, čtyřdenní embryo...mažu na gyndu, ale čárka na testu pořád nesílí, mám pocit, že spíš naopak...odpo budu vědět víc

zofka1
7. pro 2015

@komorka vzdycky je nadeje ze vse dopadne dobre tak moc drzim palecky.

adelinkkaa
7. pro 2015

tak ja doufám že dodám trošku naději.14 den po KET jsem měla 230 ,5 dní nato jsem začla krvácet ,v nemocnici mě brali obden krev hcg nerostlo takřka vubec.Dr. mi říkali že to je neprosperujicí těhotenství a radí končit.řekla jsem že počkáme do 6+5tt a uvidime... v 6+3 jsem šla na utz,byl to poslední utz před revizí a ono se objevilo srdíčko. Nikdo to nechápal. běhěm 2 týdnu co jsem v nemocnici ležela mě hcg vyskočilo jen o 1500 ...pak jsem v nemocnici ležela ještě jednou kolem 10tt a to jsem měla hcg 48tis. což je taky málo.každopádně z toho neprosperujícího těhotenství tady u sebe mám 2 leteho chlapečka🙂 takže naděje určitě je.držím palce

zofka1
7. pro 2015

@adelinkkaa krása,chlapeček je velikej bojovníček 😉 když je miminko v děloze,naděje je vždycky,u mě bohužel nebylo na co čekat ☹

komorka
autor
7. pro 2015

tak děvčata, dnes tj. 19. den po transferu 505j. ... takže zas nevím...jdu volat Dr. co mi na to řeknou... jen pro rekapitulaci: 13. den po transferu hcg 77j, 15. den 168j, 16. den 232j.

Sem začni psát odpověď...

Odešli