Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Popraskaná kůže (strie) v těhotenství, co pomůže?

baffiny
24. únor 2014

Maminky, co vám nejlépe pomohlo na popraskanou kůži? Naštěstí se to netýká ještě břicha, ale včera jsem si všimla, že mi začíná praskat kůže na prsou kvůli tomu jak se mi zvětšila.

salot
26. únor 2014

Hlavně něčím promazávat, jsou vyloženě olejíčky proti striím.

elastiq
8. bře 2014

zajdi se poptat do lékárny určitě ti doporučí to nejlepší a nebo koukni na http://www.elasti-q.cz/. Nabízí celou řadu pro nastávající maminky i maminky ;) Mám tu nelepší zkušenost.

kocour1
12. bře 2014

Ahoj, mě se osvědčilo mazání Bepanthenem proti striím. Má velmi zajímavé složení, příjemně voní a dobře se roztírá...zatím a to jsem přibrala docela dost, žádné strie nemám🙂.

majdiiska
12. bře 2014

Já zkusila snad úplně všechno a nezabralo nic. Dost záleží na typu kůže. Mazala a mažu opravdu hodně pečlivě několikrát denně od začátku těhu a břicho mám celý popraskaný, lépe to nevidět. A naopak moje kamarádka nemaže vůbec ničím a i 9. měsíci nemá ani jednu strii. Ale obecně platí - co nejmastnější( ideálně třeba olejíček) a pořádně vmasírovat

antoinet
12. bře 2014

Myslím, že mazání moc nepomáhá, kůže praská v hloubce, kam se kosmetika nedostane. Nejhorší je skokové přibírání, takže poradím vyváženou stravu.

elastiq
16. bře 2014

Posílám odkaz na recenze od maminek, které používaly na strie olej https://www.modrykonik.cz/contests/telovy-olej-proti-striim-elasti-q-vyzkousej-a-vyhrej-kojenecke-lahve-avent/
Je důležité mazat preventivně a i již vzniklé strie a hlavně vydržet pravidelně mazat.

pinoookijo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nonacek
30. říj 2014

@pinoookijo Ahoj,Já používala Vichy takový gel,ale používala ho i svagrova Já neměla ani jednu striji a svagrova popraskla moooc! Já myslím,ze v tom hraje hlavni roly kvalita kuže. Já před otěhotnění hodně sportovala.. a svagrova ne. Ale nevím spíš to bude o kvalitě kuže.

medoureknaty
30. říj 2014

Holky a co je nejlepší od elasti q ? ten olej ? A na jak dlouho vydrží ? 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli