Poslíčci? Co by to mohlo být?

adela1399
11. črc 2020

Ahoj jsem 35+3 a včera večer jsem po pohlavním styku cca půl hodiny na to měla dost velké bolesti. Poslíčky jsem vnímána jako menstruační bolest,za to tahle byla úplně jiná. Začalo se mi stahovat bricho a strašně tvrdnout,doprovázela to poměrně velká stahující bolest v podbrisku..že jsem ji musela i trosku prodychat.Bolest byla dost častá,vždy se to uklidnilo a za chvíli zase začalo. Zkusila jsem naměřit v aplikaci na kontrakce a intervaly byly po 2min a trvala ta bolest cca 1minutu pak zase úleva...snažila jsem se usnout,ale vzbudila mě ta bolest trosku i v noci. Teď už je to lepší a malá se tam vrtí. Nevíte co by to mohlo být?

jjasmina
11. črc 2020

Mohl to způsobit i pohl. styk , těžko říct, my spolu koncem 3. trimestru raději nespali. Jinak poslíčci by měli polevit třeba po sprše to mi pomáhalo, jinak poslíčky jsem měla taky nějak od 35tt

adela1399
autor
11. črc 2020

@jjasmina Děkuji,byla to opravdu bolest,ale zase jsem si říkala,že kontrakce určitě bolí více...

jjasmina
11. črc 2020

@adela1399 Kontrakci poznáte určitě 🙂

amazonkajanik
11. črc 2020

@adela1399 při sexu a orgasmu se přeci jen pochva a děloha stahuje,tak mohla reagovat déle a silněji. Proto se při přenášení radí na to skočit 😊

klokanka31
11. črc 2020

@adela1399 Tomu nevěř že kontrakce bolí bůhvíjak víc. Já přes 20 hodin myslela že mám jen poslíčky, protože mě ani nebolelo břicho, jen v zádech. A přitom jsem už rodila...

alilali
11. črc 2020

@klokanka31 Jak u koho, já rodila 20 hodin a opravdu takovou bolest si s poslíčky nešlo splést.

klokanka31
11. črc 2020

@alilali Tak mám asi jiný práh bolesti... Nebo jsem čekala něco děsivějšího 😄 já od první bolesti porodila za 30 hodin, a to jsem do porodnice prý dojela na poslední chvíli 😊

alilali
12. črc 2020

@klokanka31 No, asi jo 😃. A jsi dobrá, protože já fakt trpěla, ikdyz možna to bylo i trochu stresem, Coronavirus, rouška na puse, nic moc.

amazonkajanik
12. črc 2020

@klokanka31 taky jsem měla porodní bolesti x hodin a myslela si,že to jsou následky žehlení prádla,pak prdy no a pak mi doma praskla voda a i s cestou do porodnice byl kluk za 35min na světě

klokanka31
12. črc 2020

@amazonkajanik Mně ani ta voda nepraskla, kdybych brzy ráno nezačla blinkat tak bych zůstala doma, a doma bych i porodila😁

kacenka115
12. črc 2020

Rady typu porodní bolesti poznáš, nemusí být pravdivé. Mě to pořádně nebolelo dokud jsem nebyla v druhé době porodní, což už je celkem pozdě na výjezd do porodnice. Rodila jsem cca 3,5h se vším všudy a ze začátku jsem tvrdila, že to porod nebude, že to by mě přece bolelo...

amazonkajanik
12. črc 2020

@klokanka31 tak to mě v podstatě nic nebylo a to jsem byla ráno na kontrole v porodnici. Malej řádil a doktorka,že to ještě nebude a pak na mě koukala jak tydyt,když jsem tam byla za nějakých 9h zpátky 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru