Roste hCG správně?

ulicnice82
22. říj 2016

Ahoj holky potřebovala bych poradit ohledně růstu hcg, v pondělí 14 dpo 250, 15 dpo 450 a 18 dpo 1090, roste hcg správně? Díky moc 🙂

nutricnihodnota
22. říj 2016

Ano

seimini
22. říj 2016

Nevím jestli roste správně, ale důležité je že roste.

ywushka
22. říj 2016

Pokud se nemýlím ob den by to
Měl byt vždy dvojnásobek takže ta mě to roste v pořádku

snezenka123
14. pro 2017

je v pořádku mít hcg cca 12dpo 32,5jednotek?na další odběr jdu až tyden po prvním odběru...kolik myslíte že už bude a mohlo by jít něco už vidět?

kacasa
14. pro 2017

@snezenka123 chce to jit 2x -3x za sebou..aby se pozoroval ten vzestup..musi se dvojnasobit
na krev muzes jit i jako samoplatce a budes vedet hned

kacasa
14. pro 2017

@snezenka123 na utz neco je videt az pri hodnotach kolem 1000..coz je cca 5.tt

snezenka123
14. pro 2017

@kacasa jj to mi říkali už v neděli na pohotovosti...byla tam děsně nepříjemná doktorka, co mluvila pořád o tom, že jde nejspíš o mikropotrat a at si moc nadějí nedávám...vzala mi teda krev na mou žádost, protože byla sliznice 15mm...a výsledky teda těch 32,5...tak nevím,a doufám, že tedy za ten týden už těch 1000 jednotek bude..na krev jdu v ponděí i na utz...ale ted dva dny jsme prožívala peklo, přítel řekl, že mimi nechce...☹a zhroutila jsem se..prostě peklo..snad to mimi zvládne..moc se bojím, mám zánět močáku a atb..ale napsal mi takové, co se můžou..

snezenka123
14. pro 2017

@kacasa ted už asi jako samoplátce nepůjdu...do města to mám docela daleko..počkám na pondělí a budu věřit,,věřím, že už po týdnu to z těch 32,5 naroste...a půjde něco vidět a bude to tam kde má a jak má❤
když jsem čekala poslední mimčo..měla jsem tenkrát v pátek HCG 50 a v pondělí 230..a ted tady běhá po bytě🙂

linee
14. pro 2017

@snezenka123 urcite je to ok.Kdyz roste obden,tak 32x2x2x2x2,cili kolem 450-500 bys mela mit minimalne,ale.na zacatku to roste rychleji,takze klidne vice.

snezenka123
14. pro 2017

@linee dekuju. ..jsem ted uplne ze všeho na dně. ..a je to těžký

linee
14. pro 2017

@snezenka123 pokud to mas takto, tak si myslim, ze to mimi samo rozhodne. Kdyz miminko pritel nechtel, mel s tim neco udelat, snad u zplozeni byl a musel vedet, ze se to stat muze. Spise je to psychicky tezke. A tys nejak krvacela, zes sla na pohotovost? A mezitim nejak spinis nebo mas nejake jine tezkosti? Z ceho usoudila, ze se jedna o mikropotrat?

snezenka123
15. pro 2017

@linee můj termín ms byl totiž az ted v pondělí, to byl 26dc. Mívám cykly kratší.Ale přesně týden před termínem ms, jsem začala lehce světlou krví špinit, to bylo cca 6dpo, dva dny na to jsem měla docela silné bolesti jako při ms a křížové,ale krvácení se nerozjelo..jen jsme slabě spinila, jak říkám světlou krví, spíš na utření po wc max trošku na slipovce..v pátek hnědé špinění trochu. bolesti břicha už nebyly..(podle mě to bylo zahnízdění-i když tohle jsem u žádných mých třech dětí nezažila)no a v sobotu slabý pozitivní test..pidi duch,ale byl tam.
Proto jsem v neděli jela na pootovost,abych veděla na čem jsem, to bylo den před termínem ms...a ta děsně nepříjemná dr mi řekla, proč si dělám vůbec test, když slabě krvácím, že až 40 procent těhotenství končí potratem,aniž by to ženská věděla..a že se může jednat o mikropotrat, a že tomu moc šancí nedává a byla skeptická.
v neděli teda z krve hodnoty přes 30,,,a kontrola za týden...
v pondělí s termínem ms jsem přestala špinit. no a v pondělí mě čeká kontrola, tak doufám, že to bude ok.
Když už si nás miminko vybralo a našlo si k nám cestu, nedám ho a ubránim si ho.

kamiilla
22. kvě 2020

Ahoj holky,
ráda bych oživila diskuzi, včera jsem byla na vyšetření u lékařky v 6+3tt, řekla mi, že je plod malý - podle ní těhotenství odpovídá stáří 5+5tt a je bez srdeční akce.. Nicméně varianta, že by ovulace proběhla jindy je vlastně nemožná, měřím si BT a taky nebyl žádný sex.. Takže moje otázka je, jestli když vám sem dám moje výsledky HCG, tak jestli vám to přijde ztracený, dle různých kalkulaček mi hodnota roste pomaleji než má, ale pak jsem zase četla, že od překročení 6000 HCG to roste pomaleji. Budu Vám vděčná za jakoukoliv radu a zkušenost, jsem z toho vážně zoufalá, mám teď čekat 14 dní na ultrazvuk 😢

VÝSLEDKY:
Poslední MS: 6. 4.
ovulace 16. 4.
pozitivní TT: 10DPO
HCG: 4. 5. - 875 U/l, 6. 5. - 2.055 U/l, 11. 5. - 8.382 U/l, 14. 5. - 12.111 U/l, 22. 5. - 25.788 U/l
MOC DÍKY! 🙏

marta_kovar
22. kvě 2020

@kamiilla Když to bude špatné bude to klesat 😊ale je to o tom, že chvíli trvá když je nějaký problém než si to tělo připustí. Takže si myslím, že zatím bych se ničím netrápila. 😊

kamiilla
22. kvě 2020

@marta_kovar děkuji za názor, snad to bude v pořádku 🙏

snezenka123
23. kvě 2020

@kamiilla HCG by mělo co dva dny se minimálně zdvojnásobit..
Já jsem to měla u neprosperujiciho těhotenství tak, že jsem někdy kolem 6tydne (5+něco)měla na pohotovosti HCG cca 16 000 j. A dva dny na to 24 000.
Takže sice HCG rostlo, ale ne dvojnásobně,jak by mělo...a nedopadlo to😔
Za další 4dny mě čekala další kontrola, utz, a tam se zjistilo, že se miminko prostě neukázalo. Nebyl plod, jen gestacni váček, který rostl a rostl, ale bez miminka. A to jsem byla už nějaký ten týden 6+5..
Nicméně poté jsem po šestinedělí otěhotněla a zdárně donosila dcerku ♥️
Držím palce, každé tělo je jiné a jinak funguje. U mě to tedy nedopadlo a skutečně růst HCG ukázal,že je něco špatně.
U dalšího těhotenství jsem šla.na odběr jako samoplatce a na další za dva dny k Dr a krásně stouplo snad skoro trojnásobně.
Také jsem teda spinila a slabě krvácela, a musela brát utrogestan, ale dopadlo to dobře.

kamiilla
23. kvě 2020

@snezenka123 moc děkuji za názor a podělení se o tvou zkušenost, podle toho, co tedy píšeš to vypadá bledě.. blbé je to čekání, co bude dál a to až do 4. 6. Vůbec nevím, jak to vydržím.. Ale to že máš zdravou dcerku a že se ti povedlo otěhotnět tak brzy je super zpráva ❤ krásné se to čte, snad i mě to takhle kdyžtak povede..

snezenka123
23. kvě 2020

@kamiilla mrzí mě, že nemám pro tebe lepší zprávu. U mě to tehdy prostě nedopadlo. Hcg nerostlo jak mělo, a miminko taky ne...
Ale nikde není psané,že to u tebe bude také špatně.
Ono stejně nic jiného než čekat nemůžeš... jedině ještě zajet na pohotovost třeba že máš nějaký problém, aby na tebe koukli, ale nevím jak by se tvářili. Nebo zkusit domluvit dřívější návštěvu u svojí Dr..
Držím palce a i kdyby to nedopadlo dobře, tak příště určitě jo. Já od potratu brala tu nejsilnější kyselinu listovou, co mi napsal.sam gyndar a pila.kontryhelovy čaj 🙂a věřila jsem. Že to bude ok.

kamiilla
24. kvě 2020

@snezenka123 moc děkuji za podporu 🙏

snezenka123
24. kvě 2020

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru