Screening v 1. trimestru - nemocnice Kladno - zkušenosti

wildy
17. únor 2014

Chtěla jsem se zeptat, zda byl někdo na 1. screeningu v Kladně. A podělil by se se mnou o zkušenosti. Jdu za týden a budu 11+1.

prisil
16. čer 2017

@llenka_li Mozna vam pohlavi uz sdeli,my byli na screen.kolem druhe hodiny a prcek si dal odpoledniho slofika,nastesti az ke konci,ale i tak do nej pi doktorka stouchala,aby se aspon trochu zavrtel 😀 Meboj se,mesic utece jako voda,taky mi vse pripadalo dlouhe,ale vazne to strasne leti ;)
Aha,tak s doktorkou netusim jak to je,moc jsem si to nezjistovala,pro me bylo dulezite hlavne jeji chovani,ktere bylo perfektni,narozdil od meho arogantniho gyndare 😉

llenka_li
16. čer 2017

@prisil ke komu chodíš? Já mám teda s kladenskou nemocnici a gyn. odd. jen ty nejlepší zkusenosti, pravé jak jsem tam prosinec/leden 3tydny ležela, všichni byli uzasni. Nejdokonalejší byl Dr. Urbánek, kdyby to slo zařídit, chtěla bych ho i u porodu...zlatý člověk ;) a stejně tak mám dobre zkusenosti s porodnici, ale teď zvazuju Kladno a Rakovník 🙂

fidorka89
16. čer 2017

Na tom,kde kontrolovali jen stáří jsem měla tu dr.drmolovou ,moc příjemná.a na tom v 13 TT pana Urbánka.na kladně mohou screening dělat jen ti dva. Oba fakt milí. Za týden jdu na screening v 21 tt.,tak uvidíme koho budu mít. A pohlaví mi řekl na 60% kluk,kterého mi potvrdila i má doktorka.

prisil
16. čer 2017

@llenka_li Gyndar je p.Jandourek,jako doktor je myslim dobry,jen ta komunikace je horsi...
To je dobre,ze mas dobre zkusenosti s kladenskou nemocnici,nekteri na ni steasne nadavaji.
Ja slysela chvalu jeste na porodnici ve Slanem,v Rakovniku nikdo nerodil.Ja budu rodit na Kladne,autem to mam 10min a kdyby se neco poprdelo,maji pro prcka vse potrebne 😉

prisil
16. čer 2017

@fidorka89 A muzu se prosim zeptat,budou ti delat na druhem screen.i 3D?Moc se v tom nevyznam,jestli ho delaji automaticky nebo si tam mam jeste zavolat a domluvit se,ze by mi v terminu udelali i 3D,zapomnela jsem se zeptat

llenka_li
16. čer 2017

@prisil ten si budeš muset domluvit zvlášť....

Ono je to s těmi porodnicemi hrozné o názoru, no. Slaný se mi nelíbí...to Kladno je fajn 🙂 hlavně ať je všechno OK ;)

llenka_li
16. čer 2017

@fidorka89 teď jsem to akorát četla na stránkách...tak to je super. Ji si všichni hrozné chválí a s Urbankem má osobní zkušenost a fakt super, takže to je dobre ;)))

No vidíš, takže Urbánek to fakt v tom 13tt dobre odhadnul, tak to je super 🙂 říkám, je to sikula.

fidorka89
16. čer 2017

Jj byl moc milý,říkal,že je brzo,ale vypadá to na 60% kluk. A já jsem mu rekla,že to vím od 1 dne,že mám úplně jiné těhotenství,tak se smál. Jinak teď na 3d nejdu,určitě se musíš objednat zvlášť. A u první jsme šli myslím později.

llenka_li
16. čer 2017

Jj na ten 3D bych řekla až tak 26-29tt...

llenka_li
16. čer 2017

Tak to jsem zvědavá, jestli řeknou něco nam😁

fidorka89
16. čer 2017

Tak držím palce.ja taky nevím,kde budu rodit. Na Kladno jsem taky slyšela chválu,až na jednoho doktora.sestinedeli prý fakt zastaralé. Ale o kojení atd se postarají super. Nebo Hořovice,vše moderní,ale asi už jak na běžícím pásu a šestinedělí luxus ,ale neřeší kojení.no nevím.mam čas.

odettaela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisabeth31
27. lis 2019

Ahoj, maminy, jdu na rychlí ultrazvuk na Kladno. Pak mi prý dají další termín. Popisujete paní doktorku Drmlovou. Nevíte jestli tam ještě pracuje? Děkuji

linee
27. lis 2019

@elisabeth31 myslim,ze jsem nekde cetla,ze je na materske...

nazka
27. lis 2019

@elisabeth31 která je Drmlova nevím, ale musím říct, že s každým screeningem jdem na Kladně byla spokojená. Moc milí lidé, vše vysvětlí a člověk nemá pocit, že je obtěžuje.
Ale.rodit budu asi jinde 😊

elisabeth31
28. lis 2019

@nazka můžu se zeptat, kde budete rodit?

nazka
28. lis 2019

@elisabeth31 no, to je dobrá otázka 😁 nevím.. Buď Hořovice, Slaný (ale tam lze až od 36 tt. Nebo tak nějak) nebo to Kladno.. A co vy?

elisabeth31
28. lis 2019

@nazka čekám dvojvaječná dvojčata tak přemýšlím o Apolináři nebo Podolí

nazka
28. lis 2019

@elisabeth31 jee tak gratuluju, to je hezký 😊 ale bacha na ty jejich registrace, je to potřeba nějak strašně brzo..

elisabeth31
28. lis 2019

@nazka vím registrace probíhá v 14+0

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru