Stalo se, že by se podle UTZ z chlapečka stala holčička?

pajinka85
22. bře 2012

Byla jsem v 16 tt na UTZ, kde pan doktor docela jistě prohlásil, že je to chlapeček, pindíka jsme viděli i my. Teď ve 21 tt nám jiný lékař řekl, že si spíš myslí, že je to holčička. Ale nebyl tak přesvědčivý jako ten první doktor.

Já si spíš myslím, že tam ten chlapeček je, ale tatínka to rozhodilo docela dost. A tak se jen chci zeptat, zda se někomu stalo, že by se z jasného pindíka přece jen vyklubala holčička?

Já jsem si do 16 tt myslela, že čekám holčičku, tak nějak mi to podvědomí říkalo, s chlapečkem jsem se musela trochu smiřovat, jelikož holčička byla můj sen.
A přestože jsme věděla, že je to chlapeček (podle pana doktora) tak jsem měla pořád v podvědomí, že bude mít Kubík sestřičku. Teď už jsem se s chlapečkem sžila a těším se na něho...no a nakonec toto.
A teď už mi tak nějak podvědomí neříká nic, teď už jen rozum....přece se ten pindík nemohl ztratit.

pavcza
14. kvě 2012

ahoj, nečetla jsem všechny odpovědi. Ale nestalo se to nám, ale mojí kolegyni u vnučky, nevím, kdy v jakém týdnu, ale prvně jim řekli, že to bude kluk, kolegyně se smiřovala s vnoučátkem, těšila se původně na vnučku. No a za nějaký čas mi radostně psala, že nakonec ta vnučka bude, protože na dalším utz byla holčička, taky tomu nevěřili, nechávali si zavolat více doktorů, kteří potvrdili holčičku a skutečně se narodila. Rodiče prý už byli připraveni na kluka. 🙂

kamino
14. kvě 2012

Do vysledku plodovky jsem se smirovala s holcickou dle ultrazvuku a po plodovce to byl Bohumir😉

lebedovka
29. čer 2013

Ahojky maminy taky se chci podělit o svoje pocity....čekáme první miminko...a můj a manželovo sen je chlapeček....ale včera ve 20tt nám bylo řečeno,že to prostě asi vypadá na slečnu...byli jsme oba totálně překvapeni...protože když mi jezdila po tom bříšku viděli jsme něco jako pindíka a pak když jsme se jí zeptali na pohlaví tak si nebyla jistá a řekla že to spíš vidí na slečnu...,ale prostě muj vnitřní pocit mi říká kluka...manžel mi řekl,že taky viděl pindíka a že nevěří,že je to holka...protože když se srovnám s maminama které čekají holčičky tak mají kulatí bříšká jsou nateklé obtloustlé a já jsem prostě jiná...taková svěží...tím nechci urazit jiné maminy a brala jsem to podle těch babských rad...ne že bych neměla radost,to mám, jsem ráda a štastná že je zdravá,ale přiznám se,že jsem to obrečela....stydím se za to,jen jsem myslela,že aspon jednou námv životě vyjde aspon jedno přání,které si přejeme.....ptám se maminek zda,nekterým řekli holčičku a cítili kluka a byl to kluk...a kdy se to potvrdilo ....moc děkuju za odpovědi... 🤐

kettm
29. čer 2013

Já se cítila na holčičku, manžel byl od začátku přesvědčený na kluka, 3 doktoři mi potvrdili holku a mám 4 letého krásného kluka 😉

tedezka
8. lis 2013

@lebedovka ahoj...taky jsme dneska byli na UTZ s manželem a čekali jsme, že nám potvrdí kluka, protože se prostě na něj cítím a doktor nám řekl, že je to asi holka..mám ty samý pocity, co ty..ale koukám, že už máš před nebo po porodu tak jsi se s tím určitě smířila.. 😉 napiš jak to dopadlo 😉

dotinka
8. lis 2013

Kamaredce vsichni doktori potvrdily chlapecka a porodila holcicku 😀

lebedovka
9. lis 2013

@tedezka ahojík já mám 3 dny před porodem 🙂 a čekáme opravdu holčičku ...strašně jsme chtěli chlapečka...a měla jsem prostě ty pocity,že to kluk bude ...pak jsme šli na velký utz kde nám řekli že asi holka ..nechtěla jsem tomu věřit...a smířit se s tím ...nakonec jsme jeli ve 27tt na 4D kde nám byla holka potvrzena...a já už tam jela s tím že se na ní těším...měla jsem čas se s tím srovnat🙂 vlastně jsem si říkala že u prvního mimča je to jedno ....a ted ?? moje celá skřín je řůžovo-fialová-červená pořád na kupuju a stále si užívám tu holčičku tolik se těšíme že už chci aby byla venku...ted si vubec nedokážu představit že bych měla mít kluka...uvidíš že vše bude ok 🙂 když jsem jí viděla na 4D utz je uplně celej tatínek a ten se pyšní 🙂 přeji hodně štěstí a zdraví a dej vědět jak jsi dopadla ..snad nebudu přenášet :D

lebedovka
9. lis 2013

@dotinka podle mě je na 100 procent 4D tm to jde fakt všechno krásně vidět 🙂

dotinka
9. lis 2013

@lebedovka to si taky myslim ale na tom 4D ona nebyla 🙂

anduska.x
9. lis 2013

@lebedovka Ahoj,nam v prubehu tehotenstvi rekli 3x holku,z toho jednou na 4D ultrazvuku.U 1. a pak i 2. jsem manzelovi rikala,ze mam stejne pocit,ze to je kluk.U tretiho uz jsem podlehla a uverila v holku.No a narodil se Dominik😀

laurital
9. lis 2013

Ano nám 😀 , Lukáš se nám přetransformoval do Laury 😉

tedezka
9. lis 2013

@lebedovka dám vědět..ještě čekáme na potvrzení na dalším UTZ a uvidíme jestli si nepřiplatíme za 3D bo 4D 😉

lebedovka
10. lis 2013

holky prostě já sama jsem viděla to kávové zrno ...což je pipi a nikdo mi nemusel říkat nic :D prostě 4D já věřím na 100%

lebedovka
15. lis 2013

mě asi klepne přenáším už třetí den ...nic nezabíra 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru