Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zmrzlinka
5. bře 2017

@lakukamarca ahoj.ja mam za sebou dva císaře.Proc se ptas?

lakukamarca
5. bře 2017

Jen mě to zajímalo, patřím mezi ty, které mají dole takové to povislé bříško, tak mě zajímalo, kdybych rodila císařem, jak se to hojí. Zatím císař nehrozí ale stát se může cokoliv tak jsem chtěla být informována ;)

pt1981
5. bře 2017

Ahoj holky, rada bych se k vam pridala 🙂

zmrzlinka
5. bře 2017

@lakukamarca musis jizvu hodne větrat aby se to dobře hojilo.Lehnes si, nazvednes brisko a vetras 🙂

zmrzlinka
5. bře 2017

@pt1981 vítej.... Čekáš první mimi?

lucisuska
5. bře 2017

Holky, vy, ktere mate vetsi bricho (speky), mate v pohode viditelnost utz? Treba na 1.screeningu nebo u gynekologa?

martyina
5. bře 2017

@lucisuska nee🙂 já otehotnela s váhou cca 96-98 a viditelnost mám špatnou po kazde

lakukamarca
5. bře 2017

Také špatná viditelnost, byla jsem ale i na odběru plodovky, tak aspoň víme že Mimi je geneticky v pořádku, něco je vidět super a něco ne

mruk
5. bře 2017

Holky, chtěla bych se zeptat kde kupujete pěkné těhotenské oblečení? Já koukala u nás v obchůdku a tam mají do 42 - 44... kalhoty už jsem sehnala ale chtěla bych nějaká hezká trika nebo halenky (případně na léto šaty) a všechno je buď těsné nebo hnusné 😀 Jsem teď v 15tt (mám 2 kila nahoře, teď tedy 92), břicho maličko mám ale vyrostla mi hlavně prsa 😀 Díky ;)

nickolckak
5. bře 2017

@mruk ja muzu doporucit bonprix. Objednala jsem tam dziny laclace, troje saty a vse super. Rozumne ceny. Jen pozor na velikosti 🙂 normalne mam 46-48. Jejich velikosti jsou trosicku vetsi 48 je tak jako 50...

martyina
5. bře 2017

@lakukamarca tak mám sice špatnou viditelnost ale prý to co mají videli. Tak snad o.k.

martyina
5. bře 2017

@mruk tak já si koupila v Lidlu tehu kalhoty jakoby leginy a budu je mít až do konce🙂 ještě teď mají vůli,k tomu dvě delší trika s tříčtvrtečním rukávem rovněž z Lidlu a i když už sem přibrala cca 8 kg pořád kalhoty, mikiny oblecu své.. Jen trika ty delší volim

mruk
5. bře 2017

@martyina Jééé, tak vidíš, já na ně koukala a bála se jak bych v nich vypadala, tak jsem tak dlouho přemýšlela zda je koupit až už je neměli :D
No já se do svých kalhot vejdu jen do jedněch (s vysokým pasem, které mi byly dlouho větší), jinak mi moje kalhoty vadí jak tlačí na podbřišek... no a trička jsou mi už teď přes prsa většinou hodně těsná 😀 V Lidlu jsem ulovila jen jedno triko a teď doufám v další těhotenskou akci ;)

mruk
5. bře 2017

@nickolckak Díky moc, já už tam na oblečení koukala a asi fakt objednám ;) U nás v prodejně s těhotenským oblečením mají halenky jak na moji 80ti letou babičku a já už začínám být zoufalá...sice ještě většinu oblečení obleču, ale už to přestává být ono 😀

katuskastbk
5. bře 2017

@mruk Já ještě doporučuji H&M. Rifle mám taky z Bonprixu a trička, která jsou potom i kojící jsem brala v H&M. Měli slevu 25% a byla to sada dvou triček stály do 500, takže necelých 250 za triko. Zkusit tam mrknout, třeba budou mít zase nějaký slevy.

zmrzlinka
5. bře 2017

@lucisuska mne první ultrazvuky delal vnitře a pak jsem nemela pocit, že by bylo vidět blbě...ale já mám spíš nohy než břicho.Minuly týden jsem byla na USG žil levé nohy a to moc ti žíly vidět nebyli ☹

pt1981
5. bře 2017

@zmrzlinka Ahojky, dekuju. cakam druhy, tehotenstvi je to moje treti... Z prvniho mam devcatko 2,5r. Cekala jsem dvojcatka, jedno zamlklo. Druhe tehotenstvi zase dvojcatka, jedno zamlklo, druhe jsem ve 14+ odrodila, kvuli tezkym vyvojovym vadam :(. Ted cekam jedno, pohlavi jeste nevime. Zacala jsem na vaze 97kg. U prvniho jsem zacinala na 116kg a rodila jsem se 105. Ted uz mam 101, tak jsem zvedava, kam se dostanu...

mamka37
5. bře 2017

@mruk ahoj. já určitě taky bonprix ( brát o číslo menší, vše je obrovské, pak kamenné obchody CA tam kupuju kalhoty, pak www. těhotné.cz nebo www. tehotenske-zboží.cz tam mají pěkné noční košile. a v posledni dobe jsem si nejvíce oblíbil www. majka-eshop.cz prodávají tam bezva trika zn. Jozanek. Přizpůsobí se pěkně postavě a uvedené velikosti sedi. Ty lidlove dzeginy jsem taky měla, ale lidl má ty velikosti taky hodně velké. byly mi velké, už jsem je prodala... tak snad ti to trochu pomohlo ☺ ...

pt1981
5. bře 2017

@lucisuska ahoj, ja s viditelnosti problem nemam. Do 12tt me mudra prohlizi utz spodem a pozdeji uz pres bricho. A to ma takovou chrchlinku starou utz 🙂

mruk
5. bře 2017

@mamka37 Díky, moc mi to pomohlo...mrknu ještě na ty eshopy ;)

kacka125
5. bře 2017

@lucisuska na prvních kontrolách mi dělal vaginální ultrazvuk. Pak kolem 12.tt zkoušel přes břicho a nestěžoval si. Jenže pak jsem jela do Ostravy na 1.screening a tam mi milá paní doktorka řekla, že má mimino špatné echoněco podmínky....S manželem to málem seklo jenže pak jsem mu vysvětlila že tím myslela že jsem prostě jen tlustá... 😉 jenže to prý říkala všem maminam nad 80 kilo...

Jinak ohledně oblečení.... V pátek jsem jela do práce se rozloučit a když jsem lezla do auta tak mi prdly rifle. Celé stehno venku... Tak jsem dnešek strávila tím, že jsem ve skříni hledala aspoň jedny do kterých se nacpu 😎 přijde mi zbytečné na těch pár dní si kupovat těhotenské kalhoty 😉

eva_marie
5. bře 2017

Holky já si koupila nějaké kalhoty ve slevě v lindexu a nejsou tehu šly pro tlustochy 😄 Mají vysoký pas a širokou gumu a hlavně staly 150kc

biene007
5. bře 2017

Ahoj holky, mrknete prosim na muj bazarek, vyprodavam veci po mem poslednim tehotenstvi, treba vas neco zaujme🙂 Dekuji

zmrzlinka
5. bře 2017

@pt1981 no tak to si si uzila sví ☹ Drzim palce at ste zdraví ....vsichni 🙂 Vahu neřeš.Ja jsem to jako tehotna neřešila.Ted jsem 5 měsíců po porodu a chtela bych neck zhubnout.Snad se to povede.

cantala
6. bře 2017

Ahoj, ráda bych se přidala do diskuze. Čekám první mimi, termín v srpnu. Já začínala na nějakých 85 kg, ale přes Vánoce jsem byla tři týdny doma s katarem horních cest dýchacích, kdy si mi podařilo přibrat a dnes jsem v 16 tt na 92 kg. Je pravda, že jsem teda baštila dost sladkého, moc jsem se neomezovala. Na druhou stranu mám každý den procházku s pejskem, o víkendu i dvouhodinovou. Ale řekla jsem si, že se zkusím zaměřit na lepší stravu. Jím celkem vyváženě, jen prostě vyměním sladkosti za ovoce a přidám více zeleniny. Když budu mít chutě, tak zkusím překonat nebo si dát kousek hořké čokolády a dopřát si více třeba jen o víkendu, kdy mám více pohybu. Ráda bych už zůstala na této váze a více nepřibírala. Vím, že po 90 kg mi začnou bolet kolena, a to není dobré. Jsem ráda, že se tu všechny tak pěkně povzbuzujete a neděláte si moc hlavu s přibranými kily 🙂

pt1981
6. bře 2017

@zmrzlinka dekuju moc! Zkus mrknout na muj profil. Loni jsem s kily zatocit dokazala... Mam tam srovnavacku. Moc jsem si ale prala otehotnet a jak pises, ted kg zase resit nebudu. Ted si vse uziju v klidu a az budu mit po porodu a kojeni, s chuti nechuti se do toho pustim znovu 🙂. A ty jsi 5m po porodu a cekas dalsi miminko nebo jsi tu na poplk?

zmrzlinka
6. bře 2017

@pt1981 kouknu 🙂 Ja jen jsem obcas kouknu 🙂 Mam dvě děti a další uz nechci.A ani mi to lékař nedoporucoval.Mam za sebou dva císaře.Jizva sice dobra,ale deloha pod ni byla moc tenká tak by to byl risk.

Tak at uspesne tehulkujes a preju rychlej porod a zdravý mimi 🙂

veeeee
7. bře 2017

Ahoj holky, taky bych se k vam rada přidala 🙂. TP mam 24.7 🙂

kacka125
7. bře 2017

Tak dneska uz to mam za 25 dní. Čím víc se blíží TP tím víc jsem zhnusená a smutná sama ze sebe. Nabrala jsem přes 17 kilo to by zase až tak nevadilo ale ty otoky nohou a rukou jsou tak brutální, že se mi kolikrát ani nechce vstávat z postele. A kdyz vam manžel rekne že vypadáte jako malý hrošík to na sebevědomí nepřidá 😎 nechápu kdo vymyslel větu: Nejkrásnější období ženy 😕😀😅

veeeee
7. bře 2017

Maminky můžu se zeptat, kdy jste začaly miminko cítit? Budu začínat 20tt a zatím nic :(. (Jsem prvorodicka) Občas cítím simrani v brisku ale nevim jestli si to nevsugerovavam 🙂 dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru