Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

TP červen 2021

rebekabebe
10. říj 2020

Ahoj dámy zakládám skupinu protože jsem hledala a hledala a nenašla skupinu pro ženy které to čeká v červnu 😊❤️ zde se můžete podělit o radosti počínající prvním testem, ultrazvukem. A zkušenější dámy můžou nám prvorodičkám poradit 😊 budu se na Vás těšit. Já jsem dnes 5+6 😊 potvrzené těhotenství v děloze tak snad do třetice se vše podaří už mám za sebou SP a ZT držme si navzájem palce ❤️❤️❤️

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@andreasvo jinak bych musela běhat po genetice

tez83
11. říj 2020

@rebekabebe toho se bojim tentokrát také,že budu muset na odběr plodové vody.

rickym
11. říj 2020

Holky, ve skupinkách už je skupina s TP červen 2021😉

mishell56
Autor odpověď smazal
Zobraz
mishell56
11. říj 2020

@rickym já to nemůžu najít :D

tez83
11. říj 2020

@rickym ani já to nemohu najít ...mohu poprosit o odkaz?

mishell56
11. říj 2020

Už jsem to našla dám odkaz

rebekabebe
autor
11. říj 2020

@mishell56 děkujeme já ho taky nemohla najít 😊

andreasvo
11. říj 2020

@rebekabebe tak hlavní že se to dá zjistit Víš kdy v kolikátém tt se chodí ?

rebekabebe
autor
11. říj 2020

@andreasvo co přesně? 😊 No já půjdu na odběr plodové vody a podle toho se rozhodne či je dítě zdravé nebo ne to se jde tuším kolem 16tt

andreasvo
11. říj 2020

@rebekabebe ta vada ahaaa.....snad se mi to mihne.

andreasvo
11. říj 2020

@rebekabebe promiň mělo být snad tě to mihne a uvidi že na velkém UTZ ze je vše v pořádku.🍀

kikimaruska
11. říj 2020

Ahoj maminky. Tak možná, se k vám také budu moci přidat a zůstat až do úspěšného konce. Od včera mám pozitivní těhotenské testy, ale MS čekám až zítra, takže hodně v začátku, nic nemusí dopadnout. Celkem by to bylo moje páté těhotenství, doma mám dva syny ve věku 12,5 a 7,5 roku. V 08/2019 proděláno mimoděložní MT v 6 tt (odebrán levý vejcovod), v 03/2020 zamlklé těhotenství v 9 tt. Od června se snažíme znovu. Každopádně obavy budu mít hodně dlouho, jelikož při ZT v březnu tomu vůbec nic nenaznačovalo, v 9 tt jsem šla na kontrolu a už nebilo srdíčko... Takže nyní budu v obavách až do porodu. V těchto dnech jsem jinak měla termín porodu miminka, které odešlo na jaře...Tak uvidíme...

kikimaruska
11. říj 2020

Jinak dle MS jsem dnes 4+0🙂

kikimaruska
11. říj 2020

@tez83 já byla též na revizi teď v březnu, ale v 9 tt pro ZT...Teď v říjnu bych měla každým dnem termín...😔

kikimaruska
11. říj 2020

@rebekabebe děťátko doufáme třetí, těhotenství nyní páté...

andreasvo
11. říj 2020

@kikimaruska Ahojky tak to moc gratuluju to jsme spolu na začátku já jsem 4+2 máš na testíku dálnici ? Kdy jdeš k Dr.?

tez83
11. říj 2020

@kikimaruska ano...přesně tak,já ho měla tuším 27.10.😟A jsi těhotná?

tez83
11. říj 2020

@kikimaruska už to čtu.😉Tak to gratuluji.Take čekám třetí detatko.

rebekabebe
autor
11. říj 2020

No já gratuluji všem a věřím že tentokrát nám to vyjde ❤️❤️

kikimaruska
11. říj 2020

@andreasvo
@tez83 ne, dálnici ne, začínám jen lehkou čárkou, jako nedávno rebekabebe. K dr. Se objednám až na příští čtvrtek, ordinuje čtvrtky a minule mi vyčinil, že jsem moc brzo. Byla sem v den očekávané MS, ale už jsem měla přesto vidět dutinku... Jinak příznaky mám už 4 dny, nejvíce od včera, kdy byl na testu duch a nyní už slabá čárka. Takže čekám a půjdu tak v 6tt, aby už bylo něco víc vidět. V březnu jsem měla v 6+2 už i srdíčko vidět.

andreasvo
11. říj 2020

@kikimaruska Ahaa tak to je super 🙂 snad se nám všem podaří až do konce 🙂

rebekabebe
autor
11. říj 2020

@kikimaruska tak to je super já budu ve středu 6+3 tak jsem zvědavá jak jsme vyrostli 🤣 5+1 byla vidět bublinka

kikimaruska
11. říj 2020

@rebekabebe Já se chystám k lékaři, až budu 5+4, ale nevím, nevím, zda to dám, to vydržet. V 5+2 jsem byla v srpnu loni už 2 dny po laparce, kdy to bylo mimoděložní, takže se stále bojím. Zítra zavolám hned na endokrynologii, jelikož mi upraví zase léky, tak ať mám vše v pořádku i v tomhle ohledu.... 🙂

kikimaruska
11. říj 2020

@rebekabebe kolik si prosím byla tt, když jsi měla ten test, který máš vyfocený na první straně? 🙂

rebekabebe
autor
11. říj 2020

@kikimaruska to přesně nevím ale vím kolik jsem měla zhruba HCG já mám totiž nepravidelnou MS

emmanessa
14. říj 2020

Ahoj holky, trochu se k Vam bojim pridat, dnes jsem byla poprve u doktorky,zitra to bude 2tydnypo vynechani MS,driv sestricka rikala,at nechodim. Ja tak nejak pocitala s tim,ze kdyz tak cekam, tak uz bude srdicko a ono nic. Jsem strasne zklamana a moc se bojim. Podle posledni MS bych mela byt 6+3...posledni mesic bylo tehotenstvi biochemicke, tak jsem jeste 5 dni spinila predtim...dalsi mesic uz MS nedorazila, 5.den po vynechani MS uplna dalnice, ale nastesti je tam jen jedno🙂Tak nevim,pry mohla byt pozdejsi ovulace kvuli tomu biochem.predchozimu tehotenstvi,ja vim,kdy cca probehla ovulace podle testu,ale nevyznam se v tom,kolik by teda ted melo tehotenstvi odpovidat. Za 9dni mam prijit znovu, bude to tech nejhorsich 9dni pri me...Ze ja tam vubec chodila,mohla jsem byt v klidu.Je mi z toho akorat spatne,ale stejne nic neovlivnim.Proto do skupinku na MK cervnovek jeste radeji nejdu. Vam moc drzim palce, at to vyjde!

andreasvo
14. říj 2020

@emmanessa nevzali ti krev ? Jestli hcg roste podle tabulek ?

emmanessa
14. říj 2020

@andreasvo ne,doktorkami jen ukazala bublinu,ze to ale jde bohuzel blbe videt,bylo to cele rozmazane,zasedle ten monitor...rekla,ze je jeste brzo,ale jak brzo..kdyz tady vsude ctu,ze je to ponalu hranicni😒Vim,internet je taky trochu zlo,ale neda mi to..