TP červen 2021

rebekabebe
10. říj 2020

Ahoj dámy zakládám skupinu protože jsem hledala a hledala a nenašla skupinu pro ženy které to čeká v červnu 😊❤️ zde se můžete podělit o radosti počínající prvním testem, ultrazvukem. A zkušenější dámy můžou nám prvorodičkám poradit 😊 budu se na Vás těšit. Já jsem dnes 5+6 😊 potvrzené těhotenství v děloze tak snad do třetice se vše podaří už mám za sebou SP a ZT držme si navzájem palce ❤️❤️❤️

11bublina11
19. říj 2020

Trochu větší bublinka 😁

rebekabebe
autor
19. říj 2020

@11bublina11 nádherná bublinka 🤣❤️

tez83
19. říj 2020

@11bublina11 to už je opravdu miminko!!!😉

andreasvo
19. říj 2020

@rebekabebe jooo to je velice dobrá věc! Za pár korun a tak to člověka uklidní. ❤️

andreasvo
19. říj 2020

@11bublina11 to je super zpráva, miminko máš nádherné 🥰 takže jsi ještě poslední ms měla i se sliznici ? Nebo jen slabou ?

rebekabebe
autor
19. říj 2020

@andreasvo ty to máš doma? 🙂

rickym
19. říj 2020

@rebekabebe Angelsound je fajn, ale až tak od 11-12tt😉

11bublina11
19. říj 2020

@andreasvo popravdě uz ani nevim, ale nejspíš byla slabší.ja si pamatuju hlavně to, ze jsem byla naštvaná, že jsem to zase dostala😬

andreasvo
19. říj 2020

@rebekabebe neee ale minule sem chtěla koupit tak sem zjišťovala co a jak 🙂

andreasvo
19. říj 2020

@11bublina11 Ahaa to je super zprávička tak užívej těhotenství ať jste zdraví !❤️🍀

11bublina11
19. říj 2020

@andreasvo děkuji 😍

kikimaruska
20. říj 2020

Dobré ráno maminky. Už od 01.30 jsem vzhůru, jsem jako na trní. V 6.20 mám v nemocnici druhou kontrolu. Měla bych být 5+2tt. Snad bude vše v pořádku a miminko v děloze a ne jinde... Prosím...

kikimaruska
20. říj 2020

Co se týče těhotenských příznaků, tak se také přidám. Zvětšila má miniprsa, občas pálí bradavky a taky žáha. Břicho mě naopak skoro nebolí, což u předchozích těhotenství ano (jako MS bolesti). Ale zase mě často píchá jakoby v tříslech, jsem neustále nadmutá, občas píhne v jizvách po laparce. A co sem nikdy v těhotenství neměla, tak mám křížové bolesti a tlaky na konečník... No, uvidíme dnes...

rebekabebe
autor
20. říj 2020

@kikimaruska dobré ráno určitě bude vše v pořádku ❤️ dej pak vědět ❤️

rebekabebe
autor
20. říj 2020

Dámy já jsem marná zažila jsem X operaci po kterých byla rekonvalescence dlouhá a bolestivá a ztroskotam na blbych ranních nevolnostech a to je důvod proč nepiju nerada zvracím úplně se všeho nejvíc to nenávidím 🤦‍♀️🤣

andreasvo
20. říj 2020

@kikimaruska jo dobrý že máš příznaky aspoň víš že se něco děje přeji mnoho štěstí na dnešní kontrole🍀❤️

kikimaruska
20. říj 2020

Děkuji 🙂. Takže, ťuk ťuk snad, zatím pořád moc nevíme, HCG je 310, což prý odpovídá, stoupá. Vidět je zatím jen vysoká sliznice a ta volná tekutina v tom prostoru už není. Takže další kontrola v pondělí....

andreasvo
20. říj 2020

@kikimaruska dnes jsi 5+3 ? To je super že to zatím vypadá že je v děloze 🍀

rebekabebe
autor
20. říj 2020

@kikimaruska tak to jsem ráda že to zatím vypadá dobře ❤️ mám radost ❤️

kikimaruska
20. říj 2020

@andreasvo jsem 5+2. Ale stále se bojím. Předchozí těhotenství sem měla v den MS 4+0 už dutinku a HCG přes 680... Je tedy pravda že se mi až o 4 dny prodloužila od té doby ovulace, ale stejně. V 5+2 už jsem měla krásně vidět a teď zatím vůbec nic. Ale stoupá to a to je dobré znamení... Ovšem může to být kdekoliv, vidět to ještě není. Musíme čekat, ale je to dlouhé... Další týden v nejistotě.

kikimaruska
20. říj 2020

@rebekabebe děkuji 🙂. Ano, i to, že nemám bolesti, špinění nebo krvácení, což jsem u mimoděložního měla. Tuk ťuk...

andreasvo
20. říj 2020

@kikimaruska jo tahle , tak to uvidíš na další kontrole já jsem dnes 5+3 a hcg včera bylo 1168 tak uvidíme taky jak to dopadne .

rebekabebe
autor
20. říj 2020

@kikimaruska já bílá 5+1 HCG jsem měla 753 a byl jenom černá bublinka a v ní ještě nic až pak v 6+3 bylo vše vidět

andreasvo
20. říj 2020

@rebekabebe tak teď jsi mě trošku uklidnila teda trošku víc já tady manželovi furt vykládám jak ty hodnoty jsou nízké protože všude čtu jak holky měli třeba i kolem 5000 a teď ty tady tohle 😍🍀

rebekabebe
autor
20. říj 2020

@andreasvo pulka těch žen ani neví kolik jsou já jsem byla podle MS 5+1 to jsou věci které má každá žena jinak a nejde se řídit podle nich ❤️

kikimaruska
20. říj 2020

@rebekabebe děkuji za zprávu. Tak snad to bude dobře stoupat. Už mě poboliva i to břicho jako na MS, jako u predchozích těhotenství... Miminko určitě pokud, tak odpovídá méně, než podle MS, ale snad to dožene 🙂.

rebekabebe
autor
20. říj 2020

@kikimaruska no rozhodně to dožene toho bych se vůbec nebála ❤️ je to prostě mladoucke těhotenství ❤️

rebekabebe
autor
22. říj 2020

Dobrý den dámy co máte nového? Jak se cítíte? 😊

tez83
22. říj 2020

@rebekabebe já se cítím dobře,jen vždy odpoledne se mi asi vrací stavy do krku,tak je to dost nepříjemné a nic na to nefunguje.V pondělí jdu na první kontrolu,tak se těším i bojím zároveň.Vcera nás v práci sekly,tak chodíme ob den.

rebekabebe
autor
22. říj 2020

@tez83 no tak to ti budu držet v pondělí palce a myslet na tebe určitě to dopadne dobře no to já mám od rána nevolnosti jídlo do sebe dostanu až večer jinak zvracím tak sem si koupila prášky proti nevolnostem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru