TP červen 2021

rebekabebe
10. říj 2020

Ahoj dámy zakládám skupinu protože jsem hledala a hledala a nenašla skupinu pro ženy které to čeká v červnu 😊❤️ zde se můžete podělit o radosti počínající prvním testem, ultrazvukem. A zkušenější dámy můžou nám prvorodičkám poradit 😊 budu se na Vás těšit. Já jsem dnes 5+6 😊 potvrzené těhotenství v děloze tak snad do třetice se vše podaří už mám za sebou SP a ZT držme si navzájem palce ❤️❤️❤️

rebekabebe
autor
1. lis 2020

@emmanessa ahoj jak si na tom? 🙂

emmanessa
1. lis 2020

@rebekabebe jeee ahoj!Jsi hodna,ze sis vzpomnela...brisko uz se mi trochu zvetsuje,jsem unavenejsi,nic se mi nechce delat,ted jsem rada,ze je mala u babicky a muzu nic nedelat🙂Ted pp vikendu mam prijit na odbery,pujdu asi v ut nebo st...dal nevim.Bricho obcas poboliva,mam problemy trochu se strevy,zacpa...takze toboli i z toho,no jestli dostanu zase zelezo jak pri minulem,tak to bude jeste vetsi mazec.A co ty,jak se citis, vse v poradku?

rebekabebe
autor
1. lis 2020

@emmanessa no poboliva mě bříško ale za to můžou ty svaly co se roztahujou jinak super dnes jsem 9+0tt a ve středu mám další kontrolu tak snad už bude i průkazka 😊

emmanessa
1. lis 2020

@rebekabebe taky bych ji mela ted dostat,ale na kontrolu nejdu,tak nevim,kdy si me pozve...taky me vsude mozne poboliva bricho a dnes vecer zacalo paleni zahy,to jsem si fakt prala😃Neda se,musime neco vydrzet.Ale tohle tehotenstvi je o malinko horsi,ale porad to jde,kdyz nezvracim

rebekabebe
autor
1. lis 2020

@emmanessa
@emmanessa no já dneska zvracela a neměla jsem ani co zvracet po noci to bylo něco strašného naštěstí to mám už jen občas 🤣

emmanessa
2. lis 2020

@rebekabebe no to verim...ja nastesti tohle nezazila ani pri prvnim a zatim ani ted..tak uvidime..ale na ty odbery se teda netesim..dnes jsem byla na hrbitove v rousce a malem jsem tam omdlela...natoz ja a odber krve.Driv jsem kolabovala jeste me ani nepichla,potrebuju lezet,cerstvy vzduch a prodychavat..no nevim jak s respiratorem,to bude zase show

rebekabebe
autor
2. lis 2020

@emmanessa no mě odběry problém nedělají ale co mi dělá problém je ta rouška nasadí si ji a chce se mi zvracet já si neumím představit jak to bude na screeninguuze tam jen těhotná v Plzni na genetiku a ještě celou dobu s rouškou pamatuju si líní byla jsem objednaná na určitou hodinu po hodine co jsem čekala jsem šla za doktorkou sní domluvila termin plodovky a pak na screening takže hrůza a ještě mě mrzí že tam přítel nemůže semnou

veronika9595
12. bře 2021

TP 21.6.2021 a už se nemůžu dočkat 🙈 těhotenství mi vůbec nedělá dobře 😳 moc jsem se na něj těšila a zatím je to fakt bída a už si ani nedělám naděje že to bude lepší, protože údajně nejlepší trimestr už mi v podstatě končí 🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru