• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tvrdé bříško v 17tt+3, mám se obávat?

5. října 2012 
Ahoj, chci se zeptat. Jsem v 17tt+3 a dneska ráno jsem se probudila a měla jsem úplně tvrdé bříško. Asi tak za hodinu to přešlo, ale celý den mě pobolívá podbřišek. Tak nevím jestli se mám něčeho obávat. Děkuji za odpověď.
23. zář 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacak_kk Já to měla od 14.tt. Jela bych k lékaři. Nasadí magnesium. Je to stahovaní dělohy, stahy na které je brzo a jestli pobolívá břicho, tak bych raději zajela na kontrolu.
Nemusí to nic být, někdo to má celé těhotenství, ale můžou to být i předčasné stahy...
Pokud se něco nezdá, tak tady nikdo neporadí, když není lékař a nevidí Vás....pro klid bych jela k lékaři.
Držím pěsti a hodně štěstí.
23. zář 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
mě břicho začalo tvrdnou od 20tt, pokud se neotvíráš, tak by to nemělo ničemu vadit, já nakonec přenášela :wink:
24. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajdi si k doktorovi, ať se na vás podívá. Nemusí to nic být, ale taky může. Nikdo ti neporadí. Raději zbytečně, než něco zanedbat.
24. zář 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi tvrdlo bříško celé těhu a často.. brala jsem magnézko, ale změnu jsem nepostřehla.. Maličká je zdravá tak myslím že není důvod k plašení.. Ale svému dr. to určitě řekni!! :wink:
5. říj 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek