Tvrdé bříško v 17tt+3, mám se obávat?

kacak_kk
23. zář 2012

Ahoj, chci se zeptat. Jsem v 17tt+3 a dneska ráno jsem se probudila a měla jsem úplně tvrdé bříško. Asi tak za hodinu to přešlo, ale celý den mě pobolívá podbřišek. Tak nevím jestli se mám něčeho obávat. Děkuji za odpověď.

natalie77
23. zář 2012

@kacak_kk Já to měla od 14.tt. Jela bych k lékaři. Nasadí magnesium. Je to stahovaní dělohy, stahy na které je brzo a jestli pobolívá břicho, tak bych raději zajela na kontrolu.
Nemusí to nic být, někdo to má celé těhotenství, ale můžou to být i předčasné stahy...
Pokud se něco nezdá, tak tady nikdo neporadí, když není lékař a nevidí Vás....pro klid bych jela k lékaři.
Držím pěsti a hodně štěstí.

lucifereeek
24. zář 2012

mě břicho začalo tvrdnou od 20tt, pokud se neotvíráš, tak by to nemělo ničemu vadit, já nakonec přenášela 😉

petrusew
24. zář 2012

zajdi si k doktorovi, ať se na vás podívá. Nemusí to nic být, ale taky může. Nikdo ti neporadí. Raději zbytečně, než něco zanedbat.

bigbitka
5. říj 2012

Mi tvrdlo bříško celé těhu a často.. brala jsem magnézko, ale změnu jsem nepostřehla.. Maličká je zdravá tak myslím že není důvod k plašení.. Ale svému dr. to určitě řekni!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru