Používáme cookies. Více informací zde. OK

Vyšetření, vodíte si s sebou budoucí tatínky?

denisamaz
12. dub 2016
Ahojte holky, mám jednu otázečku cca za 14 dní jdu na první vyšetření ke gynekologovi a jen by mě zajímalo jestli si budoucí tatínky vodíte sebou nebo není důvod je tam tahat..? Děkuji za názor já bych ho tam totiž celkem ráda měla ale ani nevím co mi tam budou dělat.
hermilie
12. dub 2016
Od 12tt se mnou chodil na každé vyšetření.
plea
12. dub 2016
Partner bol zatiaľ na úplne všetkých kontrolách a vyšetreniach 🙂. Na prvý som ho brala hlavne kvoli tomu, že som očakávala odber krvi a mala som v tej dobe strašne nízky tlak a dva týždne predtým to so mnou na inom odbere skoro seklo, takže neviem ako by som to zvládla odšoférovať naspäť do práce. Plánovali sme že počká v čakárni, doktor ho ale videl a automaticky ho zavolal. No a odvtedy chodí vždy, je to trochu divné keď kontroluje čípek apod., ale na druhej strane, ak by sa zistilo že niečo nie je v poriadku, bola by som fakt šťastná že tam nie som sama. Najviac sme si užili druhý veľký UTZ, na prvom screeningu nám objavili dvojčatá a boli sme v strašnom šoku, takže si z neho pamätám len ten výčet orgánov a hodnoty, ktoré boli všetky ok 🙂
derinne
12. dub 2016
Za mě určitě ho vem sebou. Teda záleží jestli chce jít,ten můj se zajímal hned na začátku. Jsem po IVF a tam jak už tady psali jsou 2 kontroly s muži běžný a pro něj to byl doják,hlavně když nám pustili nahlas srdíčko. Pak jsem byla sama u svý a na pohotovosti kvůli hematomu a hned volal jak to dopadlo a tak (byl v práci), teď mám jít na další ko,on je v práci,ale radši vstane o hoďku dřív a pak do práce než abych tam šla sama a on náhodou o něco přišel 🙂 Taky nechápu proč by neměl vidět vaginální vyšetření, vždyť tě zná. Spíš ho jen připrav na to,co ho čeká. 🙂
ladyhacek
12. dub 2016
na UTZ byl na všech (když jsem šla na potvrzení tak měl DR jen prohmatal a řekl, že na UTZ je brzo (byla jsem 5-6tt) a na další týden mě objednal na UTZ a manžel by se mnou.
Jiank chodil na každou kontrolu a čekal venku - asi 1x-2x nebyl - byl v práci.
prostejina
12. dub 2016
Chodí se mnou a teď v 10tt byl i na vaginální ultrazvuk. Byl nadsenej 🙂
analliticka
12. dub 2016
Dobrý den, já vzala manžela až k porodu. Nevidím žádný smysl v chození chlapa do poradny. A ne každý na to má čas.
lenjii
12. dub 2016
Manžel šel akorát na druhý screening a k porodu ... Chodí do práce a brat si volno pokaždé když jdu k doktorovi mi přijde nesmysl.
bubinko1506
12. dub 2016
moj bol so mnou aj na uplne prvom utz v 6tt. boli sme na IVF a kedze sme prisli k lekarovi v centre s tym, ze spinim, tak mi spravil utz a zistil, ze cakame dvojicky. zavolal muza dnu, nech sa ide pozriet aj on. potom som uz chodila sama - isiel so mnou az na NT screening
ema1984
12. dub 2016
Manžel byl na prvním a druhém screeningu, jinak ne, chodí do práce a mě to přišlo i zbytečné. Poradna probíhá stylem kontrola moči, vážení, tlak, pokec s gyndařkou, zda se cítím ok, vnitřní vyšetření a rychlo ultrazvuk na kontrolu srdeční akce, fakt jen chvilinku. Tohle zvládnu i sama.
martiniquest
12. dub 2016
Přítel se mnou byl na NT screeningu a velkém UZ ve 22tt. Na normální vyšetření/poradny mi to připadá naprosto zbytečné. Dost, že se s těmi doktory musím otravovat já :-|
prostejina
12. dub 2016
Ale tady přece nejde o to to zvládnout/nezvládnout sama, ale o to, ze vidí, jak se miminko vrti a ze je prostě tady s nama. Fotky mu nic nereknou. Takže já jsem rada i za to, ze na me čeká v čekárně 🙂
kami1984
12. dub 2016
Manžel byl u prvního na 3D a pak 2x v nemocnici,jak nam nasli neco nezadouciho na hlavicce a u druheho nebyl vubec, na NT ho nepustili z prace a jak bylo 3D,starsi syn delal binec,tak sel s nim do auta. Ale muj muz,ac me podporoval sebevic,je takovy realista😉) Proste to nejak vnimal,az jak se kluci narodili😉)
tulena
12. dub 2016
Manzel se mnou byl u prvniho ditete na velkych utz ve 12.tt, 20.tt a 31.tt (z toho jsme sli rovnou na CS, tak jsem byla fakt rada, ze je se mnou...). U druheho byl ve 12.tt a ve 20.tt byl i starsi syn, moc ho to zajimalo. Ve 30.tt jsem byla sama, nejak to casove nevychazelo a ani mi to nevadilo, ze zdr. duvodu jsem mela utz s merenim u druheho co chvili. Na vnitrni vysetreni a vnitrni utz bych chlapa mit nemusela. 😉
baysha
13. dub 2016
Partner byl se mnou jen na velkém UTZ v 21tt. To bylo fajn, prohlídl si prcka (trošku jsem mu záviděla, že mohl koukat doktorovi přes rameno na monitor celou dobu, zatímco já viděla jen chvilku). A doktor nám sdělil pohlaví oběma společně.
Na prvním vyšetření bych ho ale mít rozhodně nechtěla, už i jen vnitřní UTZ by ho dost vynervoval a bylo by nám to nepříjemné oběma. Ale to má každý nastavené jinak. Pro mě je třeba mnohem cennější, že spolu půjdeme na předporodní kurz.
babanci
13. dub 2016
Byli jsem spolu snad všude a bylo to fajn. Vzpomínáme na to dodnes rádi a to je to hromada let.
luckapol
13. dub 2016
Muž šel jen na druhý screening.

Sem začni psát odpověď...

Odešli