Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
17. čer 2011

páá, krásný vík 🙂

ami33
17. čer 2011

Holky eda šaty krásný, jednoduchý,ale já ty závoje prostě nemusím.

kajka_37
17. čer 2011

@ami33 já závoj neměla... ale pak mi to bylo skoro líto 😀 holt koupím dcerce (až bude) a bude msi hrát na princezny :D

ami33
17. čer 2011

vám ukážu moje foto s kytičkou 😀

ami33
17. čer 2011

to nejde zvětšit?

ami33
17. čer 2011

@kajka_37 no mě teda ne, já byla ráda, že mám o věc míň, chtěla jsem rukavičky,ale nakonec se mi nelíbilo ani to, měla jsem bolérko na večer.

marketas1
17. čer 2011

@kajka_37 kaly s fréziema. Ale bílozelenou 🙂

papa, holky, krásný víkend

kajka_37
17. čer 2011

@ami33 já neměla nic... jen sem litovala že sem nakonec neměla klasickou spodničku.. v salonu to zřejmě popletli, dýlku připravili na klasickou a já si na ně furt šlapala.... a navíc jak byly 30ky, tak sem myslela že se upeču... tady je moje foto 🙂 a názorná ukázka jak sem si je furt držela :-/

kajka_37
17. čer 2011

@marketas1 jj ta byla hezká.. tu sem taky plánovala.. a nakonec měla jinou :D

marketas1
17. čer 2011

jsi byla moc hezká nevěsta,Ilčo!

@kajka_37 já taky neměla závoj a nechyběl mi. mě se líbí i víc Vondráčková než Šeredová s tím závojem!

marketas1
17. čer 2011

@kajka_37 no, já měla taky jinou, než jsem chtěla, jsme to skoro ořvala....

marketas1
17. čer 2011

@kajka_37 měla jsi ale krásný šaty!

kajka_37
17. čer 2011

@marketas1 dííík 🙂
všechny sme byly krásné 😉

marketas1
17. čer 2011
kajka_37
17. čer 2011

@marketas1 a ty vaše sv. fotky neměly chybu, takové neokoukané, vtipné 🙂

marketas1
17. čer 2011

@kajka_37 děkuji,děkuji,děkuji. Jsem si pak říkala, že bych brala i nějakou něžnější, že jsou všechny takové na zasmání....Ale to je prostě Vokurek, kdybych měla Wagiho, byly by něžné....

kajka_37
17. čer 2011

@marketas1 nj Wagi je Wagi... 🙂

marketas1
17. čer 2011

holky,krásný víkend,pa v pondělí

marketas1
17. čer 2011

@kajka_37 jj,ale já jsem chtěla Peťu Vokurka a byla jsem spokojená

kajka_37
17. čer 2011

@marketas1 já myslím žes dobře udělala... rozhodně ne jako já co fotky ořvala a dva měsíce trávila u photoshopu 😀 tak hezký vík 🙂

lipetra
19. čer 2011

@kajka_37 @marketas1 @ami33 Jeee holky vy jste byly krasne nevesty, jak princezny, sekne vam to tam, fakt jo 😉

marketas1
20. čer 2011

Ahoj ženy,
jaký jste měly víkend?
@kajka_37 ořvala jsi fotky? To je mi líto. Já jsme říkala, že to je v podstatě ta jediná památka, která mi zůstane, tak jsem chtěla,aby stála za to!

lipetra
20. čer 2011

dobré ránko všem

marketas1
20. čer 2011

@lipetra ahojky 🙂

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 Ahoj pracovni, malovali jsme zbytek podkrovi a lepili listy a vypada to bajove 🙂 Ted nas ceka podlaha 🙂 Jo a byli jsme na prochazce s pejskem a na zahradce 😉 Co ty?

marketas1
20. čer 2011

@lipetra nějak nic,já ti ani nevím. jen v pátek jsme šli na žebra do jedné hospůdky a přišli i kamarádi, tak jsme domů dorazili skoro o půlnoci, ale super 🙂 A budu mít půjčené chůvičky a zimní věcičky 🙂 Jen se musím přijít podívat,co budu chtít 🙂

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 Jeee to se mas. Me psala ta kolegyne co se chce vratit, ze se k ni doneselo, ze jsem tehotna 😀 😀 😀 A ze se chce vratit 😀 😀 😀

marketas1
20. čer 2011

@lipetra a co jsi jí na to napsala?

ami33
20. čer 2011

Ahojte holky.... tak my jsme měli taky pracovní víkend...tapetování...sem dělala machra jako a dalo nám to zabrat, furt se to vlnilo a jako říkám kašlem na to uvidíme ráno a ráno to bylo krásně vyplé, takže super a dneska ještě dáme jeden pás.
@marketas1 do hospůdky na žebra? my chodíme když jsme u našich do trakovýho dvora do Slavonína nebo sakra jak se to tam teď jmenuje a tam mají zahradu super vybavenou pro děti a griluje se tam a masíčko a ženírka a tak, není to ta samá hospůdka?

ami33
20. čer 2011

@lipetra jo a co oblečky? už je máš doma? Holky já už mám všechno vypráno a vyžehleno a zabaleno v igelitkách, teda ještě plíny a osuška a ové oblečky co jsme nakoupili nové.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru