Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
30. pro 2009

no,picha me uz asi tyden bricho(dole),no a boli me prsa,ale ne normalne, spis me pichaji,tak nevim a spinim uz od25.12.ale jen slabounce,vcera jsem treba vubec nespinila a dnes jen malo.

aronek
30. pro 2009

testit budeš až toho prvního?

cajori17
30. pro 2009

pokud to do te doby nedostanu,tak asi jo....

cajori17
30. pro 2009

ale ja myslim,ze to do zitra dostanu,mam takovy pocit v kostech

aronek
30. pro 2009

😀 testy máš nakoupené? Jestli jich máš víc, tak by jsi mohla zkušebně už zítra 😀

aronek
30. pro 2009

samozdřejmě pokud to nedostaneš

cajori17
30. pro 2009

mam dva..ale bojim se testovani....

aronek
30. pro 2009

cajori, pokud to nedostaneš, tak naděje je pořád 😀

cajori17
30. pro 2009

ja vim,ale nechci si delat nadeje,treba jsem nemela ovulaci a proto nemam ms

aronek
30. pro 2009

uvidíš jak dopadnou testy a kdyžtak si pak skočíš k doktorovi 😉

cajori17
30. pro 2009

jo, uvidime...a co jinak?kde pracujes?mas namahavou praci?

aronek
30. pro 2009

Jsem speciální pedagog ve věznici. Takže namáhavé fyzicky moc ne, ale musím dávat bacha a spíš je to o lidech 😉

cajori17
30. pro 2009

aha..zvlastni zamestnani,neobvykle,nikoho s takou profesi neznam 🙂

aronek
30. pro 2009

zajímavá práce, ale jinak už bych byla raději doma 😉

cajori17
30. pro 2009

to ti verim...kde vsichni jsou?

aronek
30. pro 2009

ty co mají miminka, tak uspávají, těhulky odpočívají a ostatní plodí 😀

aronek
30. pro 2009

já jdu taky do pelíšku, musím ráno vstávat do práce 😉
Přeji dobrou noc 😀

aronek
31. pro 2009

Ahoj, přeji dobré ráno z práce 😝 , ale zítra mám kupodivu volno 😀 Včera se ani neponocovalo, copak copak???

aronek
31. pro 2009

už 30tt 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
31. pro 2009

večer nikdo ☹ , po ránu nikdo 😢 , tak, já tedy jdu pracovat, ale máte mně na svědomí 😀

kerrie
31. pro 2009

Krásné Silvestrovské ránko, holčinky moje 🙂

Tož vám přeju do toho novýho roku hodně štístka, zdraví, splněných přáníček a co nejvíc důvodů k úsměvu 😉 Jooooo a pořádně to dnes oslavteeee 😵 😵 😵 😵 😵

m.aa.b
31. pro 2009

Také přeji krásné Silvestrovské ráno 🙂

Všem vám přeji pohodového Silvestra a parádní oslavu 😵 😉 a do nového roku hlavně hodně štšstíčka a zdravíčka!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Mám vás moc ráda a jsem moc ráda že tu jste 😵 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵

handm
31. pro 2009

Ahoooj, holky!!! Jsem tu jen na skok, tak si to krásně užijte, slavte, pijte a hodujte a mějte se těhulkovsky a snažilkovsky!! 🙂

jarusenka
31. pro 2009

Ahojky, přeji všem krásného Silvestra a šťastný vstup do nového roku 2010. 🙂

Cajori moc držím palce, aby tam ty dvě čárky nakonec byly! 🙂 Myslím, že je pořád velká naděje. 🙂

markee
31. pro 2009

Dobré dopoledne,tak jsem tu taky jen na skok. Půjdu si poklidit,sbalim nás a pak půjdeme k naší mamce,nejspíš tam budeme i spát.Takže si ten dnešek hezky užijte 😉

mirax
31. pro 2009

Ahoj berušky, také zdravím a všem přeji hezký Silvestrovský den ...každému podle jeho představ 😀

A samozřejmě vše nej do nového roku 2010! Všem snažilkám v náseldujícím roce miminko do bříška 🙂, všem těhulkám zdravá miminka a všem maminkám také zdravé a hodné dětičky! 🙂 🙂 🙂

Holky, koupila jsem na MMB kočárek Phila&Teds s veškerou výbavou, je naprosto úžasný!!! Tolik se mi ulevilo, Tobíka budu moct kdykoliv kulturně posadit a miminko bude hajat hezky v kukaňce 🙂
Prodávám naše jané, doufám, že ho někdo brzo koupí 😉

Ahoj kerrie, jak je? Já mám pocit, že ten měsíc přede mnou je ještě hrozně nekonečný... To bříško už mě nějak zmáhá, pořád bych jen spala...a začínám být z té únavy i trochu taková protivná 😕
Musím už asi připravit věci pro mimčo, vyprat oblečky a asi si už zabalím i tašku do porodnice..., kdyby něco. Na kontrolu jdu příští úterý...

Tak ještě jednou všem hezkého Silvestráááá 😀

martinkal
31. pro 2009

Ahoj holky 😀

Krásného Silvestra a do roku 2010 jen samé //, krásné těhulkování a šťastné a co nejméně bolestivé porody a jen

samá krásná zdravá miminka všem. Taky hodně lásky, štěstí, zdraví, spokojenosti, hodně sluníčka a teplíčka a

korunek a hodných lidiček kolem nás, prostě vše nej nej nej...... 😀 😀 😀

TO VÁM VŠEM PŘEJU JÁ A LUCINKA 😀 😀 😀

cajori17
31. pro 2009

ahoj holky,tak jsem vam jen chtela rict,ze jsem si dnes rano udelala test a ani naznak druhe carky.......takze jdu v pondeli na vyvolavacku....nevim kam se ta mrcha podela..... ☹
ale zas alespon mohu dnes slavit a snad se to podari v roce 2010.....

Chtela bych vam vsem poprat vse nej do toho Noveho roku,maminkam zdrava ditka,tehulkam hladky porod,a nam ,snazilkam,preju hodne uspechu pri tom snazenicku..... 🙂
Moc jste mi pomohly a doufam,ze se tu budem schazet i nadale...... 😉

aronek
31. pro 2009

a já tak držela palečky 😢

cajori17
31. pro 2009

nevadí....podaří se jindy-beru to optimisticky 🙂
uz at je ten (pro me )neuspesny rok za mnou....Tesim se na ten novy.....jsem plna ocekavani....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru