Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
31. pro 2009

Cajori, to mě mrzí!! Ale třeba dokud není MS, ještě naděje je.. třeba je tělo jen nějak zmatený!! Drž se a třeba to ještě dobře dopadne!!!
🙂

murynka
31. pro 2009

přejeme se Sofinkou krásného silvestra 😵 😵 moc to nepřežente 😀 😀 😀 !!budte opatrný!!

štastný nový rok 2010určitě bude symbolický 😵 😵

maminkám přeji hodné a zdravé děti 🙂

těhulkám pohodové těhotenství a rychlý porod jako jsem měla já 😀 😀

snažilkám přeji brzo // na testu 😵 😵

a ostatní at do tohoto temátu už nikdo nemusí!!!!

mám vás ráda 😵

handm
31. pro 2009

Ahoj Murynko!! děkujeme za přání!! A se Sofinkou i tatínkem vám přejeme to samé (tedy to, co se na vás vztahuje)!!
Krásně si to užijte!! 🙂 Ať je 2010 šťastný a veselý!!! 🙂 a hlavně holky koníkovky: PLODNÝ!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kerrie
31. pro 2009

Ahojda Miraxko 🙂
Já už se taky těším, až to "bříško" naložím do kočárku a vyrazím na procházku 😀 😀 😀 Nemůžu pořádně sedět, ležet, nic...........pořád mě pálí žáha, atd., však to znáš 😉 Jinak porodnicovou tašku už mám nachystanou, takže Eminka může kdykoliv vydat na cestu k nám.............už ji docela i přemlouvám, aby to bylo dřív, než za 3 týdny 😀 😀 😀

tercie
31. pro 2009

Ahoj holčinky moje zlatý, i já Vám všem přeju do novýho roku ať se každý z nás splní to, co si nejvíc přeje!!!!!!!!!

Krásně to oslavte a nepřežeňte to ať vám není zítra špatně, však se říká, jak na Nový rok, tak po celý rok 😀

A co jinak, už všichni slaví nebo bude ještě někdo povídat? 😉

murynka
31. pro 2009

tercíku jsem tu 😀

murynka
31. pro 2009

popijím papám ale manžel jel od 2 do 4 do práce 😝 tak jsme zatím sami

tercie
31. pro 2009

Murynko taky se chystám, že něco pojím, ale manža tu chrní a nevím jestli ho mám budit. V noci jsme toho moc nenaspali, já nějak nemohla zabrat a asi jsem manžu rušila tak se taky nevyspal. Půjdu postavit vařit ovárek, a večer si dáme do nosu, už se těším 🙂

murynka
31. pro 2009

míšo to si dáte do nosu 🙂 😎

já udělala chlebíčky a z listového těsta miny pizzy a kousky se sýrem je ta ňamka 😵

tak už mám hotovo 😝 😝 malinká spinká 😵 😵

martina76
31. pro 2009

Holky zlatý, Vám všem přeji v Novém roce 2010 jen to nej, nej, nej 😀 ale hlavně ať se v tom dalším roce všichni dočkáte krasných, voňavých ale hlavně zdravých miminek. 😀

tercie
31. pro 2009

Už jsem tu, jsem se babrala s fotkama, nešlo mi to stáhnout do PC, nějak mi nespolupracoval bluetooth. Ale už to je 🙂
Manža šel za pejskama, tak já jdu dát vařit to masko, v papiňáku bude hned, už mám hlad!!! A trochu se zkulturním, jak mi nebylo dobře, tak nemám tejden mytý vlasy a už je to nepříjemný, tak si půjdu odlehčit hlavu 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
31. pro 2009

Kopi tady to taky práská, manža už jel odvézt pejsky do práce, mají tam kotce líp zabezpečený, míň toho uslyší, protože je to v budově. Chudinek je mi vždycky líto, jaký to pro ně musí bejt, ty řachy s jejich citlivým sluchem.
Tak hezky vař ať se máte večer dobře 🙂

kopa
autor
31. pro 2009

Tercie to je dobře,že hafani budou v bezpečí 😉 Já mám fretky pohromadě v kleci a chrápou,ale až to tu bude lítat hodně,tak je dám do předsíně,aby nebyli přímo v tom hluku 🙂

Jinak jsem vám zapoměla říct,že mám zase problém 😅 😀 Nevím co s tím dělat 😅 🤐 Posledních pět dní trpím NESPAVOSTÍ 🤐 🙄 Holky to je hrozný,každý den se budím přesně na minutu v 2,15hod tak do 7hod čumím do blba,nebo se furt přetáčím 😠 Dneska ráno taky,přesně 2,15h tak jsem vstala a napila se džusu,zalehla a byla jsem fakt nasraná,páč jsme ráno vstávali 6,30 no a já byla vzhůru a pak mě čekala náročná tůra ☹ Navíc nemám tžádné nervy ☹
Tak snad dneska to zaspím 😅 páč ráno se mi chtělo z toho už brečet.

kvetinka7
31. pro 2009

Ahoj holky,
preju bez pohrom straveneho Silvestra a po cely pristi novy rok 2010 hlavne hodne zdravicka a stesticka pro nas, nase soucasne a budouci drobisky a vsechny nase blizke.. 😵 😵 a hodne lasky 🙂

Mirax, mozna ,ze jsem na tom podobne jako jsi byla ty u 1.tehu.. taky jsem uz otevrena na prst, s CS 6 a taky to odhaduju na kazdy dalsi den a stale nic.. 🙂 jeste mu davam tak tyden .
Dnes je Silvestr a navic uplnek .. treba se tu nektere z nas zadari driv.. 😉 😉
Kerrie, to je pekne nalozit brisko do kocarku a jit.. 😵 ja musim zatukat na vse okolo..mne je posledni mesic dobre.."uzivala" jsem si to predtim.. takze na mimi jeste nespecham 😉

mirax
31. pro 2009

Ahojky kveti...

jo, to znám, pak jsem se pozorovala jak šílená a stále z toho nic nebylo, až jsem měla pocit, že mi ten porod někdo snad ukradl 😀
Kolegynka z práce, měla tento nález dokonce snad ve 34tt a porod jí pak vyvolávali. Ono ty první těhu jsou fakt většinou držáci 😉
Ale jinak mimčo je už upečené, tak je to na klid a to je hlavní!

Hezky to kerrie napsala, co?...s tím břichem do kočáru..takový nějaký podvozek by se šiknul i teď 😀

JInak je dobře, že se cítíš fajn. já si taky nějak nestěžuju, jen ta stydká kost..to je občas krutá bolest, někdy mě to vzbudí i v noci.
Taky se mi už občas zdají ty horor sny..nejčastěji, že porodím a prostě zapomenu to dítě krmit.. 😀 😨 a nerozjede se mi laktace nebo se mi narodilo takové malé gumové mimi se sosáčkem, omotalo si ho kolem bradavky a přitáhlo ji k sobě...taky jsem už i mimčo zašupovala zpátky a pak si ho jen tak porodila znovu..normálně na bobek, zatlačila a bylo venku 😀, úplně bez bolesti!
Jednou se mi narodilo mimčo i se zubama a čistili jsme to hned kartáčkem a hnědým cukrem!
Prostě pakárna 😀 😅

farmarska
31. pro 2009

ahoj holky, přeju vám hezký zbytek dnešní noci a ještě hezčí celý další nový rok 🙂 snad bude pro všechny jen šťastný a veselý! 🙂 mám vás moc ráda 🙂

cajori17
1. led 2010

chjo,nemuzu spat.....

cajori17
1. led 2010

Holky,Silvestr nic moc....bez pritele,nechal me na Novy rok.... ☹

markee
1. led 2010

ahojky,krásné dopoledne v novém roce 2010 přeje Markéta,Míša a Johanka.
Já si včera dala 4 sklenky takového toho šumivého vína(ale za celý večer)a pak jednu sklenku na půlnoc,Bohemky a šla v jednu spát. No snad by to neublížilo i kdybych byla těhu. Ale jestli nejsem tak to neva,zadaří se jindy.
Takže přeju krásný den 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
samsa
1. led 2010

Holky, chci Vám popřát vše nejlepší do nového roku, zdravá dítka, snažilkám co nejdřív // a ať do tohoto tématu nepřibývá nikdo další. 🙂

markee
1. led 2010

Jo vlastně zas vím o další těhuli. Včera mi mamka povídala,že dcera jejího bývalého přítele(moje mamka se s ním rozešla v listopadu 09),tak je v 5tt. Je jí 22let. Prý,když okolo sebe vidí co se děje(viz.já),tak prý nebude na nic čekat. Takže už je těhu.

aronek
1. led 2010

Ahojky, přeji vše nejlepší do nového roku 😉
Já silvestra úspěšně prospala ☹ vzbudily mně o půlnoci rachejtle, tak jsem se jen otočila na druhý bok a chrápala. Celý den jsem byla v práci, pak na nákupu, pak na hřbitovech, připravila jsem pohoštění a odpadla. No, ale dnes mi je jedinné dobře 😀

aronek
1. led 2010

cajori, jak nechal přítel? To slavil někde sám??

cajori17
1. led 2010

ahoj holky, rozesel se semnou vcera......

hanana
1. led 2010

dobre ranko preji vsem stastny novy rok,

Cajori coze???? co se stalo?

markee
1. led 2010

Cajori,tak to je mi moc líto ☹

aronek
1. led 2010

cajori, to je mi moc líto 😢 😢 Jaký měl důvod? Máš kde být?

cajori17
1. led 2010

hanana...proste jsme se v posledni dobe uz moc hadali,ale pres vanoce to bylo zas o.k.,no ale v posl.dnech se ke mne choval tak chladne...vcera odpoledne mi rekl,ze uz to nema cenu,ale nejhorsi je,ze spolu bydlime a on me ignoruje....zase jen same urazky ,vcera me nechal cely vecer samotnou a sel slavit s kamarady-to mi ale nerekl a ja ho cely vecer cekala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru