Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

skaredka
1. led 2010

Ahojky, vsem bych vam chtela poprat vse nejlepsi do noveho roku!

A taky se chci zeptat jestli bych se mohla pridat. Pred asi tremi tydny jsem mela potrat i kdyz nevim jestli se to tak vubec da rict, v podstate mi bylo receno ze podle delohy jsem 9 tydnu tehotna ale miminko tam neni .. jeste nikdy jsem o tom neslysela, ale doktorce verim, takze snad ano. Chodila jsem na krev na poslednim odberu mi HCG kleslo z 31000 na 47, takze jdu jeste jednou ted v pondeli a snad uz bude 0 a my se muzeme znovu snazit.

tercie
1. led 2010

Jéje Bobinko, že by byl novoroční dáeček??? 😀 Tak to jsem na tebe broučku moc zvědavá, dej vědět výsledek, jo? 😉

Flair tobě to taky letí 😵 no asi byly nějaký erekce na slunci či co, u nás teda byla mlha jak blázen, že jsme neměli nic ani z ohňostroje. Chlapi asi měli své dny, trdla pitomý. Doufám, že už přijde domů vyvztekanej 🙂

Skaredko určitě se přidej a vítej k nám, je mi líto co se ti stalo, ale prošly jsme tu tím všechny a některý bohužel i víckrát. Přeju ti aby to nebyl tvůj případ a aby ses v novým roce svýho drobečka dočkala 🙂 A klidně se ptej, a cokoliv, když budeš potřebovat.

tercie
1. led 2010

Holky už aby byly ty svátky za námi a tady se zase normálně povídalo... 😔

venuska
1. led 2010

Ahojky holky, tak jsem se k vám konečně dostala, i když jenom na skok.
Malá je hodňoučká. Porod byl sice nad moje síly, jelikož jsem rodila 23h v kuse 😝 ale nebudu nikoho odrazovat.
Natálka měla 3240g a 45cm. Je to na

venuska
1. led 2010

Promiňte, odklepla jsem to dost brzy:

JE TO NAŠE PRDELKA. 🙂 Pošlu fotečky, jen co bude chvilička času. Zvykáme si na sebe a to šestinedělí je docela síla, ale stojí to za to. 🙂

tercie
1. led 2010

Venusko gratuluju ještě jednou 🙂 To je dobře že je Natálka hodá, užívej si. Když budeš mít čas, hoď nám popis porodu 🙂 NA fotky se těšíme moc!!!

venuska
1. led 2010

Tercie děkuji. Máš se na co těšit, je to nepopsatelný zážitek a výsledek je ještě krásnější.

Porod byl sice dlouhý 23h, ale ten výsledek stojí za to 🙂
V sobotu ráno mi praskla voda v 9,30hod, tak jsme jeli do porodnice. Kolem 13h se rozjeli kontrakce, ale dostatečně jsem se neotvírala, takže jsem hekala celých 23h v kuse. Do toho jsem dostala silné boleti křížové, takže jsem měla co dělat, abych to udýchala a vydržela. Chodila jsem stále do sprchy nahřívat si bříško a záda a cvičit na míči, to mi nejvíce pomáhalo. V 5,30h jsem volala manželovi, ať přijede do porodnice, že budeme rodit. Konec už jsem nějak nevnímala, jelikož už jsem byla na pokraji sil. Manžel byl u porodu a moc mi pomáhal, jelikož mi masíroval záda při každé kontrakci. Za to mu moc děkuji 🙂
No, a v 9,05h byla Natálka na světě 🙂 Ta úleva a ten dětský pláč bylo to nejúžasnější na světě.

Holky, moc vám přeji, aby jste ten porod měli lepší, ale jak říkám, výsledek je nepopsatelně krásný, když máte toho človíčka u sebe 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
1. led 2010

Venusko to věřím, že výsledek přebije všechno ošklivý co předcházelo 🙂 Já už se na to taky moc těším 🙂
A maličká je moc krásná 😵 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
venuska
1. led 2010

Děkuji za přáníčka všem, ale všechno nestíhám dočítat.
Jinak mlíčka máme dost, takže musím i odstíkávat, a prsa se nalívají o 106 🙂

Největší sranda na tom byla, když manžel začal psát sms známým ještě z porodního sálu. Tak napsal, že máme Matálka místo Natálku...a teď už jí nikdo jinak neřekne 🙂 🙂 🙂

Tercie, věřím, že se moc těšíš, a máš na co 🙂 krááááásný 🙂

Kopi: jestli máš 50kg nahoře nebo dole, to nemění nic na tom, že nemůžeš otěhotnět, takov blbé narážky, ať si stčí víš kam.

venuska
1. led 2010

Kopi: tatínek se tváří báječně 🙂
Porod byl sice opravdu drsný, malá mi dala zabrat, ale to ošklivé pak hned odpadne, když ti přinesou pochovat takové zlatíčko 🙂

hanana
1. led 2010

kopi to jsou blby kecy, ja mam 12 kg navic od posledniho tehu a podivej tuk tuk zadarilo se znovu, 😵

tercie
1. led 2010

Ahoj Kopi, to znám, tyhle narážky dokážou zabolet, i když třeba nejsou myšlený zle... prosímtě a kolik vážíš? Já taky otěhu s 97kilama...a třikrát bez problémů...

venuska
1. led 2010

Holky, loučím se, musím kojit 🙂 Zase se zastavím....
Užijte si krásný nový rok 2010 🙂 🙂 🙂

hanana
1. led 2010

venusko mala je opravdu nadherna 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
1. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka 41tt................................................................................čeká chlapečka
Kerrie 38tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 36tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 34tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 33tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 31tt.........7.1.KO.............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 30tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 30tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 26tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 25tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 17tt.......................................................................................čeká holčičku
Jaruska 12tt
Farmarska 15tt.......................
Sarlotta 9tt.................................22.1.KOcukr
Hanana 9tt
Mari 6tt......................................našla // 23.12
Eliss.ka 47DC
Nicollka 42DC.............je na horách
Cajori 40DC
Aja.83 26DC
Zlababa 25DC
Maarrtina 25DC
Katyna 22DC
Markee 22DC
Ikopretinka 21DC
Kopa 18DC
Sirella 17DC
Paaja 14DC
M.aa.b 12DC
Maendy 10DC
Pe.Martina 4DC
If.v nehlídá si DC

tercie
1. led 2010

Máš recht Kopíku, přece se takovejma kecama nenecháme otrávit 😉

katyna6
1. led 2010

Ahoj holčinky,tak jsem po pár dnech konečně tady a pokusím se aspoň trošku dočíst 🙂

katyna6
1. led 2010

venusko moc moc ti gratuluji k malinké,je opravdu moc krásná 😵 😵 .A přeji vám holky do dalších dnů hodně lásk,zdravíčka a spokojenosti!!!

cajori-to ti muselo být samotné hodně smutno kočko ☹ ,ale je pravda,co psaly holky,taky si myslím,že se ti naubližovalt až dost a že si rozhodně zasloužíš lepšího chlapa!Tak držím palečky,aby ten nový rok byl úspěšný ve všech směrech!!!

tercinko-no a ty to s tím tvým nemáš fakt jednoduchý,ach jo,chlapi jedni zatracení,kdyby si radši vážili toho,co mají doma a nevymýšleli ptákoviny.... 😠

Tak vám přeji holky moje do dalšího dlouhého roku moc moc zdravíčka,těhulkám zdárné donošení miminek a snažilkám více štěstí při těhulení.A všem dohromady kopec lásky a všeho,co si jen přejete 😉 Mám vás holky ráda!!!!! 🙂 🙂 🙂

markee
1. led 2010

ahojky,
Tercinko a Kopinko čtu,zas u vás výměna názorů.to mě fakt mrzí,jsou to prdlouši ty chlapy. Maj bej rádi,za to co maj a nedělat problémy. Co by jiný za to dali,ale to těm našim občas nedojde.
Bobinko, jéje,že bys byla těhulka,téda. Sice děti takhle rychle za sebou,ale zvládli to jiní,zvládla bys to taky. Já začla brát HA vlastně po šestinedělí jak přišla první MS,pže po šestinedělí jsem šla k doktoru a ten mi HA napsal. Přece nebudu riskovat 😀

kvetinka7
1. led 2010

Ahoj holky,
vitam vas v novem roce 2010 🙂

Venusko, holcicka je krasnoucka.. uplne jak vymalovana 😵 😵
23h ..uff.. ta ti ale dala zabrat 😨 to si vubec nedovedu predstavit ..

Bobi, treba je to zatim jen nepravidelna menses 😉
Kopi, nezlob se, prosim, na me..ale nadvaha opravdu zpusobuje problemy s otehotnenim a nasledne s udrzenim .. neni to vsak vzdy a neber moji odpoved osobne..nevim,jak vypadas.. stejne pravidlo je u moc hubenych holek..

Mirax, ty hororove sny znam 😝 zdava se mi, ze se snazim kojit a nic ze me netece.. nejcasteji vsak na kojeni zapominam a malemu nedam nekolik hodin najist a kdyz si vzpomenu, tak uz jen tak bezvladne, vysilene a odevzdane lezi v kocarku.. diva se na me nestastne a pak ani nema silu se prisat ..
nekdy ho zapomenu v autobuse a vystoupim sama ..
nejkurioznejsi sen se mi zdal,ze mi na UZV sdelili,ze moje miminko ma 4 nozicky a na nich 4 kopytka a nejspise to vypada na telatko 😀
Tu bolest stydke kosti mivam taky, jak popisujes.. uklidnuju se ,ze je lepsi,kdyz se roztahuje postupne.. ze to naraz pak nebude tolik bolet .. a pujde to rychleji 😉 😉

cajori17
1. led 2010

ahoj holky,tak jsem tu,trosku jsem odpocivala a byla jsem s kamoskou na prochazce,tak jsem se trochu odreagovala od toho stresu...

Kopi,z toho si nic nedelej,me uz pritel taky necom podobneho rekl,a aby toho nebylo malo,pridala se k nemu i jeho mamka,pry nemohu otehotnet,protoze jsem tlusta...

mirax
1. led 2010

kveti: 😀 🙂 😉 ...no, klasika předporodní sny 😀 😀
s Tobíkem se mi taky několikrát zdálo, že jsem ho někde nechala!

Venusko, gratuluju k Natálce, je krásná 🙂 Já taky rodila dlouho...je to hlavně hrozně vyčerpávající, když to trvá takovou věčnost! Člověk ale opravdu hned zapomene..No, i-když teď, když se to blíží napodruhé si to všechno zase pamatuju nějak hodně 😀 😉

bobinko: ty jooo, to by byla tedy rychlost...a nebyla bys určitě vyjímka, sourozenci s ročním odestupem nejsou až taková vzácnost! Kdyby jsi opravdu byla těhotná, tak to zvládneš, ne? 😉

cajori: snad se to u vás nějak srovná..držím palec!

cajori17
1. led 2010

holky,kde jste?ze by jste spaly??

kvetinka7
1. led 2010

Cajori, ty mas teda ale tchyni .. vubec ji neber vazne.. a co u ni znamena byt tlusta?
A jak to vypada s tvym testovanim?

Holky, takovy informace o porodu mi vubec nerikejte.. ja se drzim porodu Murynky .. 4 hodiny a hotovo 😀
Mamka mi tajne sdelila,ze jeji porod byl dlooouhy a vycerpavajici.. pry rodila 6 hodin,nez ji PA protrhla vak blan..pak to slo raz na raz.. nechtela si nechat vysvetlit,ze to byla krasa,ze to trvava i dyl 😀

cajori17
1. led 2010

kvetinko.......no, jsem opravdu pri tele....ale fyzicku mam dobrou,sportuji,ale jsem silnejsi,mam 92 kg....stydim se,ale je to tak....ale moc me to ranilo,kdyz mi to rekli.......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru