Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
4. led 2010

Dobré dopoledne ☹
holky mě dnes brzo ráno přišla MS ☹ . Nevím co se děje. Minule měla přijít v neděli a přišla v pátek(o dva dny dříve),teď jsem si říkala,kdy přijde,zda v PA a nebo v NE. No a ona už o týden dopředu ☹ ☹ ☹ Holky co mám dělat? Mám to nechat být nebo dojít k doktoru pak? Nebo počkat na další cyklus jak bude? Ovulaci,přece mám,vždy mě bolí pár dní po MS v podbříšku na stranách. Ale říkám si,zda něco není špatně,když to přišlo takhle brzo. Co to může ovlivnit? Nachlazení či co ☹

sirella
4. led 2010

právě...já vždycky spoléhala na ranní testování...jenže teď podruhé jsem to nemohla vydržet a testila jsem jen na nějaký vzorek co byl u časáku(to bylo těsně po obědě) a ten vyšel cca jako tobě...on mě totiž manža nahlodal tím,že není možné aby mi bylo jen tak až tak zle...pak jsem testla večer až mi manža dovezl testy z lékárny a ten vyšel taky tak...no a další den zas ráno a to jsem měla tu čárku naběhnutou dřív a víc viditelnou 🙂

to jo...byl to šok...já v noci nemohla pořádně spát,protože jsem měla strach abysme nezaspali,protože jsem já jediná budička...no a dopadlo to takto...jsem fakt prdlá...jenže jak mi začlo něco pípat u ucha tak jsem vyletěla z postele jako blesk...no co už...už se stalo...snad ve škole neusne 🙂 A pokud ju tak to uč.vysvětlím...s tím stejně musí po takové době počítat...a on ještě náš malý blbě usíná večer...strašně pozdě i když jde spát brzo...a to mu asi taky moc nepřidá

markee
4. led 2010

Elisko,určo jsi těhulka.
Sir,ahojky 😉 No kéž by tobě a ostatním snažilkám MS nedošla.

sirella
4. led 2010

ahojky markee...té tvé MS je mi líto ☹ a absolutně netuším čím by to mohlo být...mě se stávala spíš opačná věc...že když jsem byla nachlazená,tak MS měla zpoždění

a k té mé MS...když dojde neva a když nedojde tak ještě líp 🙂 Já se těším fakt spíš na to jaro...teď bych asi měla furt strach co dotáhne syn ze školy za bacila a že to dopadne jako posledně ☹

ee.liska
4. led 2010

katy tak to sis moc neodpočinula
aronku je to jakýsi dr max, mamáče neměli, ještě jsem doma, mám odpolední takže se chystám útočit na lékárnu v poledne 😀
markee ☹mrcha jedna, zkus se poradit s dr,
sirel jak se znám testnu i večer 😅

sirella
4. led 2010

eli...nedivím se 😀 Já taky posledně testila i 2x denně...a furt ověřovala jestli tam ta druhá / je a nebo jestli byl ten předchozí test špatný...a teď by to asi nebylo jinší 😀

ee.liska
4. led 2010

teď jsem zvědavá co cajori, musím si v práci pustit net

sirella
4. led 2010

u cajori to ale vypadá taky dost nadějně ne?

ee.liska
4. led 2010

jj dneska má testit 🙂

sirella
4. led 2010

jen teda zatím nemá ani ducha...ale třeba dneska vykoukne a nebo jí něco řekne dr.

sirella
4. led 2010

to by byla paráda 🙂 ...je fakt bomba jak ubývá snažilek a přibývá těhulek a maminek 🙂

ee.liska
4. led 2010

super, že? za chvilku tu nebudou snažilky ale jen těhulky a maminky 😵
holky, jdu se chystat do práce, odpolednou nakouknu, večer mám schůzi tak zatím papa

katyna6
4. led 2010

eli-no jo,to jsou ty naše zdravotnický Vánoce.Já neměla pořádný volno už 14 let.Ale snad budu brzo těhu a pak si to všechno vynahradím.Tak ať ti to v práci utíká,papa

markee
4. led 2010

Takže myslíte zavolat doktoru?
Já se jen bojím co mi na to řekne ☹ Na jednu stranu bych počkala až na další cyklus,třeba by MS vůbec nepřišla,ale ale ☹

sirella
4. led 2010

eli...měj se...zatím čusík

sirella
4. led 2010

markee...a tobě přišla MS o kolik dřív...přesně

markee
4. led 2010

Sir,no od minulé to je 5 dní, pže minule přišla o 2 dny dřív-v pátek.NO a teď už v pondělí,což je 5dní. Kdybych to brala od předminule,tak je to o 7dní ☹

murynka
4. led 2010

sir to jsem moc ráda že vám snažení jde od ruky 😀 😵 těším se až nahlásíš dvě 😵 😵

my jsem v poho 😵 😵 malá je hodná sice už tolik nespinká y vyžaduje pozornost ale jde to 😎
už se na nás směje oslavila 2.měsíce a je to šikulka moje 😵 😵

sirella
4. led 2010

markee...já teda nevím jak ostatní holky...ale já teda osobně bych asi neplašila...když minule 2 a teď 5...ty dva bych brala ještě celkem jako normál...že se ti třeba nějakým způsobem upravuje cyklus...ale těch 5 dní se mi zdá už celkem hodně,ale já to neřešila...ale to jsem to měla opačně...no nevím...já jsem zas taková,že já spíš čekám co se z toho vyvrbí...jsem člověk co je spíš v klidu ...ale zas pokud by tě telefonát uklidnil tak bych ho asi na tvém místě sfoukla...a měla bys klid a nic tím nepokazíš

mury:no uvidíme kdy se zadaří 😎

jéééjej...Sofinka má už 2 .měs. to jsem si ani neuvědomila...to to letí 🙂 ...a je to fakt sladká bobenečka 😵

strouzek
4. led 2010

čau holky sorry že sem zase lezu ale občas nakoukávám jak se tady daří těhulkovat a maminkovat a čtu o elišce a jejím testíku. kočko já jsem byla těhu 2x, poprvé to sice nedopadlo ale podruhé jo a úspěšně šlapu k porodu ale pokaždý , každý den (a že když koukneš do albíka uvidíš moji sbírku testů) jsem měla vždycky ráno čáry slabší jak dopoledne nebo odpoledne. já totiž byla magor a testila jsem furt několikrát denně a nejkrásněji namalovaný čáry jsem měla mezi 10 hod a 15 hod. odpoledne, k večeru to zase sláblo. taky jsem nechápala jak je to možný když všude říkají že ranní moč je supersilná, akorát že já měla z ranní moči vždycky slaboty. jinak ještě jestli můžu doporučit testuj testuj ale jestli ti pak čárky začnou slábnout neznamená to nic, mě ze super silných v 5 tt za pár dnů zeslábli na skoro bílé, prej je to normální a hlavně mimi bylo v pořádku zato loni jsem měla čárky furt a mimi v pořádku nebylo.
držím palečky 😉

sarlotta
4. led 2010

Ahojík holčinky🙂
Hládím, že máme 2,35cm, srdíčko ok, ručky, nožky🙂 Mimi si krásně plavalo 😎 Další KO mám 1.2. a 25.1. jsem objednaná na NT.

Ee.lis:-))))))))))))))))))))) jupíííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀
holky musím Vás dočíst🙂)))

murynka
4. led 2010

sarlot gratuluji 😵 😵 😵 😵

sirella
4. led 2010

ahojky šarlotko...to jsou super zprávičky 🙂 Moc moc gratuluju 😵 🙂

markee
4. led 2010

Sir,dva dny mě taky nerozhodí,to fakt ne,to je normální,ale těch 5 dní už jo. Minule po revizi jsem měla jen dvě MS,takže nevím jak by dopadli další. Teď už mám čtvrtou od potratu a je špatně. Na snažlkách mi holčina napsala,že jí doktorka řekla(když měla MS po 21 dnech),že je to po revizi normální.Tak budu spoléhat na to. Kdyby se mi to nezdálo,tak mu prostě zavolám a bude. Nejradši bych ale počkala na další cyklus jak dopadne a pak budu plašit. Asi to bude nejrozumnější,že jo?

sirella
4. led 2010

ahojky strouzku...je dobré toto číst 🙂 ...mě osobně to dost uklidnilo a příště se testů nebudu tak bát a furt něco zkoumat a řešit....ale testit budu asi taky furt 😀

markee
4. led 2010

Sarlot,téda to je krásné. Super zprávička,jen tak dál 😉

sirella
4. led 2010

markee...to je přesně můj přístup 😎 Já osobně bych zatím žádnou zradu nečekala a čekala na další cyklus a pokud by se to opakovalo tak bych si už asi fakt řekla,že je něco špatně (nebo spíš,že může být něco špatně)a že se radši přeptám 😉

aronek
4. led 2010

sarlot mooocccc gratuluji 😀 😀 Koukám, že kontroly máš častěji než já ☹ ,no doufám, že budu chodit častěji, jinak se do porodu s tím doktorem fakt moc neuvidím. Teď jdu po pěti týdnech a budu už 32tt

markee
4. led 2010

No já právě nechci žádnou HA a tak. No nevim co by jinak nasadil za léčbu.

sirella
4. led 2010

právě...z toho bych měla právě strach...aby ti cyklus nechtěl mermomocí upravovat...a pokud nemáš jinší problémy tak mi to fakt přijde zbytečné...ale fakt jak říkám,to je jen můj osobní názor...nevím co by dělaly jinší holky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru