Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
5. led 2010

martinko dík 🙂
tak jsem neododlala a skočila si na krev na hcg, je to pozitivní, vychází ti na 2 týdny po opl. 😵

mabe
5. led 2010

marti, tak ze by to bylo ono? 😀

martinkal
5. led 2010

mabe v našich tt jsou mimča dlouhá kolem 40 cm, takže strkají ty nožičky kam se dá 😀 😀 😀

mabe
5. led 2010

ja jsem ji prave nevidela uz od 20tt. takze nevim, jak je otocena. mozna uz je hlavou dolu 😖 , nevim.

handm
5. led 2010

Eeelisko, kolik mas jednotek?! 🙂 a super!! gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 kdy tedy bys měla mít oplodnění?!
já tentokrát skoro jistě vim.. měli jsme takový "hoňky" v práci a kolem baráku, že jsme se tulili celkem 3x 😀😀😀😀

martinkal
5. led 2010

Eliško superrrr 😀

martinkal
5. led 2010

Mabe byla jsem ve 29 tt, malá měla 39 cm a 1,5 kg 😀

mabe
5. led 2010

elly, sice te neznam, ale gratulujuuuuuuuuuuuu 🙂

martinkal
5. led 2010

a během UZ se malá 2x otočila 😀 😀 😀

mabe
5. led 2010

marti, tak to je akrobatka? 😀

martinkal
5. led 2010

akrobatka 😀 , dr. říkala, že cca do 34 týdne se ještě můžou přetáčet, pak už tam mají málo místa, takže poloha zůstává 🙂

mabe
5. led 2010

ja jdu na ko pristi ctvrtek, tak jsem zvedava. moje dr. ma takovy sumitko, tak budto me udelat i ona UTZ nebo me posle do Prenatalu.

martinkal
5. led 2010

já jdu na KO teď ve čtvrtek, moje dr. má 3D UZ, takže super kvalita. Už se moc těším, jsem zvědavá kolik malá za ty 3 týdny přibrala 🙂

mabe
5. led 2010

tak to mas dobry 🙂

martinkal
5. led 2010

MABE, TADY MÁŠ VELIKOST A VÁHU MIMČA TÝDEN PO TÝDNU:
http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-...

ee.liska
5. led 2010

handm teprve necelých 200 😅
mabe děkuju 🙂 známe se z tadyma, já sem chodím od loňského března

mabe
5. led 2010

je dekuji za odkaz, paradni stranka. a ja si rikala, ze kdyz citim nad pupkem na jedne strane neco tvrdyho, jestli je to hlavicka a on je to asi zadecek. 🙂

mabe
5. led 2010

elly, ja vim, o tobe, ale moc semka nechodim 😀 . jsem moc rada, ze se // rozrustaji 🙂

handm
5. led 2010

Eli, tak ted už jen aby to rostlo!! Ale tos měla krásně citlivy testíky!!! tak at už jen čárka sílí.. a kdy jdes tedy na kontrolu?!

ee.liska
5. led 2010

handm, měla jsem ty testy s citlivostí 10 a na kontrolu jdu 20.1., jinak TP mi vychází kolem 30.9. 🙂 , tobě myslím na začátku září, ne?

handm
5. led 2010

Eli, ahaaa. ja myslela, že si rikala, žes někdy 18/11 měla poseldní MS, což je dřív než já a termín až 30??? jejda..
ted v tom mám dobrý chaos 🙂)
no, mě vychází termín podle nějakých kalkulaček na začátek, někdy 4/9, ale myslím, že to se ještě změní 🙂:-d
tak jen aby nám to hezky rostlo a všechno bylo v pořádku

mari111
5. led 2010

tak uz sem tady holcinky, trosku sem zdrimla ale ted mi je akorat zima takze du zas pod deku,
🙂 eli tak to je supr 🙂

nekdo
5. led 2010

ahoj holky..moc sem nechodim ale sem tam vas ctu.Vidim spoustu hezkych novinek, gratuluju

ee.liska
5. led 2010

jj ms jsem měla 18.11 ale já mám strašné zmatky v cyklu 😅 otěhu jsem až před 14ti dny
mari ty už jsi byla u dr?

nekdo
5. led 2010

Chtěla bych se s vama podelit o strach :( v sobotu jsem chytla chřipku s tepolotatma kolem 37,7. Doktorka mi dnes diagnostikovala anginu a dala antibiotika,,no a ja jsem chvilku nato zjistila dve // .posledni menst. 6.12. mzslíte že to bude v pohodě..mam strašnej strach.. :( :(

ee.liska
5. led 2010

u mě dr bude mít zmatek s určením TP, dle utz by o teď bylo 2tt, dle poslední ms 7tt 😀

handm
5. led 2010

jejda eli, dle utz 2TT, a ms 7TT 😀 to je tedy rozdílek...🙂
já otěhu nejspíš 10/12, posl ms 28/11 🙂 tak uvidíme za týden na utz 🙂

někdo, to nevím, jak je to s atb, nic nepíšou v příbalovým letáku?!

nekdo
5. led 2010

Antibiotika jsem jeste nezacla brat, spise se bojim te nemoci a teplot....jak se porad pise ze je to nebezpecny v zacatku

ee.liska
5. led 2010

nekdo dekujem 🙂 a zajdi sem k nám častěji

handm
5. led 2010

nekdo, holky nektery tady měly velky chripky v zacatku a mimo to zvladlo.. tak jen lezet, lecit se, pit caj a med a potit se 🙂
a dekujeme!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru