Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
6. led 2010

Mě to taky serinká, páč to furt hází chyby, co se to zas děje... asi si půjdu do pelechu číst nebo co, v tv taky houbeles... Sirelko chyba není na tvém přijímači 😉 Já to tu mám taky, spíš je asi zas zlobí server nebo tak něco... Holt pokecáme jindy 🙂
Děkuju za přání, snad to NEcukrovka bude 🙂

tercie
6. led 2010

Kerri teprve jsem si všimla na předchozí straně že jsi psala 😨
Já ani nemám strach kvůli koupání v teplý vodě, spíš kvůli kvalitě vody kterou tu máme, ale za ty léta co se v ní ráchám jsem nikdy problém neměla, tak snad ani teď mít nebudu, týjo asi si půjdu napustit vanu, tady už asi stejnak žádná nejste, což...?

sirella
6. led 2010

já ještě nakoukla 🙂 snad to bude lepší...před chvílí mi to slítlo celé

tercie
6. led 2010

Taky pořád nakukuju, nedá mi to 😀

sirella
6. led 2010

juchůůůů...ještě jsi nešla do pelíšku 😀
Jak dneska je???Já byla strašně nasra.á a pak ten koník 😠 Ale dala jsem si deci vína tak je to lepší...ale zas se mi chce spát 😅

tercie
6. led 2010

Teď už to běhá dobře... ťuk ťuk ťuk 🙂

sirella
6. led 2010

a jak se vede tercinko???Jaký jsi měla den?Něco nového?Co Lukášek?Kopká??? 🙂

tercie
6. led 2010

Sirell kdo tě naštval?

sirella
6. led 2010

ále...celkově...nevím...prostě jen jakási depka.Nevím přesně co...ale už od rána nemám náladu absolutně na nic.Jsem otrávená,nasr..á a totálně v háji...ale teď večer je to už o cosi lepší...jináč bych na koníka ani nelezla abych tu někoho neotrávila...od rána se cítím jako těsně před písemkou...a to jsem ze školy už hodně dlouho 🙂 ...ale cítila jsem se jakoby celá sevřená a žaludek na vodě a točila se mi hlava a spala jsem od cca 7.30 ráno(kdy vymajzl manža se synem) až do 13.00 kdy došel F.ze školy a pak celé odpolčo jen tak od ničeho k ničemu...prostě celkově den blbec a na prd

tercie
6. led 2010

My jsme byli vera v tý hospůdce, do tří do rána .-D Takže jsme dopoledne prospali 😀 Vstávali jsme asi ve tři, já pak vařila játra na cibulce s rejží, tak jsme se nadlábli a koukali na telku, no v půl sedmý manža vyrazil do práce, já dala prát prádlo, a tak se tady bincám...spát se mi nechce, ale zas ráno musim na ty testy, tak abych se vykotalila včas z pelechu 😀
Lukášek dneska odpočívá, kope chvílem a a asi už se zas otočil zády, protože cítím jak mě šťourá někde vevnitř, vzadu 😀

sirella
6. led 2010

😀 jéééjej...bobišek malý 😵 To musí být nádhera 😵 😵
Já pamatuju jak se mi hýbaly lacláče...a to teda bylo něco 😀

tercie
6. led 2010

V takový dny radši ráno ani neotvírat oko viď, taky to znám, když mě všechno štve, nic se mi nechce a nic se mi nedaří... a už je trochu líp?

tercie
6. led 2010

Zrovna jsme se bavily s mojí ségrou, říkala, že jí to kopání po porodu pak hrozně chybělo... asi na tom budu stejně, i když někdy fakt nemůžu usnout, jak se tam mele 😀

sirella
6. led 2010

jojo...terci...je to lepší 🙂 pohodka u TV s manžou a teď chvilka u PC.. 🙂 .ale dneska musím do pelíšku dřív,protože nechci zítra spát zas do 13...to už fakt ne...byl to děs ☹A ty blbé sny...prostě fakt hrůza..
A to jsem včera šla spat poměrně brzo...nějak kolem půlnoci což je na mne fakt hodně brzo
Ale já takový den občas mívám...víš...fakt jen občas, ale to pak fakt stojí za to...to myslím na věci co ovlivnit nejdou..ale zas na druhou stranu jak jsem byla za celý den vyspaná tak jsem si pořádně zablbla s Filisem a postavili jsme sněhuláka 😀 to jse s ním nedělala už leta...na to byl vždycky manža...prostě chlapská záležitost...a když jsem mu na něj dala z kuchyně hrnec tak jsem byla king 😀 😎

sirella
6. led 2010

😀 😀 😀 to chápu...ale zas víš že je všechno ok

tercie
6. led 2010

Jéé to se těším, až budem stavět s prckem huhuláky 😀
No jo, to se občas vyskytne, takovej den blbec, hlavně že už je to za tebou 😉

tercie
6. led 2010

To jo, člověk je hned klidnější, když se něco děje. Ty první měsíce jsem byla docela na nervy, doktoři říkali jak mě budou hlídat, a přitom jsem měla míň kontrol jak v těhu předtím a nevěděla jsem co a jak, ale Lukášek mi to krásně vynahrazuje teď 🙂

sirella
6. led 2010

jojo 😉 už je to pryč...ale za měsíc nebo dva to tu bude zas...ale teď na to prdím...díky terci,že jsem to mohla někomu říct 🙂 ...manža vidí,že se dnes něco děje, ale mu jsem to říkat nechtěla...před ním a před synem se snažím...a dneska to fakt byla celkem dřina

a co ty ještě se ti nechce do hajan???Nebo už jsi zvyklá noční harcovnice jako já??? 😀 Abys zítra nebyla unavená...nechci tě tu zdržovat...už jsem dodepčila(ještě jednou se omlouvám,ale znáš to pokaždé to není jen na srandu...)
Už s epomaloučku do hajan chystám...díky tobě si aj usnu 😀 Je mi fakt líp

sirella
6. led 2010

tak to se divím,že máš míň ko než před tím 😕To bych nečekala

a nechápu např.i ty ko po 5 týdnech a tak ...já chodila max.po 2 a ultrazvuk jsem měla pokaždé...i při 1 i při 2 těhu...ale asi každý DR.to má jináč...

tercie
6. led 2010

No hlavně bys mu to asi nezdůvodnila a on by nevěděl co a proč se děje, žejo, to znám taky. Mě chytne blbá nálada taky, když vidím, že ji má manža, třeba.
V klidu, od toho sem přeci chodíme, že tu můžem řešit věci který doma řešit nejdou, a nebo nechcem 🙂
Mě nezdržuješ, chci jít dneska dřív než ve tři v noci, ale ještě chci trochu něco vypít, celej den jsem nepila tak chci trošku naředit krev 😀 a vypláchnout ledviny 😀

tercie
6. led 2010

Já mám kontroly po 4 týdnech, a dr mi UZ taky vždycky nedělá, když jsem tam byla naposled tak akorát poslouchal srdíčko dopplerem a kontroloval čípek, ale na UZ jsem ještě ten týden pak byla objednaná na genetice, ale teď už tam nepůjdu, a u mýho gyn. jsem objednaná za 12 dní, tak jsem zvědavá, jestli UZ udělá nebo mě pošle až na velkej ve 32tt do špitálu... uvidíme...

sirella
6. led 2010

😀 tak to chápu 😀 Já pokud nejsem pořádně prolitá tak se cítím blbě...ujíždím na čajích...všelijaké...čistící,meduňkový(na spaní),bylinnou směs,zelený(ráno),ovocný,rooibos...prostě fakt kde co...a o Vánocích jsem ujížděla na slazené grepové sodovce 😝 humus...ale měla jsem na to chuť...ale už je to pryč...už to fakt nebudu

a co jinak tak děláš???Krom toho ,že uháníš líné kůže na úřadech...už jsi z nich něco dostala???Já jsem to tu sledovala a cosi jsem nezaregistrovala jestli už to k něčemu spěje 😕 Ono o tom bylo už strašně moc v TV tak by mě to zajímalo...je od nich pěkně hnusné nechávat tolik lidí v nejistotě 😠

sirella
6. led 2010

držím palůšky abys Lukáška viděla už za těch 12 dní...třeba ti zamává 😀 Mě se strašně líbilo jak to tu někdo psal...nebo někde v albíčku...přijde mi to strašně milučké 🙂

tercie
6. led 2010

Já právě moc nepila nikdy, musím se furt hlídat a nutit se do pití, jsem hrozná. Po ovocných čajích mě pálí žáha, a černý a zelený čaje teď nepiju, dělám si rooibos, a nebo piju jemně perlivou bez příchutě, no a teď o vánocích to byly samý sladký hnusy, cola, fanta, blééé 😀

Líný kůže z úřadů už mi peníze poslali, těsně před svátky přišla první složenka, ale poplatila jsem trochu z dluhů a zas mám houbelec, aspoň už to tak nehoří, ale neplechy mi nadělali dost. Dotý doby jsem všechny svoje závazky splácet stačila pohodlně, ale když nemáš, tak se tě nikdo na nic neptá, ani jaký máš důvody, ať jsi v tom nevinně sebevíc, to mě na tom štve nejvíc, že nerozlišujou chronický neplatiče od těch, co se do platební neschopnosti nedostali svou vinou a ne nadlouho... taková komerčka, na kterou jsem předtím nedala dopustit se mnou pěkně vypekla, padnou 3 měsíce a nikdo se s tebou nebaví, zruší ti účet a kreditku chtěj zaplatit celou částku okamžitě... prevíti... musím jít žádat o splátkovej kalendář jak nějaká socka. No nenaděůláš nic, aspoň že peníze už budou teď chodit. Další štrapáce bude, až budu žádat zas o mateřskou...

sirella
6. led 2010

téééda...hajz...i jedni 😠 Mě by ale zajímalo kdo je za to zodpovědný...dyť to kurnik nejde jen tak nechat lidi bez peněz 😠 ...i když v tomto státě je možné absolutně všechno 😒

ale jsem teda fakt ráda že se vám žije o trošku lehčej 🙂 ...chápu,že jsou to zbytečné nervy

sirella
6. led 2010

a terci...co si myslíš o čajích co jsou zaměřené na určitý orgán nebo určitý problém...např:játra,žlučník,žaludek,střeva,nervy,spánek a pod...myslím jako takové ty cílené...

tercie
6. led 2010

Kdo je zodpovědnej? Ten, co vymyslel novej systém vyplácení nemocenských, a příslušným úřadům na to nedal dostatek lidí... Ale sám za to bere pěkný prachy 😉 Paradox, co? 😀

O čajích... no já nevím, já úplně extra nečajuju, max urolog, kontryhel a nebo bezinky na kašel 😀 Ale něco do sebe to asi má, každá bylinka má v sobě látku která má vliv na něco... nejsem proti, akorát já jsem na to líná 😀

cajori17
6. led 2010

ahoj holky,je tu nekdo?

cajori17
6. led 2010

zasla jsem jen na chvilu mrknout,co je noveho?NESTIHAM ANI DOCIST....

sirella
6. led 2010

terci...to já zas nee...koupím krabku a je to 😀 Jenže mě to fakt chutná 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru