Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
handm
14. led 2010

Terci, no a já byla vždycky tak zdravý dítě.. nevím, jestli něco nezanedbal doktor, co mi jako malé prohlížel kyčličky..¨jak se dělá dětem ☹ NO teď už to nepořeším, ale víme, že nějak léčitelný to jde a hlavně, nebolí to pořád, žádné úlevy mít nemusím zatím, tak dobrý...🙂

jéé, bublava, tam je krásně!!! Nezapadněte do závějí!!🙂 Ahoj a užijte si to

murynka
14. led 2010

handm gratuluji 😵 😵 😵

leničko ☹ ☹ je mi to líto ☹ ☹

tercie
14. led 2010

Handm no já nevím, já tam byla vždycky jenom potmě takže jsem toho z Bublavy moc neviděla .-D

Zatím nejedeme, manža ještě nepřijel. Tak si jdu namalovat obličej na ksicht a budu načuhovat 😉

aja.83
14. led 2010

Kopísku, to mě moc mrzí ☹ ☹ !!!Ale nevzdávej to a určitě běžte na nějaké vyšetření, můžu ti ho po dnešku jenom doporučit! Hýřím dnes velice dobrou náladou, sice se zatím nic neděje, ale rýsuje, spadnul ze mě takovej balvan, že jsme teď v dobrých rukou, z vyšetření zjistíme, jak jsme na tom a pak už to půjde jako po másle! 😉

nicollka
14. led 2010

ahoj holky celej den nejel net, to byl abstáček.

Kopi je mi to moc líto a já se tak těšila s tebou. No já tě budu následovat. Kozy bolí jako čert ale jinak už je mi úplně fajn.
V 20h jdu s kamoškou na vínečko, tak uvidím co tělo řekne na víno ted, ale mám na něj obrovskou chuť.

handm
14. led 2010

Nicollko a ty si netestila?! Anebo nebyla na krvi? u tebe jsou příznaky taky divočina..🙂 🙂 🙂

Terci, ahaaa 🙂 No já myslela, že to máte kousek, že jste tam pečený vařený!🙂

mari111
14. led 2010

ahoj kopiku, jen pod mezi nas zlaticko nase 😔 a copak dobreho zas vyvaris, s cim mi dneska udelas chute 😉 ja mam fazolovou polivku, ale tu mam fakt rada, akorat uz ted si rikam ze to zas bude utrpeni kdyz prdiky nebudou chtit ven 😅 to mam pak krce jak slak ale kdyz je ji mam tak rada 😵

nicollka
14. led 2010

hadnm nene já ne. Jsem jen 19dc nebo kolik, a doktorka jen špatně viděla. Já testila v po ale nic, když se tak dokta tvářila, ale nic, takže už s ničím ani nepočítám.

handm
14. led 2010

mari 😀😀😀

Kopíku, to je dobře, že přijdeš!!!🙂 Moc na tebe myslíme!!!🙂 🙂

mirax
14. led 2010

handm...velikánskáá gratulace 🙂 🙂 🙂 ...

mirax
14. led 2010

Tobík již v postýlce, já mám chuť na zeleninovou polívku, takže ji vařím 😉 a mám půjčený film, tak se na něj chystám. Jen jej asi budu muset přerušit kvůli ordinaci...no, uvidím, poslední dobou už mě to tak moc nebaví...je to tam pořád všechno dokola...

nicollko..to vínečko někde venku ti docela závidím 😉

handm
14. led 2010

Nicol, ahaa. ale když MS nedorazí, tak šancí je spousta!!🙂 🙂
Mirax, děkuju! 🙂 🙂

nicollka
14. led 2010

handm ale ona dorazí s tím sem si tentokrát 150% jistá :D Ale samo budu napnutě čekat. Tak já mizím, papa zítra.

sarlotta
14. led 2010

Kopísku.... chjooooo 😔 .... tak to teda nechápu 😠 😠 😠 držím palušky na příště. Možná by to chtělo konzultaci někde v centru, aby Vám pomohli a taky vysvětlili proč máš pozit. testíky. na všechno jsou léky a doktoři. Já bych nečekala a netrápila se. Jak se začne něco dít, tak to pak půjde samo, uvidíš 😎

tercie
14. led 2010

Mirax ajoooooooo ona je dneska ordinace, no já věděla, proč se mi nikam nechce... to jí zase neuvidím, a to jsem po ní už měla po svátkách takovej absťák ☹
Manža už je na cestě, tak do půl hodinky asi vyrazíme, fakt se mi chce se harcovat takhle navečer.
Handm ono to není úplně daleko, cca 40km ale co tam, sami...žejo 😀 ještě když ani nelyžujem 😲

sarlotta
14. led 2010

Handm supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, tak to je perfektní míra🙂 tak jak mám být ... a co srdíčko ? asi doc nemá moc dobrý utz co ? 😉 ale je to paráda, jste šikulky 😀

handm
14. led 2010

Terci, tak příští rok tam budete bobovat s Lukáškem!🙂🙂🙂
šarlotko, díííííky!!!!!!!!!! 🙂 no, UTZ má takový nějaký normální, nevím, jestli dobrý nebo ne 🙂 Srdíčko ještě nebylo vidět, počítám, že snad příště. Vždyť mi ani neřekla, kolikátý jsem tedy ve skutečnosti, ale to nevadí, říkala, že je spokojená 🙂 A když je ona, jsem i já 🙂

sarlotta
14. led 2010

handm srdíčko by mělo být vidět jako pulsující bod v té bílé šmouze🙂) a nebo by ho mohla zaměřit dopplerem a pustiit Ti ho nahlas - teda jestli má takový utz. Ale je to super... opravdu tak jak má být, jsem ráda🙂 a dej si týdny 😎

handm
14. led 2010

šarlotko, jojo, jednou už jsem srdíčko viděla 😔 i nahlas slyšela, takže to tím UTZ musí jít 🙂

Ale tady v tom případě ještě je mooooc brzy 🙂 I když podle MS jsem 6+5 a to jsem si myslela, ze by třeba... ale spíš to bylo takové zbožné přání 😀

Týdny bojím.. ještě.. nechci zakřiknout ... jsem posera už teď 😖

tercie
14. led 2010

Holky já takhle brzo srdíčko neviděla nikdy, takže pokud mimčo poroste, nejspíš tam asi srdíčko bude 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
handm
14. led 2010

jééé, kopiku, ty tedy opravdu umíš dělat chutě... dala bych si hlavně ten salátek...mňam!!!🙂

kopa
autor
14. led 2010

salátek mám výbornýýýýý 😀

tercie
14. led 2010

Kopi teda...řízky a salát jo? To asi místo na Bublavu zajedeme k vám, jestli náhodou něco nezbyde 😀

handm
14. led 2010

🙂 Terci, chápu.. já bych to tedy ke kopíkovi měla kratší cestu, ale nevím nevím, jestli se vydáté vy, to už nezbude 😀

tercie
14. led 2010

Berušky já to balím, jdu se oblíct ať manža neprudí že zdržuju. Pááá zejtra 😉

mari111
14. led 2010

teda kopiku tak brzo pop vanocich salat a rizek, jo, no ne ze bych si nedala, to jo a muj pritelak ten by to mohl furt,hlavne rizky by chtel nejlip kazdej den 😒

murynka
14. led 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

něco na dobrou náladu 😵 😎 😀 posíláme

mari111
14. led 2010

joj pipinka malinka,ta ma kukadla, murynko 🙂 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru