Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
8. črc 2009

Tak jsem přece jenom chvíli dočítala 😀
Aby mi ic neuteklo, to víte 😀

Kupi gratuluju k chlapákovi 😀 😉

A kopi co se týče nadpočníku, tak B je správně 😀

murynka
8. črc 2009

já chci také vozit s vámi ☹ 😀

kopa
autor
8. črc 2009

Paajinka se už začala snažit ted bude podle mě kolem 27Dc nak tak,tak uvidíme 😉

kupina
8. črc 2009

Tercie, díky 😀. Teď na mě budou v přesile... Tak ti nevím, jestli to je dobrý nebo blbý... Ale kluci se prý mají víc k mamině. A jak jste na tom se snaženíčkem vy? Manža už je hodný a nezlobí tě?

farmarska
8. črc 2009

holky musím končit, přijela mi návštěva
zrovna když nás tu je tak hezky hodně 😠
až zas přijdu příště, budu si tu povídat sama se sebou 😠 😀

kopa
autor
8. črc 2009

tak odpoved B mě teda nepotěšila 😔 😅 to sem ani nebudu moc dát foto panděra 😀 😀 ale právě já minule v albách našla holku která byla dost silná a byla těhu a nadpičník nikde jen pořádna břicho 😅

tercie
8. črc 2009

Manža už je holky v pohodě, má dovolenou, je víc doma, víc si povídáme,. je to fajn.
A dneska odpo už bude prkýnko doma 😀 Já vám ho snad i vyfotím Y😀

Teď jsem simvšimla - nadpočník 😀 taky dobrý😀

kupina
8. črc 2009

Mury, však se můžeš připojit. Jednou týdně bychom mohli udělat společný dýchánek. A Kopi, chceme nějakou holčičku, tak se snažte. Teda ale pokud bude mít Mury také chlapečka, tak se tam o tu tvojí holčinu ti naši prckové poperou 😀

kopa
autor
8. črc 2009

No Mury tak dojedeš do Prahy néé?

tercie
8. črc 2009

kopi tak třeba se postupem těhu natáhne 😀

kopa
autor
8. črc 2009

Holky holčička nehrozí,v naši rodinách samí,samí kluci 😅

tercie
8. črc 2009

kupi když vydržíte tak vám uděláme nevěstu, akorát ještě nevíme kdy 😀

murynka
8. črc 2009

my vydržíme kluci mají být stejně starší ne 😉 😉 😉

kopa
autor
8. črc 2009

Tercíku nesměj se 😀 😀 já nechci vypadt jak pořádnej špekoun a hlavně chudák přítel 😅 😀

tercie
8. črc 2009

kopi u nás jsou zas úplně samý holky... za posledních 5 let se jich narodilo 9!!!!!

kupina
8. črc 2009

Holky, co budete mít dneska k obědu? Já už bych si měla jít pomalu něco uvařit... A jaksi nevím co.

Tercie, tak to je dobře, že manžílek se už sklidnil. Nejhorší jsou hádky z nedoruzumění... Lepší je si vždycky o všem popovídat a uvést to na pravou míru 😉

tercie
8. črc 2009

Holky držte mi palce jdu v jednu na gyndu, našla jsem si na čípku nějaou bouličku a vůbec nevím kde se tam vzala, už to vím asi týden a nikomu jsem to neřekla, ani manža to neví že tam jdu, bojím se docela co to bude...

murynka
8. črc 2009

my máme koprovku od mojí maminky 🙂

kupina
8. črc 2009

Tercie, jo jo souhlasím s Mury - vydržíme a tu holčičku si objednáváme nějakou hezkou 😉 😀.

Kopi, u nás zatím samé holky - a podívej já to prolomila....

tercie
8. črc 2009

kupi my jsme se ani nehádali, on se jenom urazil, a odjel do práce, já mu napsala co si o tom myslím, a púak už jsme se o tom nebavili, když přijel domů dělal jako by nic 😀 Prostě jak říkám já, že měl asi krámy 😀

kopa
autor
8. črc 2009

😀 holky musím končit a zkusím najít tu těhuli 😀

kopa
autor
8. črc 2009

já minule v ZOO viděla holčičku malou a ty byla tak ošklivá,ale opravdu malá tak přes rok a tak tlustá.Moje dítě bude jen na zelenině aby nebylo takový tlustoch jako já 😀

kupina
8. črc 2009

Koprovku sice moc nemusím, ale pokud je domácí, tak bych jí nepohrdla 🙂.

Tercie, budeme ti držet pěstičky, pak dej určo vědět, co s tím máš. Ale snad to nic závažného nebude. A je dobře, že jdeš k doktorovi. Jistota je jistota.

tercie
8. črc 2009

Já mám vařeno od včera, dělala jsem těstovinovej salát a k tomu jsem zkoušela stejk z pravýho americkýho bejka 😉 Ňamka to byla, ale dneska už bude jen krkovička 🙂

kupina
8. črc 2009

Tak krkovička - jenom... To bych si taky dala. Hezky s cibulkou a česnekem. Mňamka.

Já také nechci tlusťoučké dítě. Pro jistotu ho budu honit kolem baráku 😀.

Kopi, papa.... Já se také odpojím. Musím si jít něco uvařit. Ten těstovinovej salát je docela dobrý nápad 😉

tercie
8. črc 2009

Asi jsem měla nějakej zánět nebo kvasinky, potvory jedny, to prej může nechat změny na čípku...

Půjdu se chystat, mám ještě barvu na hlavě tak to jdu sundat a ve 13.10 tam mám bejt, tak až přijedu tak přijdu říct co a jak.

A ještě půjdu asi s tím nehtem, jak jsem psala že jsem si ho utrhla, tak včera jsem musela už umejt nádobí a jak se to namočilo a nasáklo tak jsem si ho urvala znovu, už to ani nebiolelo, ale drží teď už jenom v lůžku, tak se bojím aby mi pak nerostl nějakej pazdrát, jenže dr mi top asi strhne celý, no bojim bojim, porod jsem vydržela, ten byl v pohodě ale jako trhat nety zaživa, asi se po... 😀

kupina
8. črc 2009

Holky zatím ahojky a Terci, dej vědět, jak jsi pochodila 😉

kupina
8. črc 2009

Tercie, mě ho trhlali jednou na noze. A přežít se to dá. Ale teď už jdu... Papa

tercie
8. črc 2009

No tak snad to přežiju... teda jestli se odhodlám tam vkročit 😀 Papa, ozvu se.

kopa
autor
8. črc 2009

Tercie držím palečky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru