Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
27. led 2010

Ahoj kopi, koukám, že máš samá pozitiva 😉

martinkal
27. led 2010

ahoj kopi, hlavně, že jsi ok 😉

kopa
autor
27. led 2010

Jojo holky mám ted až podezřele velkou radost a ani nevím z čeho 😅 😅 😅
Doma jsme probírali ten Gennet,tak přítelák je pro.Trošku se toho bojím,aby nepřišli na bůchví co...ale asi nám nic jiného nezbyde.
Jinak já dneska přišla domu,přítelák uklidil celý být,vyluxoval,vytřel,vypral povlíknul peřiny a ještě mi dokonce zašel na nákup.Fakt se tedko moc snaží 🙂

tercie
27. led 2010

Kopi nákupy jo? To schvaluju, já si jima taky zlepšuju náladu 😀
A jinak já myslím, že jaro to jistí a žádnej gennet nebude potřeba 😉

kopa
autor
27. led 2010

Jojo Tercíku, jsem dneska zase běhala pracovně po úřadech a poštách 😀 tak jsem se vrátila do práce najedla se a razila do světa.Namalovala jsem se a šla nakupovat a ještě jsem si obešla svoje banky.Po krámech jsem chodila skoro 4 hodiny 😅 😀

mari111
27. led 2010

ahojik holky, teda vas docist byla dneska fuska, tak snad na nic nezapomenu, Hani parada, to je dobre ze je vse v poradku, Miri to mi je lito ze furt spinis, to bude dobry, hlavne se setri a odpocivej, jinak Kopinko a Miraxicku vy ale mate sny 😕 fuj a jeste jsem neco chtela a uz nevim co, jo Farmiku doufam ze se kocicka uz vratila 😨 Tercinko moc hezke spaníčko bude mit ten tvuj atlet 😉

mari111
27. led 2010

jinak mne se zdalo ze jsem spinila, jakse mne na to dr. ptal tak mi to nejak zustalo v hlave, nebo to mam s toho ze furt myslim na ten "druhej vacek" ze tam asi fakt mimi bylo a zaniklo, jsem s tohjo nejaka nesva a pekne nervni uz od vcera ☹

tercie
27. led 2010

Kopi já jak měla nějaký služební vyřizování, tak jsem ho vždycky taky hlavně využila ve svůj prospěch 😀

Mari žádnej nerv, hlavní je, že to jedno zůstalo a že se mu daří dobře, no ne? 😉

tercie
27. led 2010

Kde jste? Ulice ještě není!!! 😉

mari111
27. led 2010

ja jsem delala objednavku, a je mi zase zle ☹ 😠

tercie
27. led 2010

Mari to je určitě maskovanej hlad 🙂

tercie
27. led 2010

Hlasujete berušky? 😉 http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201001...
Holky mají úplně stejně hlasů!!!

mari111
27. led 2010

ne ne uz sem papala, boze ja teda vydrzim hodne ale toto uz se mi zda prehnane, asi pudu do postela ale to zas budu ve dve vzhuu a kdyz se mi povede zas usnout tak budu zas vstavat ve ctyri nebo v pet,, jak je to posledni dobou, ach jo, kdyby sem se aspon vyspala ale takle prerusovane to nejde, ja mam pak problem zabrat 😔

hanana
27. led 2010

tak jsem jeden hlas prihodila, jdu do prace tak pak az se vratim tak zahlasuji zatim pa 😵

mari111
27. led 2010

pa pa hani, a setri se 😉

sarlotta
27. led 2010

taky sem přihodila. 😉 byla jsem s malým v tancování.. dětičky řádily jak černé ruky dneska 😠

tercie
27. led 2010

šarlot a roč se mračíš, aspoň se vyřádily a doma teď bude klid,nebo néé? 😀

Mari to je něco tda.. ale za pár týdnů tě to přejde a bude zas dobře 😵

sarlotta
27. led 2010

je mi té učitelky líto 😅 😎 má dobrou antikoncepci🙂)))))

tak jsem se zas dozvěděla po netu z dětského ráje- obchůdek, že ten můj xt2005 x-lander je kompatibilní s novou kolekcí... tak to jsem z toho jelen...🙂 ale mám radost🙂)) Naživo se mi nejvíc líbila ta hnědá a i ta červená-je taková pěkně malinová. No uvidíme do léta. 😉

tercie
27. led 2010

šarlot no já mámtotiž dojem, že jak jsi včera házela ten odkaz, že tam bylo psáno, že jsou k těm korbám adaptéry aby to sedělo i ke starším verzím 😉
Mě se ta hnědá líbila i na tom obrázku...a to normálně hnědou moc nemusím, ale tahle je taková jiná...

No uča zas je za to placená, tak co 😀

kopa
autor
27. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Mirax 39tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 39tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 38tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 35tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 33tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 28tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 29tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 21tt...........2.2.velký Utz,15.2.KO.....čeká holčičku
Farmarska 19tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 15tt
Sarlotta 13tt..................1.2.KO,19.3.velký UTZ
Hanana 13tt..................
Mari 10tt......................15.2. KO
ee.liska 8tt
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // 21.1.KO - dopadla výborně
M.aa.b 38DC
Maendy 38DC
Pe.Martina 30DC
Markee 24DC
Katyna 21DC
Zlababa 20DC
Maarrtina 19DC
Aja.83 18DC
Ikopretinka 17DC
Cajori 14DC
Kopa 12DC
Paaja 10DC
Nicollka 7DC
If.v nehlídá

tercie
27. led 2010

Kopííí děkujééééém 🙂 😉

tercie
27. led 2010

Holky radši mi poraďte, co mám udělat k večeři,nějak jsem bez nápadu... stačilo by něco na chleba... nebo s chlebem...

kopa
autor
27. led 2010

Tercie tak namaž chleba s máslem a na něj nastrouhej sýr a kakaíčko 😵 mnamky 😝 já měla pizzu.

tercie
27. led 2010

Kopi to by šlo, akorát sýr jsme sežrali dneska na rizotu 😀

kopa
autor
27. led 2010

tak udělej vajíčko natvrdo,nebo z vajíčka takovou tu smaženici 😀

sarlotta
27. led 2010

terci no mě tvrdil dneska prodavač že k 2005 už to nesedí, ale mám pocit, že mi chtěl vnutit celou novou sadu. smrad jeden. 😠

Kopí děkujééém.

Terci chleba s máslem a s vajíčkem, nebo s rajčátkem,s pažitkou nebo s kedlubnem . Nebo chleba se sýrem a s kyselou okurkou a cibulí.
chleba ve vajíčku s hořčicí🙂
chleba-topinka

já měla kousek párku a dojím asi kuskus salát🙂

kopa
autor
27. led 2010

nebo jen suchý chléb a oslit a opepřit 😀 😀 😀 😀

tercie
27. led 2010

No šarlot i to je možný,tomu se ale říká vychcanost 😝 pak se na ně spolehni na neřády prodavačský.

No asi to vidím na ten chleba ve vajíčku, to je takový osvědčený. 😎
Kopi suchým chlebem bych se asi se zlou potázala 😀

aronek
27. led 2010

Já ještě trčím v práci, ale už jen do půl osmé 😉 Jsem zvědavá jak zaparkuji, všude haldy sněhu a místa obsazené ☹

tercie
27. led 2010

Aronku za pááár 🙂 Snad budeš mít kde zastavit, to musí bejt děs, mě stačí jet do města něco vyříit... když nemáš kde zaparkovat. Ještě že doma to řešit nemusím...
A už máš asi padla, viď? 🙂 Tak dobře dojeď!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru