Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
1. únor 2010

ahoj holky, koukám, že tady se moc nekecká 😕
markee na ty lyžuchy bacha, ať si ještě nějak v tvém stavu neublížíš! 😉
martinko gratuluju k mateřský 🙂

holky nevíte co je s terculkou? celej den se tu neukázala 😕 ona něco dnes měla?? 😕

kopa
autor
1. únor 2010

No jo tady se nekecá 😀

Tak maminky už nemají tolik času a snažilky sem už taky přestali chodit 😅 😒

Já byla dneska u kadeřnice 🙂potom jsem měla pochůzky po centru koupila si svetřík,naušnice,přítelovi vitamíny,došla na nákup a přišla až po 18hod.

Jinak Farmi mám se dobře,u nás je vše v pohodě 😵jsem moc ráda 😵
Jinak přítelák jde s tím srdcem na kontrolu za 14dní,tak jsme zvědavý co a jak.Snad to bude v pořádku.
Fretky ty se mají skvěle 😉až na Jarmilu 😀 včera mě tak kousla potvora jedna,že to mám na ruce u palce dlohou ránu cca 5cm,tak s ní teda nekamarádím 🙄žádný pamlsky nic!!!

Jinak zítra jedeme kupovat nové peřiny,co myslíte je lepší peří a nebo syntetické vlákno??Já měla od mala peří a ted teda nevím co koupit? 😅

kopa
autor
1. únor 2010

Martinkal jé ty už máš dovolenou 😀 😀 😀 😀 tak si jí uží 😀
No jo holky,nák vám ty týdny strašně všem skáčou 😲

Miraxko na tebe jsem zvědavá kdy porodíš 🙂

markee
1. únor 2010

Kopy,já bych šla do protialergické peřiny. Hodně lidí kupuje Scan quilt,ale na něj nemáme. Máme zimní thermo peřiny od Písecké firmy a malá má peřinu čtyři roční období-jsou dvě spojený sucháčema- od firmy DITA Tábor. Z té firmy jsem Johance kupovala vše co se týká spinkání a zavinování.
Teď mi začla na péřovém polštáři kašlat,takže už je na půdě.

kopa
autor
1. únor 2010

Markee díky za info 😉
já jsem právě taky přemýšlela o protialergické a dokonce jsem koukala,že je mají i tedko v akci.Ten Scan sem uvažovala,ale pak jsem objevila v Jysku a to mám tady kousek a jsou cenově stejné jak v Jysku i trošku levnější.
Tak se zítra ještě zeptáme.

kvetinka7
1. únor 2010

Teda Mirax, ty to s tim 2.porodem ale natahujes! 😝

markee
1. únor 2010

Kopy,kamarádky maj z Jysku peřiny a jsou moc spokojené. Když jsou v akci tak jsou fajnové.

kopa
autor
1. únor 2010

Markee tak fajn,tak je tam koupíme,díky 😉

tercie
1. únor 2010

Ahoj berušky, dneska byl manža doma, tak jsme si užívali a ani jsem nezapínala comp. Teď šel k pejskům a já honem běžím za vámi 🙂
Dočtu co je novýho a když to stihnu, tak ještě písnu 🙂

tercie
1. únor 2010

Teda kecalky, já ani nevím, na co mám odpovídat, ale natlemila jsem se tu jako blázen 😀
Holky moje, zejtra je manža taky doma, a potřebuju ho zneužít na nákup a tak, a odpo si chci jet zazpívat, tak jestli se tu ukážu,tak asi zas takhle večer.
Tak kdyby se rodilo, tak držím strašně palce!!! 😵

A Marti IP 😉

ee.liska
1. únor 2010

teda jako za ten víkend to dočíst, to byla fuška 😀
holky já teď vůbec nestíhám 😝 máme toho miliony v práci, do toho tréninky s dětma, už jsem ze všeho hotová 😝 nejradši bych byla aspoň měsíc doma 😅 😎 doma nestíhám skoro nic, protože jak dojdu, hned usínám, jsem jako kojenec 😎

aronek
1. únor 2010

eelis, přišly ty peníze??

aronek
1. únor 2010

Jdu do pelíšku, zítra mám předposlední den v práci, tak abych to zvládla nějak dotáhnout 😉

aronek
2. únor 2010

Ahoj, přeji hezký den, můj předposlední v práci 😀

farmarska
2. únor 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
aronku poslední pracovní den, tak at ti tam uteče 😉

holky moje, já dnes vůůůbec nemohla pořádně spát 😝 nevím jestli byl uplněk, či co, ale pořád jsem se převalovala, pořádně jsem nezabrala a každou chvíli se budila 😝 To bude asi tím včerejším dlouhým bucáním 😀 dnes proto žádný dlouhý bucánkování, bo takováhle blbá noční se mi pak jako fakt nelíbí 😎

kopi, já mám alergii na peří, takže spím taky v umělotinách, ale od tý doby co jsem nám pořídila nějakou termo deku, ted ale nevím od jaký firmy, tak jsem moc spokojená 🙂 Vím, že byla sice draýší než ostatní, ale je teplá, lehká a taková krásně nadejchaná..fakt se pod ní spí krásně 🙂 sem pak hned letěla dokoupit stejnou manžoj i synátoroj 😉

farmarska
2. únor 2010

jéé zatím co já se tu vypisuju, tak bachařka mne předběhla 😠 😀 sem chtěla bejt dnes první, kdo popřeje 😀 😀

farmarska
2. únor 2010

tak aron a jelikož jsi mne ted naprdla, tak ruším to, aby ti to rychle utíkalo a hezky si to tam vychutnej 😝
😀 😀 😀 😀 😀

aronek
2. únor 2010

farmi, neboj, já si to vychutnám 😀 Tobě přeji hezké ráno 😉

farmarska
2. únor 2010

no hezké, ...straším tu takhle brzy 😀 navíc ostatní asi problém se spaním nemají, bo si se mnou nikdo nepovídá 🙄 V telce taky nic, jen jsem zaslechla tu debilní předpověď, že má zase chumelit 😝 No asi si zkusím ještě přispat 😉

farmarska
2. únor 2010

holky já chci jaro, kam jste ho kdo schovaly! 😠 😀

aronek
2. únor 2010

farmi, u nás sněží, takže jaro taky nemám 😀

aronek
2. únor 2010

já chtěla jarní miminko a zatím to taky vypadá na zimní 😠

farmarska
2. únor 2010

šak máš ještě chvilku čas 😅 😅

aronek
2. únor 2010

no jen aby ta zima nevydržela, celý únor má vypadat takhle 😖

farmarska
2. únor 2010

hele mám dotaz, už pár dní mne strašně bolej prsa. Teda prsa mne bolej už nějaký čas, ale ted mne ani tak nebolej ty debilní nateklý kozy, jako spíš bradavky. Tý jo já v nich mám snad zánět nebo co..je to možný? Nemůžu se jich ani dotknout a bolý mne i podprda, nebo tričko, nebo cokoliv co se jich dotýká.
...no oni vlastně bolej i když se jich nic nedotýká 😅
zkoušela jsem si je namazat framykoinem, ale nevím jestli je to zrovna to nejvhodnější. Navíc to moc nepomohlo. čím je mám mazat, nevíte? Nemáte nějakej tip? Je to děsně nepříjemný, stačí že si na ně lehnu, tak i v noci ze spaní cejtím bolest 😠

aronek
2. únor 2010

farmi, to netuším a kdy jdeš k doktorovi, že by jsi se zeptala

farmarska
2. únor 2010

jdu bud v pondělí na ultrazvuk 😉 jéé ale to já se budu asi stydětv 😅 😅 😅 znáš to, frndu mu kaážu hned ve dveřích, ale kozy před ním neodkryju 😅 😅 😀 😀 😀 No ještě tak kdybych si mohla dát frťana na kuráž, ale to raději nebudu riskovat, co kdyby mne stavěli, jako včera tebe ... Při mé smůle by chtěli dejchnout ještě dřív, než bych stáhla okýnko 😀

farmarska
2. únor 2010

no a navíc samozřejmě v těhu nepiju 😎 takže ty bradavky budu mít asi bolavý až do porodu 😝

aronek
2. únor 2010

farmi, však se nemusíš hned ukazovat, jen se zeptej, jestli to může být zánět, nebo to jen patří k těhotenství 😉 Když bude nejhůř, tak stejně budeš ukazovat 😀

farmarska
2. únor 2010

jéé ted to po sobě čtu, já píšu jak magor...bych asi fakt v tudle dobu měla ještě spát 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru