• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
no právě! :grinning: já už ho vidím šťouru, jak je bude chtít hned vidět :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
no uvidím co do pondělka.. třeba to do tý doby zas přejde :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
nevím nevím, říkat gynekologovi šťoura nevzbuzuje důvěru :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
no on holt za to nemůže, ale je to jeho profese, že se převážně pořád ženskejm šťourá ...tam.. :zipper_mouth: :wink: :grinning:
2. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
aron už jsi snídala? Já ne, ale začínám mít hlad. Jdu si hledat snídani :wink: pak když po ní neusnu, tak zase přijdu :grinning:
2. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
já už měla v šest rohlík :grinning: letím na poradu a taky ještě dojdu :grinning:
2. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
ahojky,holky já to mám se spaním špatný. Vždy se v pět vzbudim a nemůžu usnout. Zaberu po šesté hodině a někdy dýl,pak nejsem schopná vstávat s Johankou. Jsem jak praštěná klackem či co. Ale mám to už tak týden no děsný. Já teď muset do práce,tak fakt nevstanu.
2. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
ahojky, tak jsem se konečně vyhrabala z pelíšku :slight_smile:
farmi , aronku, teda vy jste skřivánci :slight_smile:
markee tak ještě že jsi doma :sunglasses:
mě se dneska nechce do práce :pensive:
2. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
ahojík holky:slight_smile:

ee.lis Ty ještě makáš ? a půjdeš na PN ?
2. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
ahoj šarlot :slight_smile:
asi nepůjdu, potřebujeme penízky. Ale nejradši bych bylla doma hned, jsem úplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Mno já měla včera schůzku s majitelem a lámal mě abych se vrátila na jarní sezonu ... tak budu možná taky pracovat. :wink: Ještě uvidím.
2. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
jo? zase do toho obchodu? to bys měla dobré
2. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
jj, internetový obchod, PPL.. sem mu nabízela, že zaučím někoho nového jen z PN a on že néé, že tam chce mě.
Tak jsem říkala, že ale nevystrčím nos z kanclu, nebudu nic těžkého nosit, žádné rytí apod...je pc, tel. a mailiky a prac. dobu, že si taky upravím. Tak říkal, že je mu to fuk, jen když tam nebude zboží trčet.
2. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
teda holky, vy jste pracantky! :confused: Já jsem každej den utahaná a ani do práce nemusím chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak hlásím, že jsem si mezitím trošku bucla, pak pokrmila havěď a ted jsem do sebe cpu, rohlík s kaviárem a kakavičko, mňam :dizzy_face:
jinak povězte co budete vařit k obědu, dnes už nemáme žádný zbytky, tak budu muset něco uklohnit, ale opět mi došla inspirace na něco rychlýho-nepracnýho
2. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Holky, vy se máte,že vás někde chtěj. Já bych chtěla i třeba poloviční úvazek,ale prostě kancelářskou práci. Zatím o těhu nikomu neříkám a ani říkat nebudu pokud to nebude nutný. Uvidíme,až po kontrole u doktora. Zavolám si na objednání kocem února,většinou mě bere ještě ten týden-pokud nebude marod či nebude na dovče. Uvidíme no. Prsa už mě začínaj pnout,no hrozný. Jen má prostě 65.5kg a potřebuju zhubnout. Holky myslíte,když budu jíst málo,že to nijak neublíží,žejo?
2. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
ha:slight_smile: tak já dneska kuřecí polévečku s nudličkama a srnčí gulášek... už se to vaří:slight_smile:))
2. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Markee 65,5kg není žádná strašná váha... jez normálně, nevolnosti teprve přijdou, takže dokud můžeš tak jez... zeleninu, ovoce, maso.
2. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Sarlot,kdybys viděla moje nohy,to je hrozný,nemluvě o zadku a břichu,ale tak já vždy jak jsem těhu,tak se hrozně rychle zaliju a jsem jak tank. Musím hodně té zeleniny,zítra jedu na nákup,tak udělám zásoby. Mám tu jen okurku a čínské zelí,tak budu chroupat aspoň to.
K jídlu mám v plánu zapečené palačinky s masovou náplní-ale předpřipravím si to dnes a zapeču zítra.
2. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
tý brďo srnčí gulášek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ale tak ten u nás nebude, leda bych si šla nejdřív ven ulovit srnu :grinning:
markee tu váhu ted proboha neřeš! navíc 65 opravdu není hodně! :wink: co bychom pak měly říkat my obézky :grinning: :grinning: maximálně když budeš mít chuť a když ti to žaludek dovolí, můžeš zkusit ted papkat víc zeleninky a ovoce :wink: (radí ta, co může řízek ke snídani, bůček k obědu a k večeři gulášek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: )
2. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
markee to jsou jako normální palačinky a k nim nějaká masová směska? A to ještě nějak zapejkáš společně v troubě? zní to dobře :wink:
2. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
farmo no neříkej že Vám tam něco nepobíhá:slight_smile:))

markee hlavně s oliv.olejem tu zeleninku zakapat:slight_smile: kvůli vitamínkům
2. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Farmy udělám si směs z mletého masa,prostě na cibulce ho opeču a přidám koření na jaké mám chuť. Ale přemýšlím,že bych udělala jen směs v mističce,nandala do palačinek,ty zamotala a dala do pekáčku ať se upečou takhle,ale jestli by se ty palačinky nerozblemcali. Jinak normální těsto na palačinky dělám. Prostě do toho masa,dám třeba i žampiony,kečup i trochu sýra. A když to nandám do misky,tak to zaleju vajíčkama nebo troškou smetany a to posypu velkou vrstvou sýra. Prostě podle chuti.
2. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
No je mi blivno,jako žaludek na vodě a točí se mi hlava. Chjo.
2. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
sarlot no právě že pobíhá.. :grinning: dyt říkám, že bych musela jít ven lovit :grinning: ale na to jsem moc líná :grinning: navíc já bych ani mouchu nezabila a dobrovolně by ta srna asi nepřišla a nesložila se předemnou :grinning: i když možná kdyby mne viděla :grinning: :grinning: no a nebo nějaká lehká zástava srdce..no ale to by byla asi hodně veliká náhoda :grinning: :grinning: :grinning: no ale projistotu jdu dát na zahradu velkej hrnec a třeba se mi do něj i sama naporcuje :wink: :grinning:
2. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
merkee ha už je to tady :grinning: mořská nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tý jo ale ten tvůj receptík zní moooc krásně! :slight_smile: asi o víkendu prubnu :wink:
2. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
No já když nevím,tak najedu na MMB a projíždím stránky a vždy mě něco napadne. Ale to když mám volné PC,že :grinning:
Nevim jaký řezy udělat na tu sobotu. Zas projdu ty recepty,ale fakt nemám chuť :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
farmi, já budu mít k obědu buchtičky se šodó :grinning: dieta to není, ale já je hrozně ráda :wink:
2. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
tý brďo, ono to vypadá ještě líp než zní! :confused: :dizzy_face: to s tím špenátem a hermošem by taky nemuselo bejt špatný :slight_smile: nicméně o víkendu zkusím asi to poslední s kuřecím masem .. i pro kluky :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
aron tak ty já taky můžu :dizzy_face:
holky když já mužu snad všechno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.