Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
2. únor 2010

no právě! 😀 já už ho vidím šťouru, jak je bude chtít hned vidět 😀 😀 😀

farmarska
2. únor 2010

no uvidím co do pondělka.. třeba to do tý doby zas přejde 😅 😅

aronek
2. únor 2010

nevím nevím, říkat gynekologovi šťoura nevzbuzuje důvěru 😀 😀

farmarska
2. únor 2010

no on holt za to nemůže, ale je to jeho profese, že se převážně pořád ženskejm šťourá ...tam.. 🤐 😉 😀

farmarska
2. únor 2010

aron už jsi snídala? Já ne, ale začínám mít hlad. Jdu si hledat snídani 😉 pak když po ní neusnu, tak zase přijdu 😀

aronek
2. únor 2010

já už měla v šest rohlík 😀 letím na poradu a taky ještě dojdu 😀

markee
2. únor 2010

ahojky,holky já to mám se spaním špatný. Vždy se v pět vzbudim a nemůžu usnout. Zaberu po šesté hodině a někdy dýl,pak nejsem schopná vstávat s Johankou. Jsem jak praštěná klackem či co. Ale mám to už tak týden no děsný. Já teď muset do práce,tak fakt nevstanu.

ee.liska
2. únor 2010

ahojky, tak jsem se konečně vyhrabala z pelíšku 🙂
farmi , aronku, teda vy jste skřivánci 🙂
markee tak ještě že jsi doma 😎
mě se dneska nechce do práce 😔

sarlotta
2. únor 2010

ahojík holky🙂

ee.lis Ty ještě makáš ? a půjdeš na PN ?

ee.liska
2. únor 2010

ahoj šarlot 🙂
asi nepůjdu, potřebujeme penízky. Ale nejradši bych bylla doma hned, jsem úplně hotová 😝

sarlotta
2. únor 2010

Mno já měla včera schůzku s majitelem a lámal mě abych se vrátila na jarní sezonu ... tak budu možná taky pracovat. 😉 Ještě uvidím.

ee.liska
2. únor 2010

jo? zase do toho obchodu? to bys měla dobré

sarlotta
2. únor 2010

jj, internetový obchod, PPL.. sem mu nabízela, že zaučím někoho nového jen z PN a on že néé, že tam chce mě.
Tak jsem říkala, že ale nevystrčím nos z kanclu, nebudu nic těžkého nosit, žádné rytí apod...je pc, tel. a mailiky a prac. dobu, že si taky upravím. Tak říkal, že je mu to fuk, jen když tam nebude zboží trčet.

farmarska
2. únor 2010

teda holky, vy jste pracantky! 😕 Já jsem každej den utahaná a ani do práce nemusím chodit 😝

jinak hlásím, že jsem si mezitím trošku bucla, pak pokrmila havěď a ted jsem do sebe cpu, rohlík s kaviárem a kakavičko, mňam 😵
jinak povězte co budete vařit k obědu, dnes už nemáme žádný zbytky, tak budu muset něco uklohnit, ale opět mi došla inspirace na něco rychlýho-nepracnýho

markee
2. únor 2010

Holky, vy se máte,že vás někde chtěj. Já bych chtěla i třeba poloviční úvazek,ale prostě kancelářskou práci. Zatím o těhu nikomu neříkám a ani říkat nebudu pokud to nebude nutný. Uvidíme,až po kontrole u doktora. Zavolám si na objednání kocem února,většinou mě bere ještě ten týden-pokud nebude marod či nebude na dovče. Uvidíme no. Prsa už mě začínaj pnout,no hrozný. Jen má prostě 65.5kg a potřebuju zhubnout. Holky myslíte,když budu jíst málo,že to nijak neublíží,žejo?

sarlotta
2. únor 2010

ha🙂 tak já dneska kuřecí polévečku s nudličkama a srnčí gulášek... už se to vaří🙂))

sarlotta
2. únor 2010

Markee 65,5kg není žádná strašná váha... jez normálně, nevolnosti teprve přijdou, takže dokud můžeš tak jez... zeleninu, ovoce, maso.

markee
2. únor 2010

Sarlot,kdybys viděla moje nohy,to je hrozný,nemluvě o zadku a břichu,ale tak já vždy jak jsem těhu,tak se hrozně rychle zaliju a jsem jak tank. Musím hodně té zeleniny,zítra jedu na nákup,tak udělám zásoby. Mám tu jen okurku a čínské zelí,tak budu chroupat aspoň to.
K jídlu mám v plánu zapečené palačinky s masovou náplní-ale předpřipravím si to dnes a zapeču zítra.

farmarska
2. únor 2010

tý brďo srnčí gulášek 😵 😵 😵
no ale tak ten u nás nebude, leda bych si šla nejdřív ven ulovit srnu 😀
markee tu váhu ted proboha neřeš! navíc 65 opravdu není hodně! 😉 co bychom pak měly říkat my obézky 😀 😀 maximálně když budeš mít chuť a když ti to žaludek dovolí, můžeš zkusit ted papkat víc zeleninky a ovoce 😉 (radí ta, co může řízek ke snídani, bůček k obědu a k večeři gulášek 😀 😀 😀 😀 😎 )

farmarska
2. únor 2010

markee to jsou jako normální palačinky a k nim nějaká masová směska? A to ještě nějak zapejkáš společně v troubě? zní to dobře 😉

sarlotta
2. únor 2010

farmo no neříkej že Vám tam něco nepobíhá🙂))

markee hlavně s oliv.olejem tu zeleninku zakapat🙂 kvůli vitamínkům

markee
2. únor 2010

Farmy udělám si směs z mletého masa,prostě na cibulce ho opeču a přidám koření na jaké mám chuť. Ale přemýšlím,že bych udělala jen směs v mističce,nandala do palačinek,ty zamotala a dala do pekáčku ať se upečou takhle,ale jestli by se ty palačinky nerozblemcali. Jinak normální těsto na palačinky dělám. Prostě do toho masa,dám třeba i žampiony,kečup i trochu sýra. A když to nandám do misky,tak to zaleju vajíčkama nebo troškou smetany a to posypu velkou vrstvou sýra. Prostě podle chuti.

markee
2. únor 2010

No je mi blivno,jako žaludek na vodě a točí se mi hlava. Chjo.

farmarska
2. únor 2010

sarlot no právě že pobíhá.. 😀 dyt říkám, že bych musela jít ven lovit 😀 ale na to jsem moc líná 😀 navíc já bych ani mouchu nezabila a dobrovolně by ta srna asi nepřišla a nesložila se předemnou 😀 i když možná kdyby mne viděla 😀 😀 no a nebo nějaká lehká zástava srdce..no ale to by byla asi hodně veliká náhoda 😀 😀 😀 no ale projistotu jdu dát na zahradu velkej hrnec a třeba se mi do něj i sama naporcuje 😉 😀

farmarska
2. únor 2010

merkee ha už je to tady 😀 mořská nemoc 😝 Tý jo ale ten tvůj receptík zní moooc krásně! 🙂 asi o víkendu prubnu 😉

markee
2. únor 2010

No já když nevím,tak najedu na MMB a projíždím stránky a vždy mě něco napadne. Ale to když mám volné PC,že 😀
Nevim jaký řezy udělat na tu sobotu. Zas projdu ty recepty,ale fakt nemám chuť 😅

aronek
2. únor 2010

farmi, já budu mít k obědu buchtičky se šodó 😀 dieta to není, ale já je hrozně ráda 😉

farmarska
2. únor 2010

tý brďo, ono to vypadá ještě líp než zní! 😕 😵 to s tím špenátem a hermošem by taky nemuselo bejt špatný 🙂 nicméně o víkendu zkusím asi to poslední s kuřecím masem .. i pro kluky 🙂

farmarska
2. únor 2010

aron tak ty já taky můžu 😵
holky když já mužu snad všechno 😅 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru