• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Nééé to je rumem jenom ovoněný :slight_smile: Akorát mě po tom pálí žáha fuj, ani jsem to nedojedla, to jsem si zas dala, velebnosti :confounded: :grinning:
14. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Mari gratulujiiiiiiiiii :slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Holky docela dost vážně uvažuju o koupení šátku na nošení, nemáte někdo nějakou zkušenost, nebo někoho kdo ví, jakej třeba koupit, a tak? Je toho na trhu hrozně moc, a taky ceny jsou různý... chtěla bych dobrej, ale taky za dobrou cenu... :confused:
14. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
cajori dik, tak co uz je doma dobre?
:pensive: Holky co asi dela Farminka, mne je po ni tak smutno :pensive:
14. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
my akorát došli ze Zoo,bylo tam nádherně!!!
Mari gratuluji k zásnubám!!!!!!!!!!!To je príma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Valentýna taky neslavíme :sweat_smile: ted dělám obídek a taky plánuji se natáhnout k telce a koukat na náky krásný filmečky :grinning:

Jinak hlásím,jsem lehce nastydla.Tak zítra půjdu do lékarny,poradíte mi něco????Mám rýmu a lehounce mě bolí v krku,ale je to už lepší :slight_smile:

Markee venku je fakt hezky a teploučko.
14. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
Tercie teda zkušenosti se šátky nemám :sweat_smile: ale myslím,že tu o tom psala Mirax a má nake v obchudku.
14. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Mari je u ní přes víkend maminka, tak asi nemá čas na net, a já jsem tu včera nebyla, takže nic nevím. Určitě se má doma líp než ve špitálu a dává se do formy, aby za náma zas mohla přijít. Když se ozve tak vám dám vědět, nebojte holky :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
Nici určitě se brzy dočkáš :wink:
Já jsem taky magor,určitě budu testit každý den :sweat_smile: :grinning:
14. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Kopi já používala při nachlazení propolisový kapky, ředěný. I do nosu i na kloktání,a pomohly mi :wink:
Miraxka mě napadla taky, jak přijde tak se jí zeptám, do obchůdku nakouknu.
14. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
Tercie díky,já si zítra ty kapky koupím :wink:
14. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
14. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
holky tak zatím pa,jdu zkontrolovat masíčko v troubě.
14. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
no kopiku to uz by bylo kdyby nebylo, ja si myslim ze to uz je jasny jak facka, tak drzim palecky :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
do jakeho kramku k mirax, ona ma nejaky kramek s mimi zbozim?
14. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Kopi kolejnice jsou už pořádný, takový já měla až bůhvíkdy, 17DPO, to bylo tuším až 34DC :wink:
14. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
tercinko jak mas tu tabulku s mesicema v albu to pocitas ode dne oplozeni nebo od posledni MS
14. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Mari nevím jak přesně je adresa ale jmenuje se to Veselý skřítek a má tam bio zboží pro děti :slight_smile:

Ty tabulky mám podle polední ms, ale uzpůsobený tomu, že jsem měla ovu o tři dny později, tak jsem to podle toho upravila. Podle ovu jsem dneska 31+0 ale správně podle ms už 31+3 :grinning:
14. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
14. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
terci dik ja totiz nevim co rict, kdyz se mne treba nekdo zepta v kterym sem tak mam rict jek ted treba podle ms ze uz ve ctvrtem mesici nebo podle dne ovu ze v tretim ??? :sweat_smile:
14. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
mari gratulujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
kopi zoo, závidím :sunglasses: jo a já jsem udělala snad milion testů, než jsem uvěřila
já jsem dneska dostala kytičku, rafaelo a přání, pro manžu jsem měla jen drobnst, nestihla jsem nic koupit :frowning2: a večer jedem na nějaké dobré jídlo
14. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Mari určitě podle MS, tak ti to bude počítat i doktor, bez ohledu na to kdy jsi skutečně otěhu...já taky přemýšlím, že to hodím tak jak to má bejt, ať nejsem za blázna.. v průkazce mám TP 15.4 a kyž se mě někdo ptá tak říkám že 18 :grinning: Ono je to jedno, Lukýnek si stejně vyleze až on uzná za vhodný, ale abych nebyla za blázna před úřadama... teď musím psát na sociálku, chtějí TP,a taky u doktora nebo v nemocnici,kdyby se ptali tak ať nejsem za joudu :grinning:
A ty víš přesně kdy jsi měla ovu?
14. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahoj Eli :slight_smile: Ty se máš,taky bych si dala nějakou dobrou véču, kterou nemusím vařit :grinning: Ale manža jede na nočníííííí :frowning2:
14. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
no ja si myslim ze jsem otehu 13dc protoze jsme zadelavali jen 9dc a 13dc a ten 9 dc je brzo, takze mimo bylo udelano 3.12. :sweat_smile: na 99%
14. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
je eli ja bych taky nekam na vecu :dizzy_face: ale ja delam gulasek tak snad uz bude brzo hotovej bo uz mam hlad jak vlk :zipper_mouth:
14. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdu koukat na filmík, pak přijdu :wink:
14. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
tak mám hotový stů a jde elektika, ale akce celodenní a teď se z ní budu alespoň den léčit :wink:
14. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
zvládli i police do skříně, ale rozměření byla fakt akce :angry: ale už mám kam dávat věci malému :wink:
14. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
no aronku ty se činiš, jeste mas toho hodne nez porodis ? :sweat_smile:
14. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
mari dost, ale když nestihnu, dodělá se to potom. Flegmatici to mají naštěstí v klidu :grinning:
14. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
kdepak všechny jste? Slavíte Valentýna??
14. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.