Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
20. únor 2010

chudak hafik, jeste ho u toho tahla dal po pesi, on za to sice nemuze ale lidi pak nesnasej psi, jen kuli tomu ze maj debilni panicky 😠

aronek
20. únor 2010

tak jdu žehlit pidi věci 😀

mari111
20. únor 2010

je aronku to ti tak zavidim, ja uz bych chtela taky, ale zatim me ceka jen mega hromada mega veci 😖 , tak prijemnou zabavu 😉

kopa
autor
20. únor 2010

Mari ty pejskové za to nemohou.Lidi jsou fakt bezohlední.Dávala bych za to pokuty jak svin 😠

Aronku uží si žehlení 😵

Já zase po obídku spala 😅 nák mě to zmáhá 😅 😅

mari111
20. únor 2010

jen hajej kopiku, ja byla na zacatku taky K.O. ale to asi vecsina z nas 😉

kopa
autor
20. únor 2010

Mari já vím,jenže si pak příjdu,že jsem strašně líná 😅 že se furt válím 😅

kopa
autor
20. únor 2010

jo a mám vás všechny pozdravovat od Bobinky,včera jsme si psali na FB 🙂

aronek
20. únor 2010

žehlení hotovo, ale suší se další, takže pak nanovo 😉

mari111
20. únor 2010

dik kopi za pozdrav a proc se aj tady obcas neukaze?

mari111
20. únor 2010

aronku ty si rychlik, ono to de rychle, co to malinky pradlo 🙂

aronek
20. únor 2010

mari, jen se to blbě skládá, chybí k tomu návod 😀

mari111
20. únor 2010

aronku ze navod 😀 😀 😀

aronek
20. únor 2010

když se to složí jako velké prádlo, tak je to vyšší něž širší a padá to ☹

kopa
autor
20. únor 2010

Mari Bobinka asi nechodí,páč má toho asi dost s Vojtíškem 😉
Aronku teda ty jsi rychlík.

Jsme se zase chytli s přítelem,už abych byla v práci 😠 Je naštvanej,kvůli tomu,že ode mně chytil tu rýmu a že co jsem to donesla...blalaa...na zabití ☹

markee
20. únor 2010

ahojky,
tak my už jsme doma přejedený,přeslazený a vynávštěvovaný. Byli jsme na osmdesátinách.
Jinak jsme se s Míšou dost chytli ☹ Hned jak jsme byli pak v klidu jsme si to vysvětlili,ale já prostě chtěla poradit co budeme dělat,kdybych konkurz vyhrála a měla práci a přitom i miminko bylo zdravé. Jako jestli nenastoupit do práce nebo co dělat. Pže už to v té době na mě bude vidět,že jsem těhu. No Míša to nějak nepochopil a ječel na mě,že jsem neschopná a pracovat nechci a takové fakt hnusné věci. No se mu nedivím táhne to sám a je fakt,kdyby o práci přišel,tak se jdeme pást či co. Jenže já jsem nechtěla jít dělat každou práci. Jsem si říkala,že po tom co jsem si vloni zažila,tak bych chtěla něco co by mě bavilo a né jen prostě abych pracovala. Ale bohužel on to nepochopil. Ale samozřejmě prý nechá rozhodnutí na mě,jenže já právě chci pak poradit,co s tím. Uvidíme co teda bude.

aronek
20. únor 2010

koukám, že nějaké erupce a všichni se štěkají, ještě že jsem sama doma 😀

kopa
autor
20. únor 2010

Markee to je mi líto s manželem ☹ ale oni to asi myslí dobře 😅 občas mi příjde že tvůj manžel by si rozuměl s mým přítelem,mají někdy stejné názory.No s tou prací si to musíš rozhodnout sama,jestli je to ta práce co by se ti líbila,tak bych do toho šla 🙂

Já poslala příteláka nakoupit,umírám tu hlady a ted mu volám kde jako je hodinu a on je někde s malým synovcem 🙄 se vsadím,že už ani na ten nákup nepůjde 😠

aronek
20. únor 2010

marke a ty už v době nástupu budeš vědět jestli je všechno s malým v pořádku???

markee
20. únor 2010

No já si pohovor zkusím,aby mi zas otrnulo,pže jsem nepohovorovala 4roky. A uvidím jak to dopadne,ale určo ten zaměstnavatel nebude nadšen,když mu tam pak přijdu s břichem s tím,že v říjnu rodim. Já bych to chtěla zkusit-tu práci a zůstala bych tam dokud by to šlo.Ale víte jak,člověk míní pán bůh mění. ☹

mari111
20. únor 2010

no taky koukam co se deje, ja sem taky sama doma 😕 holky oni chlapi vubec nechapou co jak myslime kdyz si s nima chceme promluvit 😒 bohuzel maj uplne jine mysleni jak my 🙄

mari111
20. únor 2010

no Marke je fakt ze by asi na tebe hodne blbe cumeli ze tam des s brichem a vysvetluj nekomu ze co a jak vid, ja osobne bych se na to vykaslala ale ty musis vedet jak na tom ste, jestli to zvladnete kdyz nebudes delat

markee
20. únor 2010

No právě,já bych hrozně ráda práci měla,ale i třeba brigádu,pže já stejně nárok na mateřskou nemám,ale aspoň místo by mi drželi-kdybych teda byla na plný úvazek. Peníze by se hodili,pže prostě už budu bez podpory a výčitky od manži budou. Pže je jasný,že bude z toho na nervy,zda nás uživí. No já jsem teda řekla,že když bude zdravé mimi,tak peníze oželím,pže prostě to je dar to mimčo. No nevim. Prostě holky,u nás to není danný,že bude vše OK a když bych tam ten životopis nedala,tak bych si to vyčítala. Že to mám za "rohem" a mohla jsem tam dělat a tak. Nechám to osudu,ale prostě mi to nedalo no.

aronek
20. únor 2010

markee, jaký jsi vlastně tt? nějak nemám přehled, když to nemáš v pase 😖

mari111
20. únor 2010

no uvidis, nech to osudu ale s brichem te tam stejne nevemou, pokud to bude na tobe vydet

markee
20. únor 2010

Mari,no právě. Ve zkušebce by mě stejnak vyrazili ☹

kopa
autor
20. únor 2010

jé holky já mám zítra svátek 😀 😀 😀 psala mi tchýnka 😀

kopa
autor
20. únor 2010

Markee a jen brigáda se u vás nedá sehnat?

markee
20. únor 2010

Kopy, dá se sehnat,ale fyzická práce a to bych nemohla dělat,pže vlastně bych měla rizikový a fakt to riskovat nebudu. Kancelářskou práci bych měla zvládnout,ale brigády tu na ní nejsou.

kopa
autor
20. únor 2010

Aha Markee a v jakých lokalitách hledáš?
Kdybych něco někde vyděla,tak bych ti napsala 😉 hledám přítelovi práci,tak kdybych na něco narazila 😀

markee
20. únor 2010

Kopy,já teď jen v Sedlčanech. Já nechci dojíždět,fakt je to náročný-zažila jsem si to těch 7 let před mateřskou a už nechci. Zatím ne. Kdyby byl poloviční úvazek a za fakt dobré peníze,tak Příbram i Benešov,ale to musí zas být tolik,abych když projedu něco,tak aby se to vyplatilo.Což mi nikde nedaj-za poloviční úvazek. Plný fakt ne,pže strávím hodinu a půl na cestě tam a domů.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru