• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
terci gratuluju ke kontrole :slight_smile:
tak já jsem byla no Ko už dneska a dopadla na 1* :dizzy_face: srdíčko bije, mimi se mrská, nosní kůstku má, jen je větší takže mi TP posunul na 12.9. :slight_smile: takže už jsem 11+1 :dizzy_face: jo a čekáme asi kluka :dizzy_face:
manža má dneska narozeniny tak to byl pěkný dárek
22. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Kuk kočky, já jsem si teda bucla, ale neplánovaně :grinning: Nějak mi spadla hlava a bylo to, ještě jsem ani neobědvala :grinning:. Jo, a od minulý kontroly jsem nabrala 3kila (během 5ti týdnů) tak už mám nahoře 8, tak snad se do těch deseti vejdu :grinning:

Eli taky gratuluju ke kontrole, a k chlapákovi, to je krásný, a už jsi to taťkovi říkala, co on na to? Na dáreček? :slight_smile:

Holky manža se tu včera taky rozčiloval u hokeje, pak z toho nemoh ani spát, jak byl rozpumpovanej :grinning:
22. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
terci byl šťastnej jako blecha :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Eli tak to je krásný :wink: Hele a taky si dává ty předsevzetí, jakože ještě musí postavit ten dům a zasadit strom? Nám už chybí jenom ten strom :grinning:
22. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
chichi nee, dům máme a strom ho ještě nenapadl, musím mu to navrhnout :grinning: ale už odlkádá slivovici :grinning:
22. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
ahojky

eli gratulace :slight_smile: :slight_smile: ale pozor na to mě také říkali kluk :grinning: a podívěj co mi leží v postýlce hlavně nenakupuj klučičí vážně počkej na velký UZ :sunglasses:

já na hokej nekoukala už jsme spala :sweat_smile: :sweat_smile:

kupinko krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: jsme ráda že jste v pořádku :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
tercí tobě také gratuluji krásná váha :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Manža taky říkal, že si prej dá dneska vochtla :grinning:

Ahoj Mury :wink: pupečník je někdy zrádce co? :grinning:
22. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
ahoj mury, neboj, počkám :slight_smile: ale normálně ten pindík tam byl vidět :grinning: :grinning: na velký utz jdu za 14 dnů tak jsem zvědavá :sunglasses: ale i kdyby to byla holčička tak budu ráda :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
tercíku :grinning: :grinning: no ne hlavně dr.nám ve 20tt říkal že je blbost říkat pohlaví ve 12tt že i kdyby se miminko dalo na dlan tak se to nepozná :astonished: :astonished: že je to prý stejné v tomto týdnu manžel také natěšen na kluka a ve 20tt zrada :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
eli třeba to u vás vyjde :dizzy_face: :dizzy_face:

ale pamatuji na fotku ze 12tt a pindíka jsem tam viděla také :sweat_smile: :grinning: tak se asi zatoulal :grinning: :grinning: všichni kdo tu fotku viděli říkali jasný kluk i vy tady z koníka :sunglasses: :grinning:

počkej do 20tt to je definitivní fakt :wink: věř mi :wink:
22. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
tedy definitivní to je až po porodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
to manžu asi klepne :grinning: no kamarádce říkali týden do porodu holku a mají kluka :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Moje ségra je holky ve 25tt a doktorka jí pohlaví nechce říct s určitostí, protože prej se taky hodněkrát spletla, i místo chlapečka předpovídala holku, protože prej se pindík může jakoby přilepit a není pak vidět :grinning: Akorát ten náš tam teda vážně nebylo pochyb :grinning:
22. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
jo holky jistota je po porodu :sunglasses: :grinning: já se hned ptala zda je to holka :grinning:

vše růžové to by mě kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
no já mám z minula půlku výbavy v růžové :slight_smile: takže jestli to opravdu bude kluk... :grinning:
jdu si zase lehnout, byla jsem celý den ve městě, zašla jsem si i na nechtíky :sunglasses:
22. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
No kamarádkla tady na koníku taky, celý těhu jim říkali holku, tak doma všechno růžoý, těšili se na Sašenku, a ejhle, na porodním sále na ně vykoukl Štěpánek :grinning: Dodneška nezapomenu ten šok když jsem četla od ní sms :grinning:
22. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
holky tak už je to asi o.k. :sweat_smile:
22. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Eli tak holt bude doma chodit růžovej, no bóóóže :grinning:
22. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Kopi a to se smí, takhle si ten duphaston dávkovat jak se ti zachce? Nenarušíš tím nějak tu hladinu správnou která má bejt? Na krvácení přece není dup. ale ascorutin...?
22. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
Já ho mám brát dvakrát denně,tak jsem si ho vzala o 3 hodky dřív.Mně doktorka říkala,že je to i našpinění :sweat_smile:
22. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
no tak uvidíme,snad to bude o.k :pensive: V nejhorším bych jela do nemocnice :pensive:
22. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Teedy, Ee.lisko, ty už máš za sebou NT?! Gratuluju moc ke kontrole!!!
Já jdu teprve příští čtvrtek a to už budu 14TT... mam to nějak posunutý...
a klučík?! To by bylo fajn, viď?! Přítel jako blecha...

Kopi, hlavně odpočívej!!!
22. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Tak to jo, jen se ptám, protože ho neznám, já brala utrogestan :wink:
22. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahojky. Opět Vás zdravím a jukám, jak se tu zase rodilo. :sweat_smile:
Tak gratuluji Wergi k novému miminku a jinak všem ke všemu :wink:

Kopi neplaš, prokrvuje se ti celý spodek, tak ti někde praskla žilka a vytekly tři kapky krve. Píšeš, že už nikde nic není. Hlavně buď v pohodě. :dizzy_face:
22. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Handm já byla na NT taky až ve 14tt, to je v pohodě, dr říkal, že je to dokonce lepší, že už je mimi líp vidět :slight_smile:

Wladko souhlasím s tebou, Kopi neplaš, bude to OK :wink:
22. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
autor
holky dík za uklidnění :slight_smile: už je to o.k. jdu si teda ještě lehnout.pa
22. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
handm, NT nemám jen to dr pro jistotu kontroloval, jdu až za 14 dní :slight_smile: dr je na to nějak rychlý, jen jak mi dělal utz tak na tu kůstku kouknul, nt mi vychází taky na 14tt
terci utroš mám taky :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
kopi hlavně hodně odpočívej :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Kopi, koukám, že jsi taky v práci nepostradatelná! :unamused: Taky jsem si zažívala. To chce ale hodit za hlavu. Především mysli jen své zdraví. Nějaké kozy z práce ti nic nedají, když si ho zhuntuješ. Klapky na oči, uši a ať si trhnou :angry:

Teď mysli na tu "továrničku" v bříšku a nenervuj se. (I když já jsem s nervama taky pořád na štíru. Nu což, máme špatnou zkušenost, tak to jiné nebude)
22. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.