• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Terci, dík! :slight_smile: Já si furt říkám, že eliska má všechno rychlejsí :grinning::-d:grinning::grinning: srdíčko už měla někdy v 5 tt :slight_smile:
Ee.lisko, aha, ja myslela, že maš fakt nějakýho super rychlýho doktora
22. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Holky, mě nakonec teď utroš ani nedala, paní Dr.. jsem tentokrat ani nezašpinila (klepu třikrát na dřevo), tak snad dobrý..
a já tedy po něm přibrala v tom prvním těhu 3 kila :frowning2: co jsem doteď nesundala a teď už ani se nesnažím :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Holky tak já taky bucala :grinning: ,ale jen chvilku,pže přišel manža s nabídkou víte čeho :grinning: No,pak jsem si bucla na hoďku a s hrůzou jsem vstávala,že už jsem měla jít pomalu pro malou do školky. No vyrazila jsem ve třičtvrtě na tři a ve tři deset jsem byla na místě. No jenže jsem zjistila,že malá má mokré boty,rukavice a i trochu svetr. Jenže doma auto nemáme-je v opravě,takže v tom šla dom-máme to cca 2km dom. Prý mokrý nohy nemá,zima ji není,tak se šlo. Po cestě jsem se několikrát ptala,ale prý to je v pořádku. Dom jsme došli ve čtyři. Teď vařím vajíčka a půjdu udělat vajíčkovou pomazánku-mám na ní hroznou chuť a taky Míša koupil čerstvý chlebík-mňam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Elisko,gratuluju ke kontrole :wink:
22. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Markee s nabídkou kvalitního sexu? :grinning:
22. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
jj handm srdíčko jsme měli 5+6tt :grinning:
markee děkuju :slight_smile: taky bych si dala vajíčkovou pomazánku
já mám manžu na týden pryč :frowning2:
22. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Markee malá šla domů za vodníka jo? :grinning: Vajíčkovku s čerstvým chlebem bych si dala teda taky, jako :wink:

Eli slaměná vdova? To mě taky nikdy nebavilo :unamused:
22. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Tercinko,no šla. Fakt mě to překvapilo,s sebou jsem nebrala nic náhradního. Příště,jestli nabalím batoh,tak zrovna bude suchá :grinning:
22. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Markee to je ten zákon schválnosti, funguje vždy zaručeně, žejo :grinning:
22. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Ee.li, jo vzdyt to rikam, ze si napřed :grinning: já už se nemůžu toho příštího týdne dočkat.. je to tedy nekonečné čekání...
Markee, děláš mi tedy chutě..:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
A slaměná vdova?! Já to ani neumím.. manžel naštěstí nikam nejezdí skoro, kdyz tak přes den, na noc nebyl pryč ani nepamatuju.. když jsme spolu začínali chodit, v jiné práci...
to byl i měsíc mimo.. peklo..
22. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

já mám dneska takový divný tlak na.... no prostě dolů..... jakoby mi hlavička měla každou chvilku vylézt :slight_smile: , žádné kontrakce, to ne, jen takový tlak, chvilku silný, chvilku slabý, tak nevím co se chystá :grinning:
22. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
eelisko gratulka ke kontrole :wink:

Kopi hlavně buď v klidu a odpočívej :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Jéé, marti, že by už malá chtěla ven?!:slight_smile: Asi cítí jaro..!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
handm já nevím, dneska je to nějaký divný, tak uvidíme :wink:
22. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Si vždycky říkám, že když to přijde divný vám, co už máte dvě děti, co my chudáci poprvé?! :grinning::grinning::grinning: já budu v 9. měsíci vědět furt stejný prd jako teď:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

No nic, jdu domů!
kdyby se tu rodilo, držím palec :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
martinko dík :slight_smile: aby opravdu malá už nechtěla ven :sunglasses:
no snad přijede koncem týdne a když to nevyjde tak až 5. března :frowning2:
na oběd jsem se strašně přejedla a ještě teď mi není dobře
22. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Marti ty už to máš teď potřet, to bude natošup :slight_smile: Řekl ti někdo jak brzomáš dorazit doporodky? Jako když budou třeba kontrakce po 10min, nebo dřív?

Eli hlavní je, že vůbec přijede, ne? :wink:
My to měli ze začátku taky, manža dělal pryč a domů jezdil ob 4 dny, úplně na prd... teď je z domova jen když má noční.
Ale chtějí mi ho poslat do kurzu s maldým psem na 2 měsíce zrovna v termínu porodu,to sem vysílala pěkně, aby jim to vysvětlil, že to prostě nejde :grinning:
22. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Tercíí, prý buď odteče plodová voda, nebo začnou kontrakce a když budou po 5 minutách tak přijet. Zatím to jen tlačí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a docela dost to bolí. Manža kolem mě běhá jak hlídací pes :grinning: :grinning: :grinning:
Ale já myslím, že to ještě nebude, no uvidíme :wink:
22. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
jj hlavně že dojede, :slight_smile: to o teda nejde aby byl zrovna pryč :grinning:
jdu na ulici
22. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Jé Ulice, Eli dík za echo,já bych na ní úplně zabudla :wink:

Marti a jak daleko máš do porodky? Já 12km..
Jo a našla jsem super pomocníka,koukej, kalkulačka kontrakcí, spočítá ti to po kolika jsou, nemusíš zapisovat, já už plánuju jak to perfektně využiju, budu hlásit a manža bude klikat :grinning:

http://www.contractionmaster.com/
22. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Holky, jak to je, už ta Anička ví, že jí ten debil podvádí? Já jak nekoukám pravidelně tak nejsem vůbec v obraze...
22. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Aha, tak jenom tuší... pěknej hnus, když to praskne a každej vám akorát lže a jste za blbku přede všema, no nic, negativní zážitky :unamused:
22. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
Eelisko gratuluji ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: nák jsem to v těch nervech kvůli špinění přehlídla :sweat_smile:

Wlladko máš pravdu,budu myslet jen na sebe a mímo :slight_smile: vždycky jsem byla taková,že jsem se obětovala pro druhé a tedko když onemocním po roce a čtrvt co jsem v práci je to špatné :rolling_eyes:
Jinak žádný špinění,tak se uklidnuji tím,že to bylo to roztahování dělohy :sweat_smile:
22. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
Martinkal jééé,že by už šla Lucinka na svět? :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
kopi dík :slight_smile: jo a teď se na všechno vyprdni a jen si těhu užívej( to říká ta pravá, co? :grinning: )
22. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
Eeli v rámci možností si to budu užívat :slight_smile: ale ted mám strach z toho špinění :unamused: já vím nebyly to ani dvě kapky :sweat_smile: ale furt na to myslím :pensive: Ale zase tenkrát když jsem špinila,bylo to jiné a furt.
22. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Kopi holky maj pravdu, chce to bejt tady v tom trochu sobec, mít práci je jedno, a mít zdravý dítě je druhý a myslím, že každá tu máme priority na tý jedný straně, a práce to není, žejo holky :grinning:
22. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
Tercie to je pravda,na prvním místě mímo a rodina :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
martinkal, žádné rození :angry: pak jsem na řadě já :confounded:
22. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Jooooo, a pak za kousek i já a já ještě neci :grinning: Já ci až bude venku teplíčko :grinning:
22. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.