• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
to je zmetek ten Bedřich :frowning2: :frowning2: úplně jsem se rozčílila :grinning:
22. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla, jste toho zas napovídaly za víkend a dnešek! :wink: Takže si zas skoro nic nepamatuju :sweat_smile:
Ale aspoň něco: Ee.lisko, gratuluju ke kontrole! :wink:
Martinkol, teeeda, Lucinka už chce pomalu na svět! :wink: Myslím na tebe a držím pěsti :wink:
22. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
ahoj holkyýý už jsem taky tuuu!!! :slight_smile: taky jsem bucala :wink: :grinning: ale pak jsem to doháněla, dokonce jsem ve vyně vydrbala i ty naše tři psí obludy :stuck_out_tongue_closed_eyes: fůůj jsem si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta koupelna jak pak vypadala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted jim ještě musím povlíct čistý pelechy, postříkat je proti blechám a vyčistit jim ušiska :rolling_eyes:
tak já si jen chvilku odfrknu a jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu vás dočíst :wink:
22. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
farmi to musela být fuška :grinning:
22. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Holky tak mi porodila kamarádka-ona je na únorovkách,ale známe se od nás a z plavča. Jůůůů,to je skvělý, i to datum 22.2.
No, je to krásné,novorozeňátka :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
farmi, ty je koupeš i když je zima??
22. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Hezký večer holky,jsem tady na skok,než příteláček dochystá večeři.

Ahoj farminko,jsme taky moc moc ráda,že tě tady zase vidím.Chyběla jsi tu!!! :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:02  •  snaží se  • Odpověz
Farmi tak jsi tu smečku zmákla, to jsi šikula :slight_smile: To budou teď plyšáci navoněný co? :grinning:

Aronku Farmi má pejsky vevnitř :wink: My ty naše taky nekoupem, protože jsou jen venku,ráchají se jen v létě v řece.

Markee datum pěkný,ale třeba numerologové tyhle opakující se čísla moc rádi nemají...no já nevím :grinning: Hlavně někdy to fakt ovlivnit nejde co? :grinning:
22. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
terci, tak to jo :wink: Já je mám taky venku, tak si myslím, že by mi zmrzli :grinning:
22. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Aron to jo, taky bych se bála, těm našim venkovním bysme narušili tu mazovou impregnaci co mají teď na kůži a akorát bysme jim ublížily :fearful:
22. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Farmi, to musel být záhul, vykoupat 3 psiska! My máme jednoho a taky jsme ho koupali o víkendu, tenhle týden jde totiž na námluvy :grinning: ! Tak musí pěkně vonět :wink: , i když aby nám cestou ještě nevzal roha do nějakýho hovna :grinning: To by mu asi vonělo líp! :grinning: Jsem na něj zvědavá, si poprvé konečně vrzne :grinning:
22. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
terci, sice už smrdí, ale počkám na jaro a půjdou do řeky :grinning:
22. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ajo to znám taky,vyválet se v hovně nebo v nějaký zdechlině, největší slast...fůůůůůůůůůj :grinning:

Aron smrad nesmrad, hlavně že je jim teplíčko :grinning:
22. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
katuš díky, vy mně taky :wink: :slight_smile:
jo byla to fuška a to mi s nima máma ještě pomáhla zvedat je a vyndavat z vany, teda ty dva, páč jedne z nich mám asi 40kg a druhej asi 45 :sweat_smile: :sweat_smile:
aron jo koupu je i v zimě, páč oni jsou i s náma v baráku a tak je koupu když je potřeba, když jsou ušmudlaný. Ale tak zhruba jednou za tři měsíce. Už aby bylo léto a já je mohla drbat zase venku :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Tercinko,no neovlinila to,pže TP měla 18.2. a dnes měla jít na KO,takže buď jí to tam vyvolali,ale to si myslím,že ne,pže u nás v porodnici nechávaj 10dnů přenášet a pak teprva se s tím hnou.
22. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Aha tak koukám, že Terci už odpověděla za mne :grinning: :zipper_mouth: :grinning: šikulka jedna, odkadpak to asi tak ví? :grinning: :grinning:
že by se v ním zakořeňovaly jasnovědecké pudy :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Berušky dneska se loučím, jdeme přát tchýni k narozkám, tak krááásnej večer :wink:

Pááá
22. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
já se dnes už holky taky rozloučím,máme doma nějakou tulivou náladu,tak je třeba toho využít.Pa a dobrou :wink:
22. únor 2010 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz
terci, hlavně smrdí venku a když se mazlíme, tak já jdu pak do vany a oblečení do pračky :grinning:
22. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Farmi jakej jasnovědec, když jsme skoro jednovaječný dvojčata :grinning: I matku máme stejnou :grinning:
22. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ají a co máte za čoklíka? :confused: Jinak to mi povídej, ti mý taky nejraději voní přírodou a ne kondicionérem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsem v létě jela s Astou na výstavu, tak jsem si jí čistila a voněla a blejskala, olejíčkovala, no byla eňonúňo a leskla se jak psí vejce a jak voněla, vykartáčovaná-krása :dizzy_face: No a dojeli jsme tam a já že se půjdeme projít kolem rybníčka co tam byl, než jako přijdeme nařadu.. a ta svině než jakmile jsem jí tam odepla z vodítka, tak letěla do rybníka, šup pokolena v bažinci a vyválela se mi tam v nějaký hnusný chcíplý smradlavý rybě!!!! :angry: :angry: :angry: já myslela, že zabiju nejdřív jí a pak sebe, za ten svůj skvělej nápad odreagování se :wink: :grinning:
22. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Farmi :grinning: :grinning: :grinning:
My máme parson russel teriéra, trikolórního :wink: Je čistokrevnej, ale bez PP, takže na výstavy nejezdíme. Ale pro nás je stejně nejkrásnější :dizzy_face: .Takový naše miminko, než budeme mít "opravdový" :grinning:
22. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
farmi, koukám, že s nimi máš veselo :grinning: ti moji zase žerou ho..a :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak se chtějí mazlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
sakra mi dnes blbne nějak připojení a furt se mi to odpojuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
farmi, já to mám taky nějaké pomalé, načítá se to hrozně dlouho :angry:
22. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
ají však my máme je máme taky za tři naše miminka :slight_smile: jsem ted hned nevěděla jak ten váš vypadá, ale už jsem si dohledala na netu :wink: takovej hodně čilej a aktivní pejdek že? :slight_smile:
aron ti mý debílci taky! a nejraději mají od mého mazlíka čuníka Lucinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec ta jedna :confounded: a pak mne ještě chtějí pusinkovat! :angry: a zrovna tudle když jsem měla jít k doktoroj a na měření tlaku, vykoupala jsem se a pak příšla o olízla mi zápěstí. Jenže před tím asi sežrala nějaký to hovno, no to byl smrad-z blízka :sweat_smile: ještě že jsem si toho všimla a šla si to rychle umejt, bo jinak by asi sestra při měření tepu puchem omdlela, nebo si minimálně pomyslela že jsem prase nemytý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a přitom já se před tím nakládala ve vaně :sunglasses:
22. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
farmi, by mně zajímalo co jim na tom chutná :angry:
22. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky,

co to vidím...??? Kopinko..gratuluji k mimískovi :slight_smile: Mam velkou radost.
Holky těhulky, vám ty týdny snad skáčou po měsících, ne? Krááásný :slight_smile:
My se máme s Natálkou dobře. Malá roste jak z vody. V 8 týdnech máme 5kg a 53cm...už skoro pase koníčky...je to šikulka.
Je to hned jiný smysl života....krásný :slight_smile:

Všem těhulkám přeji, aby byl porod co nejsnažší a snažilkám, ať brzy najdou krásné // čárečky.
22. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
jdu do hajan, přeji dobrou noc :grinning:
22. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
eli, gratulace ke kontrole... :slight_smile:
Martinko, tak to bude brzy holčička na světě, jestli už cítíš takový divný tlak na dolejšek...já to měla taky...a druhý den ráno mi praskla voda... :slight_smile:
Tercí, je jedno co to bude, hlavně že to bude zdravoučký :slight_smile:
Manžel chtěl kluka a když teď máme Natálku, tak je z ní úplně vedle :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.