Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
22. únor 2010

terci gratuluju ke kontrole 🙂
tak já jsem byla no Ko už dneska a dopadla na 1* 😵 srdíčko bije, mimi se mrská, nosní kůstku má, jen je větší takže mi TP posunul na 12.9. 🙂 takže už jsem 11+1 😵 jo a čekáme asi kluka 😵
manža má dneska narozeniny tak to byl pěkný dárek

tercie
22. únor 2010

Kuk kočky, já jsem si teda bucla, ale neplánovaně 😀 Nějak mi spadla hlava a bylo to, ještě jsem ani neobědvala 😀. Jo, a od minulý kontroly jsem nabrala 3kila (během 5ti týdnů) tak už mám nahoře 8, tak snad se do těch deseti vejdu 😀

Eli taky gratuluju ke kontrole, a k chlapákovi, to je krásný, a už jsi to taťkovi říkala, co on na to? Na dáreček? 🙂

Holky manža se tu včera taky rozčiloval u hokeje, pak z toho nemoh ani spát, jak byl rozpumpovanej 😀

ee.liska
22. únor 2010

terci byl šťastnej jako blecha 🙂

tercie
22. únor 2010

Eli tak to je krásný 😉 Hele a taky si dává ty předsevzetí, jakože ještě musí postavit ten dům a zasadit strom? Nám už chybí jenom ten strom 😀

ee.liska
22. únor 2010

chichi nee, dům máme a strom ho ještě nenapadl, musím mu to navrhnout 😀 ale už odlkádá slivovici 😀

murynka
22. únor 2010

ahojky

eli gratulace 🙂 🙂 ale pozor na to mě také říkali kluk 😀 a podívěj co mi leží v postýlce hlavně nenakupuj klučičí vážně počkej na velký UZ 😎

já na hokej nekoukala už jsme spala 😅 😅

kupinko krásnej 😵 😵 jsme ráda že jste v pořádku 🙂

murynka
22. únor 2010

tercí tobě také gratuluji krásná váha 😉 🙂 😵

tercie
22. únor 2010

Manža taky říkal, že si prej dá dneska vochtla 😀

Ahoj Mury 😉 pupečník je někdy zrádce co? 😀

ee.liska
22. únor 2010

ahoj mury, neboj, počkám 🙂 ale normálně ten pindík tam byl vidět 😀 😀 na velký utz jdu za 14 dnů tak jsem zvědavá 😎 ale i kdyby to byla holčička tak budu ráda 🙂

murynka
22. únor 2010

tercíku 😀 😀 no ne hlavně dr.nám ve 20tt říkal že je blbost říkat pohlaví ve 12tt že i kdyby se miminko dalo na dlan tak se to nepozná 😲 😲 že je to prý stejné v tomto týdnu manžel také natěšen na kluka a ve 20tt zrada 😀 😀

murynka
22. únor 2010

eli třeba to u vás vyjde 😵 😵

ale pamatuji na fotku ze 12tt a pindíka jsem tam viděla také 😅 😀 tak se asi zatoulal 😀 😀 všichni kdo tu fotku viděli říkali jasný kluk i vy tady z koníka 😎 😀

počkej do 20tt to je definitivní fakt 😉 věř mi 😉

murynka
22. únor 2010

tedy definitivní to je až po porodu 😀 😀 😀 😀

ee.liska
22. únor 2010

to manžu asi klepne 😀 no kamarádce říkali týden do porodu holku a mají kluka 🙂

tercie
22. únor 2010

Moje ségra je holky ve 25tt a doktorka jí pohlaví nechce říct s určitostí, protože prej se taky hodněkrát spletla, i místo chlapečka předpovídala holku, protože prej se pindík může jakoby přilepit a není pak vidět 😀 Akorát ten náš tam teda vážně nebylo pochyb 😀

murynka
22. únor 2010

jo holky jistota je po porodu 😎 😀 já se hned ptala zda je to holka 😀

vše růžové to by mě kleplo 😝 😀

ee.liska
22. únor 2010

no já mám z minula půlku výbavy v růžové 🙂 takže jestli to opravdu bude kluk... 😀
jdu si zase lehnout, byla jsem celý den ve městě, zašla jsem si i na nechtíky 😎

tercie
22. únor 2010

No kamarádkla tady na koníku taky, celý těhu jim říkali holku, tak doma všechno růžoý, těšili se na Sašenku, a ejhle, na porodním sále na ně vykoukl Štěpánek 😀 Dodneška nezapomenu ten šok když jsem četla od ní sms 😀

kopa
autor
22. únor 2010

holky tak už je to asi o.k. 😅

tercie
22. únor 2010

Eli tak holt bude doma chodit růžovej, no bóóóže 😀

tercie
22. únor 2010

Kopi a to se smí, takhle si ten duphaston dávkovat jak se ti zachce? Nenarušíš tím nějak tu hladinu správnou která má bejt? Na krvácení přece není dup. ale ascorutin...?

kopa
autor
22. únor 2010

Já ho mám brát dvakrát denně,tak jsem si ho vzala o 3 hodky dřív.Mně doktorka říkala,že je to i našpinění 😅

kopa
autor
22. únor 2010

no tak uvidíme,snad to bude o.k 😔 V nejhorším bych jela do nemocnice 😔

handm
22. únor 2010

Teedy, Ee.lisko, ty už máš za sebou NT?! Gratuluju moc ke kontrole!!!
Já jdu teprve příští čtvrtek a to už budu 14TT... mam to nějak posunutý...
a klučík?! To by bylo fajn, viď?! Přítel jako blecha...

Kopi, hlavně odpočívej!!!

tercie
22. únor 2010

Tak to jo, jen se ptám, protože ho neznám, já brala utrogestan 😉

wlladka
22. únor 2010

Ahojky. Opět Vás zdravím a jukám, jak se tu zase rodilo. 😅
Tak gratuluji Wergi k novému miminku a jinak všem ke všemu 😉

Kopi neplaš, prokrvuje se ti celý spodek, tak ti někde praskla žilka a vytekly tři kapky krve. Píšeš, že už nikde nic není. Hlavně buď v pohodě. 😵

tercie
22. únor 2010

Handm já byla na NT taky až ve 14tt, to je v pohodě, dr říkal, že je to dokonce lepší, že už je mimi líp vidět 🙂

Wladko souhlasím s tebou, Kopi neplaš, bude to OK 😉

kopa
autor
22. únor 2010

holky dík za uklidnění 🙂 už je to o.k. jdu si teda ještě lehnout.pa

ee.liska
22. únor 2010

handm, NT nemám jen to dr pro jistotu kontroloval, jdu až za 14 dní 🙂 dr je na to nějak rychlý, jen jak mi dělal utz tak na tu kůstku kouknul, nt mi vychází taky na 14tt
terci utroš mám taky 🙂

ee.liska
22. únor 2010

kopi hlavně hodně odpočívej 🙂

wlladka
22. únor 2010

Kopi, koukám, že jsi taky v práci nepostradatelná! 😒 Taky jsem si zažívala. To chce ale hodit za hlavu. Především mysli jen své zdraví. Nějaké kozy z práce ti nic nedají, když si ho zhuntuješ. Klapky na oči, uši a ať si trhnou 😠

Teď mysli na tu "továrničku" v bříšku a nenervuj se. (I když já jsem s nervama taky pořád na štíru. Nu což, máme špatnou zkušenost, tak to jiné nebude)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru