Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
22. únor 2010

to je zmetek ten Bedřich ☹ ☹ úplně jsem se rozčílila 😀

aja.83
22. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla, jste toho zas napovídaly za víkend a dnešek! 😉 Takže si zas skoro nic nepamatuju 😅
Ale aspoň něco: Ee.lisko, gratuluju ke kontrole! 😉
Martinkol, teeeda, Lucinka už chce pomalu na svět! 😉 Myslím na tebe a držím pěsti 😉

farmarska
22. únor 2010

ahoj holkyýý už jsem taky tuuu!!! 🙂 taky jsem bucala 😉 😀 ale pak jsem to doháněla, dokonce jsem ve vyně vydrbala i ty naše tři psí obludy 😝 fůůj jsem si dala 😝 a ta koupelna jak pak vypadala 😝 a ted jim ještě musím povlíct čistý pelechy, postříkat je proti blechám a vyčistit jim ušiska 🙄
tak já si jen chvilku odfrknu a jdu na to 😝
jdu vás dočíst 😉

ee.liska
22. únor 2010

farmi to musela být fuška 😀

markee
22. únor 2010

Holky tak mi porodila kamarádka-ona je na únorovkách,ale známe se od nás a z plavča. Jůůůů,to je skvělý, i to datum 22.2.
No, je to krásné,novorozeňátka 😵

aronek
22. únor 2010

farmi, ty je koupeš i když je zima??

katyna6
22. únor 2010

Hezký večer holky,jsem tady na skok,než příteláček dochystá večeři.

Ahoj farminko,jsme taky moc moc ráda,že tě tady zase vidím.Chyběla jsi tu!!! 🙂

tercie
22. únor 2010

Farmi tak jsi tu smečku zmákla, to jsi šikula 🙂 To budou teď plyšáci navoněný co? 😀

Aronku Farmi má pejsky vevnitř 😉 My ty naše taky nekoupem, protože jsou jen venku,ráchají se jen v létě v řece.

Markee datum pěkný,ale třeba numerologové tyhle opakující se čísla moc rádi nemají...no já nevím 😀 Hlavně někdy to fakt ovlivnit nejde co? 😀

aronek
22. únor 2010

terci, tak to jo 😉 Já je mám taky venku, tak si myslím, že by mi zmrzli 😀

tercie
22. únor 2010

Aron to jo, taky bych se bála, těm našim venkovním bysme narušili tu mazovou impregnaci co mají teď na kůži a akorát bysme jim ublížily 😨

aja.83
22. únor 2010

Farmi, to musel být záhul, vykoupat 3 psiska! My máme jednoho a taky jsme ho koupali o víkendu, tenhle týden jde totiž na námluvy 😀 ! Tak musí pěkně vonět 😉 , i když aby nám cestou ještě nevzal roha do nějakýho hovna 😀 To by mu asi vonělo líp! 😀 Jsem na něj zvědavá, si poprvé konečně vrzne 😀

aronek
22. únor 2010

terci, sice už smrdí, ale počkám na jaro a půjdou do řeky 😀

tercie
22. únor 2010

Ajo to znám taky,vyválet se v hovně nebo v nějaký zdechlině, největší slast...fůůůůůůůůůj 😀

Aron smrad nesmrad, hlavně že je jim teplíčko 😀

farmarska
22. únor 2010

katuš díky, vy mně taky 😉 🙂
jo byla to fuška a to mi s nima máma ještě pomáhla zvedat je a vyndavat z vany, teda ty dva, páč jedne z nich mám asi 40kg a druhej asi 45 😅 😅
aron jo koupu je i v zimě, páč oni jsou i s náma v baráku a tak je koupu když je potřeba, když jsou ušmudlaný. Ale tak zhruba jednou za tři měsíce. Už aby bylo léto a já je mohla drbat zase venku 🙂

markee
22. únor 2010

Tercinko,no neovlinila to,pže TP měla 18.2. a dnes měla jít na KO,takže buď jí to tam vyvolali,ale to si myslím,že ne,pže u nás v porodnici nechávaj 10dnů přenášet a pak teprva se s tím hnou.

farmarska
22. únor 2010

Aha tak koukám, že Terci už odpověděla za mne 😀 🤐 😀 šikulka jedna, odkadpak to asi tak ví? 😀 😀
že by se v ním zakořeňovaly jasnovědecké pudy 😀 😀 😀 😉

tercie
22. únor 2010

Berušky dneska se loučím, jdeme přát tchýni k narozkám, tak krááásnej večer 😉

Pááá

katyna6
22. únor 2010

já se dnes už holky taky rozloučím,máme doma nějakou tulivou náladu,tak je třeba toho využít.Pa a dobrou 😉

aronek
22. únor 2010

terci, hlavně smrdí venku a když se mazlíme, tak já jdu pak do vany a oblečení do pračky 😀

tercie
22. únor 2010

Farmi jakej jasnovědec, když jsme skoro jednovaječný dvojčata 😀 I matku máme stejnou 😀

farmarska
22. únor 2010

Ají a co máte za čoklíka? 😕 Jinak to mi povídej, ti mý taky nejraději voní přírodou a ne kondicionérem 😀 😝 Když jsem v létě jela s Astou na výstavu, tak jsem si jí čistila a voněla a blejskala, olejíčkovala, no byla eňonúňo a leskla se jak psí vejce a jak voněla, vykartáčovaná-krása 😵 No a dojeli jsme tam a já že se půjdeme projít kolem rybníčka co tam byl, než jako přijdeme nařadu.. a ta svině než jakmile jsem jí tam odepla z vodítka, tak letěla do rybníka, šup pokolena v bažinci a vyválela se mi tam v nějaký hnusný chcíplý smradlavý rybě!!!! 😠 😠 😠 já myslela, že zabiju nejdřív jí a pak sebe, za ten svůj skvělej nápad odreagování se 😉 😀

aja.83
22. únor 2010

Farmi 😀 😀 😀
My máme parson russel teriéra, trikolórního 😉 Je čistokrevnej, ale bez PP, takže na výstavy nejezdíme. Ale pro nás je stejně nejkrásnější 😵 .Takový naše miminko, než budeme mít "opravdový" 😀

aronek
22. únor 2010

farmi, koukám, že s nimi máš veselo 😀 ti moji zase žerou ho..a 😝 pak se chtějí mazlit 😝

farmarska
22. únor 2010

sakra mi dnes blbne nějak připojení a furt se mi to odpojuje 😝

aronek
22. únor 2010

farmi, já to mám taky nějaké pomalé, načítá se to hrozně dlouho 😠

farmarska
22. únor 2010

ají však my máme je máme taky za tři naše miminka 🙂 jsem ted hned nevěděla jak ten váš vypadá, ale už jsem si dohledala na netu 😉 takovej hodně čilej a aktivní pejdek že? 🙂
aron ti mý debílci taky! a nejraději mají od mého mazlíka čuníka Lucinky 😝 Vůbec ta jedna 😖 a pak mne ještě chtějí pusinkovat! 😠 a zrovna tudle když jsem měla jít k doktoroj a na měření tlaku, vykoupala jsem se a pak příšla o olízla mi zápěstí. Jenže před tím asi sežrala nějaký to hovno, no to byl smrad-z blízka 😅 ještě že jsem si toho všimla a šla si to rychle umejt, bo jinak by asi sestra při měření tepu puchem omdlela, nebo si minimálně pomyslela že jsem prase nemytý 😝 😀 a přitom já se před tím nakládala ve vaně 😎

aronek
22. únor 2010

farmi, by mně zajímalo co jim na tom chutná 😠

venuska
22. únor 2010

Ahoj holky,

co to vidím...??? Kopinko..gratuluji k mimískovi 🙂 Mam velkou radost.
Holky těhulky, vám ty týdny snad skáčou po měsících, ne? Krááásný 🙂
My se máme s Natálkou dobře. Malá roste jak z vody. V 8 týdnech máme 5kg a 53cm...už skoro pase koníčky...je to šikulka.
Je to hned jiný smysl života....krásný 🙂

Všem těhulkám přeji, aby byl porod co nejsnažší a snažilkám, ať brzy najdou krásné // čárečky.

aronek
22. únor 2010

jdu do hajan, přeji dobrou noc 😀

venuska
22. únor 2010

eli, gratulace ke kontrole... 🙂
Martinko, tak to bude brzy holčička na světě, jestli už cítíš takový divný tlak na dolejšek...já to měla taky...a druhý den ráno mi praskla voda... 🙂
Tercí, je jedno co to bude, hlavně že to bude zdravoučký 🙂
Manžel chtěl kluka a když teď máme Natálku, tak je z ní úplně vedle 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru