Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
2. bře 2010

maab a jéjé 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no tak jsem to samozřejmě nemyslela, ale to víš farmi smajlík je farmismajlík 😀 😀 😀

m.aa.b
2. bře 2010

tak nejen že Farmi povazuje moje smajlíky za nekvalitní, ale ani za odpověd jí nestojím hm....

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
2. bře 2010

farmiku ja se snažim nenervovat ale když vidíž ze nekdo byl do 15tt na sto kontrolach a testech a odberech a nevím na čem ještě tak to trošku zavrta v hlavě, no ale ja našemu miminku veřím,že vše statečně zvládne 😉 a ty už se nerozčiluj nad cizíma chlapama, a erukce možna sou, bo aj ja sem dneska neějaká podrážděna, ale to asi aj pro to,že sem zase sama doma, přítelak jel zas do nemecka na služebku a je nerada bejt sama doma 😅

m.aa.b
2. bře 2010

no proto 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

mari111
2. bře 2010

farmíku a kde na slovensku byl synator ?

farmarska
2. bře 2010

náhodou jsem odpověděla ještě v limitu 😀 😀 😀

mari111
2. bře 2010

jak dlouhej ten limit je, abych vedela kdy cekat odpoved na moji otazečku 😀

farmarska
2. bře 2010

mari to je jasný, já taky nerada sama doma a to ten můj nikam nejezdí, jen chodí na 8hodin do práce 😅
hele tak já přeju aby se u těch chlapů namísto erupcí projevily erekce 😉 😀 a tobě přeju ne moc smutné stejskání 😉 🙂
jo a robča byl snad někde v Turčanských lázních, nebo jak se to tam jmenovalo.. 🤐

tercie
2. bře 2010

Markeesku neboj se toho, plodovku ti už brali, a tohle je stejný...já mám za sebou obojí, tak můžu srovnat... při CVS ti akorát opíchnou místo vpichu,protože se to odebírá trošinku silnější jehlou...v ní musí zůstat ten vzorek placenty, ale vážně to přečkáš,nic to není, neboj se!!! A riziko 1% je malinko, jen musíš bejt pár dní v klidu,nic nezvedat, polehávat, žádný prudký pohyby... počkej,sama povíš že to nic nebylo až to budeš mít za sebou...už aby to bylo viď...
A manža...on má o tebe asi taky strach, a projevuje se to u něj, že na tebe i vyjede, když já myslím, že on to tak nemyslí, že nechce bejt na tebe protivnej, jen mu to prostě v tu chvíli nejde no... to přejde 😉

mari111
2. bře 2010

Turčianske Teplice asi ,že 😉 dík za přání snad nebudu tolik smutnet, jinak mne nejak boli ucho, snad sem nekde nečapla pruvan 😠

farmarska
2. bře 2010

mari asi tak zhruba od minuty do půl hodky 😀 ale já za to nemůžu, může za to tercule, ale jelikož nejsem práskač, tak víc neřeknu 😀 😀 😀 😀 🤐 😎

kopa
autor
2. bře 2010

Farmíku přijed dát tomu mému do palice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

mari111
2. bře 2010

no teda, takze tercinka za to muze jo, vy si určo soukrome pisete a pak nas tady zanedbavate vy drbny dve 😉 😝

cajori17
2. bře 2010

Holky mam dotaz.tyka se to neschopenky.od 23.2.marodim a neschopenku jsem odevzdala do prace,ale v zadu na te ruzove jsem nevyplnila cislo uctu,pry se to vyplnuje jen kdyz marodis dyl nez 14 dni....co ted?mam jit do prace a vyplnit to?a co listek na penize?ja to vubec neznam...kdy ho mam odevzdat?

mari111
2. bře 2010

kopiku když už jste boli v Děčíně tak ste mohli zajed ještě k nam, je to tak hodka cesty a ja bych mu to vysvetlila ručně - stručně 😠

farmarska
2. bře 2010

ne né kopi, to musíš sama! ty jsi těhule, na tebe si ted netroufne a nevrátí ti to 😀
ale co jsem četla, tak ti jdou fyzické tresty docela dobře 😀 😀 😀

mari111
2. bře 2010

cajori listek na penize se odevzdava vzdy posledni den v mesici a čisllo učtu asi by si mela vyplnit, ja nevim, ja kdyz jsem marodila, to ještě posílali peníze z prace a tam č.ú. měli

cajori17
2. bře 2010

aha.......v praci taky moje cislo uctu maji,ale radsi tam zavolam.....

farmarska
2. bře 2010

mari ty jsi špion že 😉 😀

kopa
autor
2. bře 2010

Cajori to vzadu se vyplnuje,pokud marodíš déle jak 14dní.Páč prvních 14dní ti proplácí zaměstnavatel a dále se pak váže neschopenka na socku.
A já lístek na peníze dostala v pondělí 😉

markee
2. bře 2010

Tercinko a jak dlouho ten odběr trval?
A jak dlouho tě nechali po tom zákroku v nemocnice? Jako jestli hned tě pustili nebo cca za hodinu či dvě.
Jo a promiň,kde ti to dělali-jaká nemocnice?

madormi
2. bře 2010

farmarska, to je mi moc líto ☹ a zjistli proč co se děje? dělali ti nějaké testy? teda to je hrozný ☹

tercie
2. bře 2010

Holky já nestíhám psát, bo Farmule je děsná drbna a nenechá mě 😀

kopa
autor
2. bře 2010

Cajori číslo účtu ti tam v práci kdyžtak napíší,ale myslím,že tam musíš mít podpis 😉

Mari a v jakém Děčíně ty bydlíš??? 😕 😕 já byla v Děčíně jako jak je poblíž Ústí a Německo 😉

Farmi dávám mu do těla 😀 😀 😀

farmarska
2. bře 2010

já teda žádný číslo učtu vyplnovat nemusela..asi to za mne někdo udělal 😨 ale jinak lístek na peníze vozím učetní vždycky když mi ho sestra vypíše..někdy tejden před koncém měsíce, někdy až posledního, jak kdy 🙂

farmarska
2. bře 2010

terci ty lhářko jedna proradná, že ti huba neupadne 😀 😀 😀 😀 😀

cajori17
2. bře 2010

Diky holky,podpis tam mam,tak tam patek brnknu a optam se co a jak

kopa
autor
2. bře 2010

holky tak já mizím 🙂 jdu si dát utroš a natáhnu se k telce na přešlapy 😀 😀 😀 ¨
jo a dneska jsem měla k véče 3 rohlíky se sýrem 😀 😀

farmarska
2. bře 2010

mador je 😔 no zatím nic nezjistili. Ted se čeká na pitvu, tak se uvidí. vyšetření mi dělali na imunologii a ted mi ještě vypsal gyndař genetiku, na tý jsem byla včera v sanusu a pak mne čeká hematologie 19 března.
holky zítra mám kontrolu na gyndě, tak mi taky držte palce! bojím bojím abych vše měla dobré, tam vevnitř 😅 a taky jsem zvědavá jestli mne ještě nechá doma na PN, páč já opět nemám kam jít 🙄 , bo z kauflandu na mne teda rozhodně čekat nehodlali 😝

tercie
2. bře 2010

Farmi a neupadla, tak asi nekecám 😀

Markee mě to dělali na genetice v Plzni na Slovanech, dr. Lošan. Trvalo to chvililinku, sotva 5 minut, možná ani to ne, pak jsem si deset minut poležela a jeli jsme domů... trošku mě tlačilo břicho, ale to z tý umrtvovací injekce, ale jinak mi nic nebylo, fakt se to dá v pohodě zvládnout 😉 Horší než u zubaře to není 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru