• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jak chceš Mury, ale stejně budete za chvilku dávat mrkvičku a je zbytečné aby si zvykala na jídlo z flašky :wink:

u nás bylo jídlo teda boj, do 8mi měs sme jen kojili, pže nic jiného nechtěl :confounded: všecko plul. Musela jsem míchat mrkvičku s MM, no mazec. Sofi bude určitě lepší jedlík :wink:
3. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Jůů, holky, vy jste tu takový zkušený všechny, to já za váma budu taky chodit pro rady :confused: , až budu mít jednou miminečko :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
A sarlottka je taková čarodějka? :astonished:
3. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Tak kde jste kdo??? :astonished: Že bych taky začla trpět samomluvou :rolling_eyes:
3. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
No tak asi jo :fearful: ...Tak vám mezitím napíšu, že jak se mi minulý týden zdálo o těch hovnech, tak jsem si fakt vsadila Sportku :wink: ...No a vyhrála jsem celých 92kč :grinning: :grinning: :grinning: ! Tak dnes si naordinuju ještě trochu odvážnější sen :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uvidíme, kolik vyhraju :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
A dost! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu na oběd! :grinning:
3. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Zdravíííím všechny!

Nějak jsme teď nestíhala...tak co zde nového? Vše v pořádku? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jdu vás trochu zkontrolovat :slight_smile:

U nás vše celkem ok, jen v noci Bětule bojuje s bříškem a trochuji trápí reflux (nakonec ty hlůeny nesjou rýma, ale hlen, který vzniká v nosohltanu, jak ji dráždí žaludeční obsah..)..snad z toho brzy vyroste a já se konečně pořádně vyspím!
3. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Kuk holky,tak jsem se tak začetla...a teď jsem se vzbudila :grinning:
3. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahojík Aja:slight_smile: já už jsme po O, sem měla hlad :astonished: :grinning:

Mirax ach joo, to mě mrzí, už aby měla aspoň 4měs, co:slight_smile:
3. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Dobré poledne holky!!
Tak jsem dočetla ty včerejší přestřelky FArmi a Terci, jsem ráda, že je tu veselo :slight_smile:

JInak u mě nic nového!:slight_smile: Jen mě dneska popichuje v bříše, na levé straně, ale ne v podbřišku.. tak si tam asi bobista dělá prostor, či co.. Zítra jdu na ten UTZ, tak to DR řeknu. A taky mám výtok hrozný, ale to už snad od začátku, prý je to normálni - nezapáchá, jen občas už mi přijde hrudkovatý, tak to taky ještě znovu zkonzultuju.. i když už jsem to DR taky říkala a stěry byly ok..

Mirax, snad bude Bětulka brzy ok!!
Šarlotko, ještě že tady máme ke komu chodit na rady!
Ajiii, snažilkujete se?!:slight_smile: už chci jít nakupovat!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
A Marti, Lucinka ví, že ještě bdue zima.. takže čeká týden na úplné jaro :grinning::grinning::-:grinning:
3. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
tercii co to čteš? hajaju ? já tak čtu jednu knížku... je to napínavé, ale večer mi nad tím normal spadne hlava.... :astonished: :grinning:
3. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Hand mě taky dost bolelo břicho na levé straně kolem 13tt a byly to vazy co drží dělohu, sem si to přestala ochytávat a za týden se to uklidnilo:slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Jsem byla honem dočíst abych byla v obraze...a teď nějak nevím, na co jsem chtěla reagovat...:grinning: No napíšu pak,když si vzpomenu :grinning:

Šarlot čtu předlohu k Sexu ve městě, ale ono je to v podstatě jedno,dám stránku, dvě a chrním :grinning:
3. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
šarlot, jojo, ja si taky myslim, že to snad nic není :slight_smile: navíc mám zakloněnou dělohu, tak buh ví, co se tam děje...
:grinning::grinning::grinning:
ale bobistovi věřím, tak mě snad nezklame!!
dííky
3. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
handm bobista je šampion:slight_smile: zítra držím palušky:slight_smile: a užij si to. :wink:
3. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
díky šarlotko :slight_smile: ještě přežít den, jdu až v 18,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Holky co vaříte, já mám hlad a musím si jít něco udělat...

Handm jsem koukala jestli jsem něco neprošvihla, a ty jdeš až zítra...taky držím palce, neboj,všechno je OK :wink:
3. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
terci, kdepak, neprošvihla :slight_smile: ještě musím vydržet.. :grinning: díííky!!! ale taky mám hlad za chvilku si taky jdu něco vyrobit :slight_smile:
pracuju dneska z domova...
3. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem objevila bramborový noky... rozmrazím kousek kuřecího,mám tu smetanu,tak asi spáchám nějakou omajdu se sýrem na to a hotovka... akorát nevím co manža, jestli to bude chtít jíst, on týhle kuchyni příliš neholduje...no kdyžtak večer něco vymyslím, než přijede z práce...
3. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
šarlot..to ti povim, skoro počítám dny, až jí budou tři měsíce :wink: a skončí to nadýmání. Dnes přes den chrupe jak Růženka :slight_smile:

já dnes dělal Tobíkovi a sobě koprovku :slight_smile: a teď jsem ještě mlsala...já mám pořád hroznouchuť na sladkosti..to je tím kojením :wink:

murynko..tý jo, už máte opravdu čas příkrmů..
Já začala Tobíkovi dávat kaši večer v šesti měsících, protože s emi tak ymoc často budil v noci na kojení...nejdřív si dal jen pár lžiček, časem mu zachutnala, ale do 14ti dnů začal spát celou noc bez probuzení...tak putoval do svého nového pokojíčku :slight_smile: :grinning:

Dnes jsem vážila Bětuli, má 4,5 kg ve 4 týdnech...je to můj malý špekounek :grinning:
3. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj handm, jasně že snažílkujeme :wink: ! Já už chci taky nakupovat...No a když to u nás nevyjde, tak holt půjdu nakupovat věcičky na mimíska s tebou a já si koupím třeba něco na sebe :wink: ...No a ty mi potom můžeš nějaké věcičky na mímo půjčit...To by šlo, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Holky, včera byl můj manža roztomilej :dizzy_face: ...Si takhle usínáme a on začal mluvit o tom, co když zase dostanu MS a v čem je teda pořád problém a co teď budeme dělat... :sweat_smile: Tak mu povídám, že nebudeme dělat nic, jen se prostě milovat :dizzy_face: a že si myslím, že problém není nikde, jen to prostě chce ještě trochu času! :dizzy_face: Jsem na sebe koukala, nikdy bych nevěřila, že tohle jednou řeknu, zrovna já :grinning: ! No a ejhle, je to tady :grinning: :grinning: :grinning: . Už bylo na čase! :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Holky, neštvěte mě!!! :angry: Já sem vlezu a zas mám samomluvu, přitom před chvílí to tady žilo :unamused: :grinning:
3. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Aji, ja obědvala :grinning::grinning::grinning:
nebooj, samomluvou tu trpíme občas všichni :slight_smile: Super, že to takhle hezky bereš, je to skvělý, to se určitě povede. Musím říct, že nám se vlastně povedlo tak AŽ když jsem nějak vypnula a neřešila to..:slight_smile:
a nakupování dáme tak jako tak :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
taky jsem obědvala, tak jsem se přepapala a jdu se natáhnout, nějak mně všechno bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Tak jo, handm, určitě ty nákupy musíme domluvit! Tak dej vědět, až budeš mít čásek! :wink:
3. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
já jsem si akorát dodělala podink s jahodama :sunglasses:
aji to máš super názor, přesně toto jsem si řekla po 9 měsících a ono to vyšlo :grinning:
mirax, chudinka malá, snad bude brzo líp :slight_smile:
handm určitě bude všechno v pořádku :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,já měla lítání po doktorech a ještě jsem se stavovala v práci :unamused:

Tak u obvodní jsem dopadla takto:
měla jsem trošku vyšší sedimentaci,ale měla jsem špatnou moč :sweat_smile: myslím,že říkala,že mám bílkovinu v moči a že normální je hladina 20 a já mám 28.Takže mi řekla,že to je spíš tím těhotenstvím a že to vypadá,že to budu mít celou dobu těhu :confounded: Takže se mě zeptala,kdy jdu na gyndu,tak jsem řekla,že ve středu a ona povídala,at se domluvím na gyndě aby mě nechali na PN,že dneska je prý normální,že těhotná ženská je doma od počátku.A k ní půjdu ve čtvrtek jí říct co a jak.No už vidím na gyndě jak mi dají PN :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak jsem si byla pro ty prášky na tu štítku,takže budu brát Letrox 50 jen půl tabletky denně,tak aspon že tak :sweat_smile: Snad to mímu neublíží.

Jinak jsem se stavovala v práci podepsat ještě nákej ten papír kvůli nemocenské a kolegyně co semnou sedí,se teda moc semnou nebaví :sweat_smile: :sweat_smile: že jako je tam moc práce,že to nemůže dělat a at se co nejdřív vyjádřím,jestli budu doma nebo ne,že chtějí dát inzerát :sweat_smile: :rolling_eyes:
Tak potom co jsem tam byla a prohodila s ní asi 3 věty,se mi tam moc nechce vracet,tak se budu modlit aby mi tu PN dali :frowning2: :pensive:
3. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Já právě taky obědvám, a jdu dočíst a pak se musím vyparavit na poštu poslat žádost o mateřskou,od zítra ofiko nastupuju :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Kopi já nevidím problém v tom,že by ti nechtěli PN dát... A šiško, ty prášky na štítku budeš brát právě proto,aby bylo mimčo v pořádku, chápeš? :wink:
To víš, chápu že kolegyně nebyla nadšená, ale to bys ty taky nebyla kdyby ti ze dne na den řekla že už nepřijde...no ale cose dá dělat,ty už nezodpovídáš jen za sebe a to ať si všechny kolegyně světa trhnou protézou, žejo :grinning:
3. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.