Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
3. bře 2010

kopi, to ti v té práci dávají pěkně zabrat, doma by ti bylo lépe 😉

kopa
autor
3. bře 2010

Tercíku já mám právě z minulého těhu špatné zkušenosti s PN 😔 když jsem špinila,nechtěli mi dát neschopenku a musela chodit do práce.
No asi budu chtít být doma 😅 a ted nevím jestli jen tak někomu dají rizikovku 😕 😕

Aronku no jo asi mi bude doma lépe 😅

tercie
3. bře 2010

Kopi ale přece jsi od tý doby změnila doktora, nebo ne? Teď nevím jestli se dobře pamatuju...
A copak ty jsi jen tak někdo? 😀 A myslím, že bílkovina v moči je dost jako důvod k PN, najdi si na netu, co by to mohlo znamenat. Tlak máš v normě?

kopa
autor
3. bře 2010

Tercie jojo změnila mám fajn doktorku,myslím,že by se s ní dalo domluvit,jenže když jdu na KO tak jdu k jiné páč ta má už měla plno 😖
Tlak mi nikde neměřily 😕 😕 ale vždy ho mám normální.
No ona ta bílkovina na netu:že to může být příznak preklampsie a nebo to nemusí být nic 😨
No můj drahý mi zapomněl koupit koření na guláš,tak se zvedám a jdu opět do krámu 🤐 🤐 🤐 jsem vyřízená 😅 šlofíka bych dala a místo toho budu vařit a péct buchtu 😅

martinkal
3. bře 2010

Ahojky 🙂

Kopi to je divný s tou bílkovinou v moči. Vím, že kdykoliv jdu na KO musím přinést moč hlavně kvůli tomu jestli tam není bílkovina. A neříkala, jakým způsobem se té bílkoviny zbavit?

Asi by měla zůstat doma, když máte v práci takovou atmosféru, stres by ti nepřidal 😉

Jééé přišla mi maminka a přinesla mi gulášek, tak jdu dlabat, pa pa 😝

Tercííí gratuluju k mateřský 🙂

Eeliško ty mi dáváš, taky si musím udělat pudink, ale potřebovala bych nějakou Marušku, aby pro jahody skočila 😀

tercie
3. bře 2010

Taky jsem pro jistotu koukala,co to znamená,tak jen v kombinaci s vys. tlakem by to mohl být problém,ale jinak je to snad v pohodě. Hele uvidíš,tak to gyndařce řekni,že ti PN doporučila obvodní...

Kopi tak se na buchtu vykvákni, nebo jestli jí chce,tak ať si jí udělá sám, ne? Stejně má prd co na práci... Hele jen tak můžu bejt zvědavá? Co on doma celý dny dělá? 😕

Holky jdu na tu poštu,pak se zahlásím. Zatím 😉

martinkal
3. bře 2010

Kopi tlak v těhu je vždy jiný než v netěhu, obvykle vyšší. A kombinace vyššího tlaku a bílkoviny v moči je důvod být doma, pokud ne jít do nemocnice. Mojí kamarádce zjistili bílkovinu v moči měsíc před porodem a byla až do porodu v nemocnici, kde jí hlídali. Není to žádná sranda ☹

ee.liska
3. bře 2010

kopi na práci se vyprdni 😉
terci tak to gratuluju k mateřské 😀
martinko, já tam mám jen zavařený 😀

flair
3. bře 2010

Ahoj kočky🙂 Trošku jsem nestíhala, ale poctivě dočetla 😉
Kopi, zůstaň na PN určitě! A nehoň se, do obchodu snad může zajít přítelák, když nepracuje 😨 🤐 Mě by ani nehlo!!!!!
Terciii, tak nástup na mateřskou máš tady 😉 😵
Marti, co tu ještě děláš??!! 😅 Mazej rodit 😀
Eli, odpočíváš poctivě?? 😉
Jinak my byli s manžou včera na 3D UTZ a ta naše treperenda z toho nebyla vůbec nadšená. Chtěla chrnět a my ji buduli 😝 😀 Mračila se, dávala si ručičky před obličej a vztekle do mě bušila 😀 Bobiš malej. Takže DVD nic moc, ale aspoň něco jsme viděli. Měří cca 34 cm a váží 911 gramů. A samozřejmě jsme do ní zamilovaní 😀 Jo a ukázala pěkně pipinku, takže prý nemáme vůbec pochybovat o holčičce 😅

madormi
3. bře 2010

tak holky už se mi trochu lepší nálada. přestvám i krvácet pomalu. Na to, že jsem terpve v neděli začala špinit a v pondlěí krvácet to je dobrý, do pátku mám nejspíš po, tak je to jak menses normální. Tak pak se hned začneme snažit v dubnu

kopa
autor
3. bře 2010

Martinkal to my právě obvodní nic neřekla,jak se zbavit té bílkoviny 😅 Ale někde jsem četla,že to může být i z toho nachlazení jak jsem byla,ale většinou to může být prý taky zánět močáku 😅 už raději nic nečtu 😅 😀
Marti já jdu taky dělat gulášek 😀 😀 Dobrou chut 🙂

Tercíku tu buchtu chci jááááá 😀 já jí jedla o víkendu u tchýnky 😵 😵 tak se na ní těším víš 😀 No co dělá celý dny 😀 lítá mi po obchodech a nakupuje mi,uklízí po fretkách a obstarává zvěř,pere,myje nádobí 😀 uklízí,leští mi boty 😀 hledá práci a dneska je zase na pohovoru 😉nebo se jdeme spolu projít.Navíc máme ted rekonstrukci,tak nám budou dělat plastové okna,tak to vše připrabuje atd...

kopa
autor
3. bře 2010

Eeli ty bláho tobě ty týdny snad skáčou obden 😀 😀 nák ti to utíká 😀

Flair teda ta vaše holčička vám dává,no prostě jí uvidíte v plné kráse až po porodu 😀 😀

ee.liska
3. bře 2010

flair, odpočívám 🙂 jé to musela být krása 😵
kopi, však tobě taky 😀 zachvilku tam budeme mí ty 27tt a já 33tt a za větčí chvilku bobešky v postýlkách 😵

ee.liska
3. bře 2010

maromi to je dobře, že je líp 😎 za chvíli bude duben a ty určitě najdeš // 🙂

kopa
autor
3. bře 2010

Madormi,to je fajn,že je ti lépe a neboj Duben je již skoro za dveřmi 😀 😀 😵

Eelisko no mě se přestal vyvíjet plodík 7+4,tak se docela bojím příští týden kontroly.Ale zas na druhou stranu se ujištuji že to bude o.k.,nešpiním a břicho mě nebolí.Navíc to ta má kolegyně řekla vedení,že jsem těhu 😔 tak mám celkem strach kdyby něco,abych se měla kam vrátit 🤐

farmarska
3. bře 2010

ahoj kočky, konečně jsem dorazila domů 🙂 tak u doktora vše v pořádku, jsem v richtigu 😵 😵 😵 😵 a dokonce říkal, že nemá cenu nijak dlouze čekat a že se do toho můžeme hned po druhý mrše dát, že to prej stejně může chvilku trvat.. 😀 No fakt mne tím tak překvapil 😨 jsem se bála, že mi bude do hlavy hustit nějakej ten půl rok 😝 a že mi pak bude před ním blbě, kdybych náhodou otěhotněla dřív.., ale takhle je to žůžo! 😵 Dokonce mi předepsal i dupáč a prednizan, at to mám doma v zásobě a když najdu dvě ať hned můžu začít baštit 😎
no a jinak výsledky z tý pitvy ještě nebyly, mám tam zkusit zavolat za dva týdny a dnes mi ještě vypsal nějakej jinej papír na mikrobiologický vyšetření krve, to kuli těm zvířatům co máme, aby i tohle bylo podchycený 🙂
Jo a boužel mi už ukončil neschopenku -od pondělí jsem schopná, tak fakt nevím co do tý doby splaším a kam nastoupím 😝 páč jsem se byla dnes ptát na pracáku, jestli to je tak jak myslím, že nemám už nárok na žádnou podporu, páč jsem v tom kauflandu nedělala tak dlouho 😒
no ale až na tudle nepříjemnost, moc hezkej den to byl 😵

farmarska
3. bře 2010

tak a já vás jdu rychle dočíst, páč za chvilku mám manžu doma! 😉

aronek
3. bře 2010

kopi, já měla bílkovinu v moči ve 32tt a do příští kontroly zmizela, prý to bylo nachlazením
farmi gratuluji k úspěšné kontrole 😀

markee
3. bře 2010

Farmy,tak to je doktor suprovej. Jé,fakt milej. To věřím,že moc potěšil. To víš,že jo vrhněte se na mimčo hned jak budete chtít.
No já ani výsledky z pitvy vědět nechtěla. Na jednu stranu jo ale na druhou ne. Prostě u nás je to stejně danný těmi chromozomy,takže tak no. Třeba u vás přijdou na příčinu a tak.
Jinak já mám zkaženou náladu,pže jsou tu opět "pražáci". Holky já je asi otrávim nebo nevim. To není možný. Kráva jedna švagrová debilní. Fakt mě z ní jebne,teda z celé jejich rodiny. Za si něco blekotala a já myslela,že vyrostu a vykvetu 😠

aronek
3. bře 2010

markee, tak si zalez a nebav se s nimi 😉 taky některé své příbuzné nemusím, bohužel si je nevybíráme 😠

waalli
3. bře 2010

Aronek,naštěstí jsem nastydlá,takže sem nepolezou,ale až se mi "udělá líp",tak tu budou nakvartýrovaný. Oni jsou táááák bezohlední. Malá tam je,ale už bych jí nejradši měla doma,pže prostě nevím co se tam děje. Chjo.

mari111
3. bře 2010

ahojik, tak to je v pohode Farmiku, tak at ti pořádně ješte všechno skontrolujou, ať víš že si zdrava jak rybka a šup prádelko síťovane na sebe a plodit 😉 fajd doktor že te nehrotil že musíš čekat pul roku a tak

mari111
3. bře 2010

teda Flair, takle se vam ukazovala holčička jedna,jo, tak aspon máš jistotu že to je na 100% holkčička 🙂

cajori17
3. bře 2010

ahojky............teda holky vy jste teda kecalky,ani se mi nechce docitat,snad jsem o nic neprisla.......

Dneska mi neni nejak dobre od zaludku.......tak piju matovy cajik....

Jinak porad se rozmyslim,jestli mam byt pri tom snazilkovani na PN nebo ne.Ten muj obvodak mi rekl,ze jestli chci at se stavim na konce mesice a domluvime se co a jak.Takze jsem ted uz druhym tydnem doma 🙂

aronek
3. bře 2010

cajori, nová fotečka 😀

cajori17
3. bře 2010

aronek,jo porad dokola si prohlizim na netu fotky miminek,a jak vypadam stejne nikoho nezajima ,tak si tam dam miminko 😀

aronek
3. bře 2010

cajori, taky šmíruji cizí albíčka 😀

cajori17
3. bře 2010

ja tady na konikovi strasne smiruju,porad hledam fotecky z utz. potom velka briska a mimca............nejsem uchylna?pritel rika,ze jo

jednou jsem v obchodaku videla strasne krasne miminko a maminka byla moc prijemna a tak jsem se ji zeptala,jestli si muzu pohladit ty krasne malinke nozicky,no a chdera nevedela co ma rict,tak uz bylo stejne pozde....... 😀

nekdy ty nozicky i cucham 😀

se divim,ze me jeste zadna mamca nezmlatila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
3. bře 2010

cajori, většina maminek se ráda pochubí 😀 Já ze začátku koukala na fotky z UTZ a teď už šmíruji čerstvě narozená miminka a popisy porodů 😀

cajori17
3. bře 2010

aronek-zrovna ted jsem si stahla porod......no a myslela jsem ,ze to nevydrzim skouknout ,ale vydrzela jsem to .ufffffffffff

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru