Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
7. bře 2010

cajori, tak mu to normálně řekni, na co si neušetřil, to holt mít nebude, však ať se snaží a nemá co být na teba naštvaný

cajori17
7. bře 2010

to je pravda,nebudu se tím zaobírat..........aronku dívala jsem se do albíčka a máte peknou postýlku 🙂

i bříško je pěkné

aronek
7. bře 2010

cajori, však už by mohl na svět, já ho furt přemlouvám, ale žádný poslíček nic ☹ Asi čeká na jaro 😉

nicollka
7. bře 2010

cajori jojo první měsíc. No na 29dc myslim, jsem zkoušela testik večer a nic tam nebylo. Podle mě jsem už daleko od sexu.

Tak a od úterý začnu dělat zase půjčky, se těším a doufám toho bude hodně, konečně nějaké prachy a hlavně vypadnu z domu uff.

nicollka
7. bře 2010

aronek postýlka je krásná a pupík je ooobr :D Neboj já kopala na zahradě, drhla podlahu a poslíčci žádní a najednou ráno sem začala rodit, z ničeho nic, den před termínem ;)

cajori17
7. bře 2010

aronku, jen at si to v brisku jeste uzije,venku je na neho jeste moc velka zima.....kam by spechal,kdyz mu je u tebe v brisku teplisko.......

Nicol,ja mam 16.3.zacit taky s utorgestanem,ale bojim se pac jsem na netu cetla,ze zeny co maji ovulaci pozdeji ,tak nemaji sanci otehotnet..........a ja mivam ovulaci urcite pozdeji az po tom 17 DC

cajori17
7. bře 2010

nicolko,pekna fotecka 🙂

nicollka
7. bře 2010

cajori jojo to je pravda, tak ho začni brát až 18,19dc

cajori17
7. bře 2010

no a to nevadi,kdyz si to takhle posunu?

nicollka
7. bře 2010

děkuji, nene já to měřím teplotu a když vím že byla ovu tak začnu brát utroš a po 10dnech vysadím a do 3 dnů dorazí (teda mě ne) mrcha 🙂

tercie
7. bře 2010

Ahoj kočky, jsem se odmlčela, koukala jsem na kobylky, pak jsme byli s pejskama pak jsem honem dodělávala oběd no a po obědě jsme kráásně vytuhli 😀. Manža spí ještě teď, jde na noční, tak aby neusínal v práci.

Caj já bych nejdřív zjistila kdy přesně ta ovulka je, testíkama, a hned po ní ych ten utrogestan začala brát... a nebo se o tom poraď s doktorem...

Nicol my měli taky problémy, protože manža dělal daleko a jezdil domů na 4 dny, málem jsme se rozešli, ale jak dostal práci tady v místě, a teď máme barák, tak se všechno o hodně zlepšilo, tak snad i u vás to klapne a s baráčkem přijdete na jiný myšlenky a budete žít jinej, lepší život 🙂
A s tou tvou mrchou - nemrchou to je dost divný, po 3 cyklech bych šla k dr aby to řešil, dělali ti hormonální profil třeba? Tím by se mohlo na leccos přijít...

cajori17
7. bře 2010

ahoj Terci,asi to tak udelam,Kopa mi radila to same......

nicollka
7. bře 2010

právě sem čekala že mi ho udělá ale nic, jen nasadila utroš, před utrošem sem měla ale duphík a prostě nic. Chci se objednat k panu doktoru, ten je prej super a poradit se s ním.

tercie
7. bře 2010

Nicolko a chválím krásnou novou fotku 🙂

nicollka
7. bře 2010

děkuji

tercie
7. bře 2010

Nicol tak si příště zkus o něj říct, max ti řeknej prč ho není třeba dělat...a neo ten jinej dr,třeba by to řešil jinak... ale hlavně ať něco dělají a ať se to hne 😉

aronek
7. bře 2010

já nikolku nepoznala, myslela jsem, že nějaká nová dušička 😖 no jo, těhu demence

tercie
7. bře 2010

Aronku to není těhudemence, tomu se říká matení nepřítele 😀

cajori17
7. bře 2010

aronku 😀

cajori17
7. bře 2010

holky,dala jsem si do albíčka ty oblečky co mám doma

cajori17
7. bře 2010

kam jste vsechny zdrhly?

tercie
7. bře 2010

Caj já jsem zdrhla okoukat ti album 😀 Pěkný věcičky,už aby bylo na koho je navlíkat, viď 😉

nicollka
7. bře 2010

ja jsem tu sem si prohlížela letáky co došly a zase si vybírala věcičky do domečku si to v mysli už zařizuji. no snad ten blbej papír z katastru už dojde.

tercie
7. bře 2010

Nicol a na jakej papír čekáš? Já taky čekám, podávala jsem žádost ozapsání do katastru, tak jsem zvědavá kdy to přijde.

nicollka
7. bře 2010

caj krásný věcičky 🙂 hned bych si taky něco koupila.. Jdu se koukat na občanský judo, asi špatný tlak, nějak se mi točí hlava a zase dělá zle. Tak papa zase nakouknu

cajori17
7. bře 2010

holky dekuji !!!!!!!!jo Terci,uz aby bylo na koho je navlikat.....snad to nebude trvat dlouho.....

cajori17
7. bře 2010

holky jdu cucet na itala-uplne ho zboznuju,zatim cus

kopa
autor
7. bře 2010

Holky díky za pochvalu věcí pro mímo 🙂

Cajori ty máš taky moc hezké věcičky 😵 Cajori mě teda přijde úplně zbytečný vyhazovat 26000 za foták,to bych si to raději schovala pro mímo.

Nici tak je to u vás už o.k.?

kopa
autor
7. bře 2010

Nici hezká fotečka 🙂

kopa
autor
7. bře 2010

Tercie hezké fotečky bříška 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru