Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
12. bře 2010

Maarrtinko já testila dvakrát denně,furt jsem tomu nevěřila 😀 😀 😅

mari111
12. bře 2010

holky tak segra už měla síce bolesti ale slabe, tak dostala druhou vyvolávačku, prej ji už s toho pěkně bolí pipina, ach jo, ať už je ta Sofinka venku, je tam už s ní manžel tak snad je to lepší 😅

sirella
12. bře 2010

mari:Chudina...ta si užije.Je mi to líto,že se tak trápí...ale zas ten výsledek to vynahradí 🙂

mari111
12. bře 2010

to jo, ona taky říka že hlavně že už bude mít brzo Sofinku u sebe

wlladka
12. bře 2010

Tak chodím pořád nakukovat jak je na tom Martinkal s Lucinkou a koukám - zprávy žádné.

Maarrti - čárky jistě budou i v pondělí. Pokud jsi těhu, tak nikam nezmizí. Vydrž a v pondělí na tebe jistě vykouknou zřetelněji. 😵

Aronek šla do porodnice?? 😲

wlladka
12. bře 2010

mari - ať to má sestřička rychle za sebou 😕 dětičky jedny! Takhle na konci dokážou ty maminy tolik potrápit ☹

mari111
12. bře 2010

wladko to jo, pekně je trapjej. Taky si říkam jestli už to ma Martinka za sebou, ja si myslím že jí dělali nebo dělají cisaře tak se ještě nemohla ozvat

mari111
12. bře 2010

no Aronek psala že když ji rozbolí hlava tak musí hned do porodnice né, jak má ten vysokej tlak

mari111
12. bře 2010

co ta Šarlotka, v noci tu straší a teď nikde, sůvo kdepak si? U nas holky zase sněží,ja už se z toho picnu 😠

sarlotta
12. bře 2010

Ahojík Mari🙂)) jsem byla zas v práci, ještě že už je pátek 😝 Jedna píp v práci mě dneska tak nasrala... že..... uuuuuu.

flair
12. bře 2010

Farmiiii, já jsem taky Petruška stejně jako Sirelka a tvoje koza number 1 😀 A moje starší ségra je Michaela jako tvá další kozena 😀 A to další zvířectvo ani nekomentuju, bo to je fakt hustý, co vše jste měli a máte 😕 😅
Kopi, naprosto chápu tvůj kladný vztah k velkým ptákům. Mám ho taky, ale ne k těm opeřeným, těch se bojím 😀 😀 😀
Maartinko, ty // budou určo těhu 😉 Teď ať sílí 😵
Aronku, myslím na tebe!!!!

martinkal
12. bře 2010

Ahoj holky 🙂

jsem doma a dcerunku mám pořád přivázanou pupeční šňůrou k sobě 🙂

Včera jsem nastoupila do nemocnice s tím, že mi vyvolají porod, ale dnes mě pustili, protože je před víkendem, a není tam moc doktorů. Chce u toho být primář, takže pokud neporodím přes víkend, tak v pondělí v 8,oo vyvolávačku a rodím. Malá - velká 😀 váží 4300-4800g. Vše mám v pořádku jen se jí nechce ven. Byla jsem 2x na UZ a Lucinka si lebedí. Bože na co ta holka čeká??????

Stýskalo se mi po vás a děkuju vám za myslení na nás, všem vám to oplatím 😉

martinkal
12. bře 2010

Aronek mě určo o víkendu předběhne ☹

mari111
12. bře 2010

jeje Martinko, teda ja už myslela že už to máš za sebou a císařem, tak co v tech nemocnicích maj furt času dost, no ale je dobře že tě chtěj mít pod dozorem, teda to je napínák, segra teď psala že zrovna trpí, už má asi pořádne bolesti ☹

mari111
12. bře 2010

Šarlotko tak tam už nechoď když tě tam serou 😠

mari111
12. bře 2010

martinko a když náhodou ne tak v pondepí dete spolu 🙂

mari111
12. bře 2010

v pondelí tam melo bejt 😅

martinkal
12. bře 2010

Mari já jdu v pondělí na 100% 😉

martinkal
12. bře 2010

a i moje kamarádka, pokud do pondělka neporodí sama, v pondělí budou vyvolávat porod 😉

sarlotta
12. bře 2010

Mari no musím kvůli kolegyňce- holky jsou fajn🙂 ale tahle píp z druhé kanceláře je tam 14 dní i s cestou a dneska na mě ječela do telefonu, že potřebuje stornovat jednu objednávku, já už oblečená ve 3 hodiny, uklizený stůl, jí říkám ok, píšu si číslo udělám to v pondělí.. a ona ale já potřebuju na toho chlapa telefon, říkám ok otevři si to a to a najdi si to tam.. a ona ale já mám otevřené něco jiného a jaktože nedělám do 4 hodin, říkám já nemám pevnou prac dobu a on zas a kdo tam je co tam bude do 4, říkám dneska nikdo a pak začala na mě vřískat, tak říkám víš co neřvi na mě jo 😀 😀 a ona to dala šéfovi do ruky a on nemožeš to číslo najít nebo co a já ne a položila sem mu tel. 😎 😎

martinkal
12. bře 2010

těm dětem se teď nějak nechce 😖

mari111
12. bře 2010

no v pondělí bude vzrúšo 😅

sarlotta
12. bře 2010

Martinkal srdíčko palečky se držííííííííííí🙂 to bude nááádherná papulka když se tak ostýchá ven, ještě se parádí🙂)

martinkal
12. bře 2010

A tvoje ségra je už v porodce?

sarlotta
12. bře 2010

Sirell blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuu super NT🙂)))) paráda a krev bude taky ok🙂)) jé já mám radost a děvčátko úžasnééééé, už se těším na léto, na kočárkování🙂 dáme si srazík v Hraďáku a půjdem nakoupit něco růžového... doufám ,že i pro nás 😎 😀

sarlotta
12. bře 2010

Maarrtii tak pozitivní testík... nádhera... hoď ho do albíčka, kuknem🙂)) já bych teda nevydržela a jela zítra někam do supermarketu do lékárny nakoupit testíky 😝 😀 😀

martinkal
12. bře 2010

šarlotko díky. Jéééé ty už jsi skoro v polovině 😉

mari111
12. bře 2010

no šarlotko to sou lidi sakra,dobře si udělala že si to položila. Martinko jo, už od včera, nejdřív mnela jít ve středu na vyvolávačku ale to ji poslali domu a od včera tam je, včera ji dělali zatěžové testy a dnes ,teď už ma bolesti po druhej vyvolávačce

martinkal
12. bře 2010

chudinka ☹

wlladka
12. bře 2010

Teda Marti!! Já čekám na zprávu, že je už se Lucinka směje na svět zvenku a ono prd 😒 Ti doktoři lenoši! Ale třeba tam o víkendu naklušeš sama a bude fofr porod. To by bylo určo lepší než vyvolávačky. Koukej jek trpí Mari sestřička. - Koukám ale, že už to asi bude brzy,co?

Tak se, všechny holky držte, mačkám pěsti. 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru