Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
13. bře 2010

Holky mizím, frčíme do bazénu... nemrzne tak jedem 😎

kerrie
13. bře 2010

Sarlottko........pa a hezký den 😵

maarrtina
13. bře 2010

Holky tak přítel jede pro testy, a budu testit znovu. Pak pošlu foto.

aja.83
13. bře 2010

Sarlottko, hezky si to užijte! 😉

aja.83
13. bře 2010

Maarrti, jůůů, bude testík!!! 😉 😵

maarrtina
13. bře 2010

jj bude. Potom ho vyfotím a ukážu. Včera mě to nešlo fotit.
Akorát mě bolí podbřišek, ale to je asi normální.
Jinak všem díky za gratulace. 😀

kopa
autor
13. bře 2010

dobré ránko,
tak jsem konečně dneska vstala a jedeme na výlet,sice mám nevolnosti,ale nechci sedět doma celý den 🙄

Martinkal tak to jsem na vás zvědává s Lucinkou a na Aronka taky 😀

Maarrtinko těším se na foto testíku.

A co ty Kerrie?jak se vám daří?

Aji milování po hádce je nejlepší.

Sarlott díky za tabulku 🙂

kerrie
13. bře 2010

Maarti...............gratuluju a užij si další testíky.............pak nám je vyblejskni 😉

Kopinko..........máme se fajnově..............s Emičkou už je psina, když se na nás culí. To by jeden neřek, jaký s manžou dokážem dělat ksichtíky pro dětský úsměv 😀 😀 A jak je Tobě, těhulko naše? 🙂

aronek
13. bře 2010

Ahoj, hlásím, že jsem pořád v kuse ☹

kerrie
13. bře 2010

Aronku a jak se cítíš, co ten tlak?

aronek
13. bře 2010

kerre, tlak dobrý, já se taky cítím dobře 😀 , na porod to nevypadá ☹

kerrie
13. bře 2010

No ono to může být ráz naráz............já ještě pár hodin před porodem courala ve městě s maminou........akorát jsem jí celý odpoledne vykládala, že mě sakra nějak divně bolí pipina 😀 😀 😀

martinkal
13. bře 2010

šarlotko rodila jsem 2x a vždy přirozeně a v pohodě, holky měly 51 cm a 3500g a druhá 3650g, takže průměr 😉

aronek
13. bře 2010

kerri, mně není nic, zatím nebyl jedinný poslíček 😠 jenom mně bolí koleno, ale to asi nenípříznak porodu 😀

mari111
13. bře 2010

Ahojík, hlási se novopečená tetka, Sofinka se narodila císařským řezem bo se maminka ne a ne otevřít, nakonec je malinká,zbytečne ji vyháněli z domečku, ma 3,25 kg a 49 cm a na svet vykoukla dnes,teda 13.3. 2010 a si představte v 00.01 😉 asi čekali na ten datum, 🙂 sem cela hin s toho, chciji strašně vydět a pochovat, jen když jsme sakra tak daleko od sebe a ja nemúžu cestovat, no ale pro jistitu se dr zeptam jestli by to opravdu nešlo, ale riskovat nebudu,jen kdyby mne ubezpečil že je to na 100% bezpečné

mari111
13. bře 2010

jinak ségra nakonec ani moc netrpěla, jen večer ty bolesti ale naštěstí jen chvíli než ji dali epidural a to čekání,no jinak je v pohodě,leží na pooperačním a prej to docela de,snad se ji aj šití dobře zahojí.

mari111
13. bře 2010

jo a podoba se prej na naši maminku, což aj ségra,říkali sme jim vždy dvojčata,no tak teď to budou trojčata 😀 akorát že má černé vlásky, ale to jśe ji ještě zmení na blond 😉

aja.83
13. bře 2010

Mari, jůůů, super! 😵 Gratulace tetičko!!! 😉 😵 😵 😵

mari111
13. bře 2010

dík Ajuško

mari111
13. bře 2010

ja sem tak nevyspana, ja s toho nemohla usnout do 4.00 a v pet vstaval přítelak do rachoty tak už sem taky moc nemohla usnout,jen tak chvilema.

aja.83
13. bře 2010

Mari, ta musí být hezoučká. 😵 Nedivím se, že bys ji chtěla vidět a pochovat...Zkus se domluvit s doktorem, ale jinak moc neriskuj! 😉

mari111
13. bře 2010

no uvidím co řekne dr. a jak se bude tvářit

martinkal
13. bře 2010

Mariii gratuluju, hodně zdraví Sofince přeju 🙂

Jéééé já už to taky chci mít za sebou 😉

farmarska
13. bře 2010

holký s.o.s.! Kdy myslíte, že jsem mohla mít ovulku, když jsem rodila přesně před měsícem a třemi dny, tj. 10.2. ??? To už mám natuty po ovuli že?? 😕 😕 jako už doktor před týdnem mi říkal, že můžu každým dnem očekávat mrchu..tak to už musí bejt po ovuli, že jo 😅
jde mi o to, že včera jsme dali s manžou průchod našim vášním (my poslední dobou docela často, ale před tím vždycky s gumou, nebo mimo ) ted nevím co to manžu popadlo, ale normálně to do mne... 🤐 😅
Prej už se mu to zdálo dlouho a myslel, že už můžeme 😖
No já teda myslím a i doufám, že z toho nic nebude, bo to by byl fakt pech, aby když jindy (dřív) se snažíme trefit do ovu a co nám to dá a nikdy to hned nejde, aby zrovna ted to vyšlo. Navíc už ovule určo musela proběhnout dávno..
hele ale stejně budu mít prdel staženou, páč todle je moc brzy 🙄 já to chtěla zkusit alespon po tý první a to jen tak z lehka, jako že nebudu nic počítat a ani se nijak cíleně snaži..no a že to rozjedeme až po těch dvou a ted mi udělá toto 😝

aronek
13. bře 2010

mari, moc gratuluji k tetovství 😀

farmarska
13. bře 2010

a navíc on je ještě v klídku a vypadá spokojeně 😎 jako že si rozhodl, že už je ten správnej čas počít dítko 😎
tý jo a to jsem se po porodu bála a řešila s tercinou, jak na něj, že určo bude chtít alspon půl roku pauzu a nebude se mi chtít množit...no a ted todle..on do toho chce jít nakonec ještě dřív než já!! 😅 😝 😨 😨

farmarska
13. bře 2010

jééé co to čtu? mari už je teta?!! 😨 musím dočíst 😉 ale už předem mari moc moc moc gratuluju!!!! 😵 😵 😵

aronek
13. bře 2010

farmi, pozdě řešíš 😀 ale pokud není tělo připravené, tak se mimčo stejně nechytne, proto jsem měla dovoleno se snažit hned a pokud čekáš mrchu, tak je po ovuli určitě 😉

mari111
13. bře 2010

no teda farmi, za jedno je dobře že ho nemusíš ukecavat ale je asi ještě brzo, no ale myslím že už tu jedna takto počala a ma krásneho chlapečka Vojtáška 😉

mari111
13. bře 2010

Vojtíška ,no aby sem mu nopoondila jméno 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru