Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
22. bře 2010

Šarlotko, už jsem to jedno povlečení navlíkla do postýlky, dokonce jsem připavnila i nebesa a to tam nebyl návod jak na tu konstrukci 😀 Tak pak jak dojde manža, tak mu řeknu, at to vyfotí a stáhne do PC (máme nový foťák a neumím to). Ale ráno mi stejně nešla tady do alba přidat fotka 😠

flair
22. bře 2010

Holky, já jsem asi fakt pako, ale jak mám přidat fotky do alba?? Je tam tlačítko "Přidej fotku", ale když na něj kliknu, tak nic. Takže nevím, kde ji mám jako načíst 😕 😠

markee
22. bře 2010

ahojky holky,
já ráno odvezla malou do školky-jeli na plavčo. Pak mě kamarádka hodila k mamce. Tak jsme si pokecali a pobrečeli a na devátou jsem šla na kosmetiku. Tak jsem si s kamarádkou pokecala a šla domů. Je tam nádherně,takže mi ty 3km krásně utíkali. Koupila jsem v krámu celozrnný housky,že si je namažu cottagem,ale on se mi skazil. No fakt mě to sejří. Tak místo toho dojídám tu buchtu. To budu jak koule. Rovnou jsem na půdu dala zimní bundy, já si teda jednu nechala ve skříni,pže Míša už je prostě nosit nebude. Dala jsem tam i houpací kohouty,nočník po Johance a jeden z malých kočárků. Další věci pak odnesu na zahradu,ať je pokojíček volnější 😀 Mám otevřený balkon a střešní okno a kochám se nádherným počasím. Odpoledne si pro malou dojdu zas pěšo do školky,takže dnes pro sebe udělám hodně-teda aspoň myslím.

katyna6
22. bře 2010

flair-já s tím problém nemám,když na to kliknu,ukážou se mi všechny složky,co mám v počítači,tam si pak musíš najet na složku s fotkama a vybrat.Víc ti asi neporadím,ale kdyžtak pisni,jestli ti to jde

flair
22. bře 2010

Markee, taky mám otevřený okna a užívám si to teploučko a sluníčko 🙂
Katynko, mně právě nic nenaskočí, ještě to zkusím nějak pošéfovat a kdyžtak budu bombardovat adminy 😠

markee
22. bře 2010

Flair,téda takový balíček určo udělá radost. Už se těším na fotky.
Aronku,je skvělý,že už jdete domů a malý že přibírá.
Kytiii, hezký zprávy,že je mimčo v pořádku-moc vám to přeju. Všem vám to přeju,mít zdravá dítka.
A myslím na Farminku,jak jí je první den v práci. Holky,kde teda pracuje? Včera už se tu neukázala a já si fakt nemůžu vzpomenout 😅

sarlotta
22. bře 2010

flair já jsem si musela hodit složku s fotkama na plochu aby mi to reagovalo, pak už jen to ctrl

sarlotta
22. bře 2010

Markee myslím nějaký obchod, potraviny asi. jen na 5 hod denně. 😉

markee
22. bře 2010

Sarlott,díky. Tak to jo. To by mohlo být v pohodě. I když první dny jsou vždy krušné. Jdu se dívat chvilku na TV. Odpoledne strávím venku, je tam fakt krásně.

katyna6
22. bře 2010

flair-aha,už vím,co myslíš,že se nic nestalo,když jsi na to klikla,mně to teď chvilku taky zlobilo,ale už zase dobrý.

flair
22. bře 2010

Šarlotko, Katynko, mně to blbne pořád 😠 psala jsem admince, tak uvidím, jestli se něco změní 😉

kytiii
22. bře 2010

Ahojky!
Aronek-to je super zprávička, že už jdete domů.

Holky, mám na Vás dotaz, jsem 15tt a s manželem rádi navštěvujeme rockové koncerty, tuhle středu je u nás Arakain, moc jsem chtěla jít, ale po přečtení příspěvků související s velkým hlukem a decibely jsem změnila názor a nikam nepůjdu, nechci riskovat, že mimískovi ublížím. Jak byste se rozhodly vy? Díky 🙂

kytiii
22. bře 2010

sarlotko-děkuji za doplnění v tabulce 🙂

sarlotta
22. bře 2010

kytii no tak nemusíš stát u beden ne ? Je to vevnitř nebo venku ?

ee.liska
22. bře 2010

ahoj 🙂 tak KO dopadla dobře 🙂 ale musím pořád ležet a odpočívat 😝
jdu vás dočíst a něco si ukuchtit 🙂

madormi
22. bře 2010

aronku tak hodně síly, budeš jí asi na malého potřebovat 🙂 Jinak já o víkendu očekávám MS tak doufám, že se tělo dalo do kupy a o víkendu dorazí jak má. Neměla jsem jí nikdy zpožděnou tak snad to tak zůstane 🙂

kytiii
22. bře 2010

Sarlot- je to v kulturáku, takže vevnitř, včera jsme měli u nás doma rodinnou sešlost a všichni se na to nějak netvářili 😒 Mají starost. Samozřejmě, že bych nebyla u podia či u beden, ale někde opodál. Jde o to, že jsem přečetla na tohle téma pár odborných článků a jsem zrovna v období, kdy se vyvíjí sluchové orgány a prý mimís v plodové vodě slyší hlasitěji, než-li matka. Tak neví... 😒

kytiii
22. bře 2010

eli-to je fajn, že kontrola dopadla v pořádku, jen se pěkně šetři, je nádherně, takže na relax úplně báječný den 🙂

flair
22. bře 2010

Eli, fajn, že je to ok. Ale to věčné ležení nic moc teda, že 😖
Kyti, já osobně bych asi nešla. Celkově mi moc nesedí nejen hluk, aale moc lidí, navíc rockeři-návštěvníci jsou divočejší atd. Ale je to jen můj názor. Ač mám Arakain moc ráda, v těhu bych nešla.

aja.83
22. bře 2010

Ee.li, super, že kontrola dopadla dobře! 😵 Pěkně relaxuj a užívej si krásného počasí! 😉

kytiii
22. bře 2010

flair-díky za názor, vidím to tak, že manžílek půjde na Arakain naživo a já si ho pustím doma na cd 😀

aja.83
22. bře 2010

Holky, venku je fakt tak nááádherně! Už se těším, až půjdu domů z práce... Pak jedem s manžou ještě na návštěvu ke známým, co mají roční holčičku! 😵
Kytii, gratulka k výborné kontrole! 😉 Jinak asi bych taky radši na koncert nešla 😅 ...Radši...Ještě budeš určitě moct někdy v budoucnu jít znovu! 😉

kytiii
22. bře 2010

Aji-díky 🙂 Dnes je fakt počasí jak vymalované, musím zachvilku do práciny, ale mám jen do 17h, takže snad ještě toho jarního počasí trochu stihnu. Jinak máš, Aji, recht, člověku nic neuteče a teď myslím hlavně na toho malého v bříšku, Arakain bude holt někdy příště 😀

mari111
22. bře 2010

Ahojík holky, teda mne ten koník nějak blbne ,ani jsem vás nemohla dočíst, se mi to furt nějak zasekáva. Tak doufam že jsem o nic nepřišla, ještě jsem stihla číst že má Handm vše v pořádku takže gratulka 🙂 no a ja su jedu na gyndu pro ty žádanky na krev, jinak nevím proč mi je nedala hned když říkala že teď tam nemusím ani čekat, jen si říct že su du pro žádanky , no ale nevadí, stejně chci po krámech a je tak krásně že se aspoň hezky projdu

mari111
22. bře 2010

no ještě vidím že kytiii ma dobré výsledky takže taky gratulka, ste holky šikovné 😉

kytiii
22. bře 2010

Mějte se, musím letět do práce, chjo 😠

kytiii
22. bře 2010

mari, moc děkuji, Tobě to také letí, holka jedna 🙂

natalie77
22. bře 2010

Katy 😔 , promiň, spletla jsem se, tak se nezlob...ale já když o něčem kecám, tak to přivolám 😵 😵 😵 .
Třeba jak jsem nakoukla sem do diskuze, těhule bez problémů...zaujalo mě, že se otevírá stejné téma (jak se Kopince bouřily těhu hormony 😉 )....a koukni, ža 14 dnů už jsem tady byla.... 😝 .

No a jinak malý má opět bronchitidu, staženou průdušnici, takže zase můžeme být rádi, že neměl astmatický záchvat....bych si to všechno vzala na sebe....on je moc hyperaktivní a teď než usnul tak polehával, pořád chtěl chovat....no a měl horečku 39,1, tak jsem mu ke všem těm lékům, co dostal dala ještě čípek, tak snad to zabere. Už jsem volala na imunologii, tak mu zase nasadí ty vakcíny na imunitu plic.

Manža přinesl papíry do školky, holky....já tu nad tím brečím....jakože mi to miminko vyrostlo....ještě nedávno jsem si ho nesla domů, malý uzlíček a on tak rychle vyroste...asi se mi nějak bouří hormony, nebo jsem ne vyspalá, ale chovám se jako magor, chudák manža... 😉
Tak se jdu taky natáhnout, noc nebyla ideální a ta dnešní taky nebude nic moc...
Jo a kdybyste měly pocit, že tady pořád fňukám, nebo Vám kazím dobrý den, klííííďo mě pošlete někam... 😉 🙂 . Předem dííííky.

sarlotta
22. bře 2010

Natalii ale prosím tě taky sem bulela a pak když jsem ho tam vedla a pak doma ještě🙂)) jak jsem si vzpoměla jak mi za oknem mával🙂)) a Včíl sem ráda, že možu odpočívat doma sama 😎 😀 😀

Kytii tak vydrž s koncertíkem až bude něco venku, to bude fakt lepší🙂 pohyby nejspíš ještě necítíš tak nevíš jak by miminko reagovalo... a nemohla by ses podle toho rozmyslet

sarlotta
22. bře 2010

Eli super🙂 a jak ležet kakra... co ten pátek ? platí nebo to odsunem ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru