Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
22. bře 2010

naty-já se přece nezlobím a kdyby tvoje předpověď vyšla,pošlu ti véééélkou čokošku 😉 😉 A určitě nevadí ani mně,ani holkám,že máš teď smutnější náladu.Není se vůbec co divit.při tvých starostech s malým,se sebou a ještě se školou...to spíš klobouk dolů,že to zvládáš ještě takhle dobře.Navíc,koníkovky jsou přece od toho,aby si člověk vylil srdíčko a vypláchl starosti z hlavy! 😉 😉 Takže neboj,nikdo tě nikam posílat nebude! 🙂

ee.liska
22. bře 2010

teda máte pravdu, to ležená nic moc, ale co bych pro mimi neudělala 🙂
šarlot, jasné, že pátek platí 😎 já ležím, co jsem došla z nemocnice a budu min do 24tt
kytii máme stejný problém, na arakainy jsem chtěla jít v sobotu,miluju je, ale asi se toho vzdám 😒
jé aronek už jdou dom 😵

wlladka
22. bře 2010

Ahojky. Tak jsem se dneska pěkně courla venku. Sice se ráno ukazovalo sluníčko, ale v poledne už se zatáhlo a je zataženo pořád. Škoda no, ale hlavně že nepršelo. 😉

Ve škole, kam chodí moji kluci někdo nahlásil bombu. Už jí tam nahlásili minulý týden ve středu. Byli tam policejní manévry a já nemohla ani projít ulicí. Bomba byla nahlášená ve střední škole, která je v komplexu budov kde je i ZŠ. Policajti evakuovali SŠ a ty děti na základce tam nechali sedět. Když jsem si šla pro Matyáše, tak mě tam ani nechtěli pustit, ale děti tam nechají. No děs! Kdyby se, nedej bože něco stalo, tak tam ty děti budou. No a dnes se to opakovalo. To vám řeknu - jsou to nervy. Doufám, že jen blbne nějaký záškolák. 😠 😠 😠

wlladka
22. bře 2010

Koukám, že jste taky pobíhaly venku - nic moc se tu nenakecalo 😅 😅 🙂

hanana
22. bře 2010

ahojte holky tak jsem zpet z dovci, (sorry farmi ze jsem neodpovedela byli jsme na svate Lucii)
jinak vsem maminkam moooooc gratuluji k miminkum, Aronku prozila jsi dost tak ted jenom k lepsimu, kdyz Honzik pribira 😵 😵 😵 😵 😵
Frami drzim pesticky , at se v praci libi, a at mrcha prijde co nejdrive
Markee je mi to moc lito cim jsi si zase muslea prozit posilam pofoukani na dusicku
Jinak ja uz zase zmatkuji kvuli ctvrtecnimu ultrazvuku, je to skoro presne rok co jsem byla na velkem ultrazvuku a rekli mi tu nejhorsi zpravu 😖 ale snad to tentokrat bude pozitivnejsi

venuska
22. bře 2010

Ahoj holky, to jsem ráda že jsem vás našla...ten nový koník je na prd... ☹ je to dost nepřehledný ☹
jak se jinak máte?

venuska
22. bře 2010

Téda holky, mám z vás radost...všem moc gratuluji k narození mimča (((o:

Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík
Mabe................... holčičku Anička 3560,49cm

aronek
22. bře 2010

TAk doma jsme zatím hodní, jen aby nám to vydrželo 😀 Kolik má být v bytě stupňů když je tam miminko??

ee.liska
22. bře 2010

aronku to je super 😵 nám na kurzu říkali něco o 20-22 stupňů a na spaní 18 😲 ale nevím
hanana ťo sis určitě odpočinula 😎
wladi to by mě zajímalo, kdo tam ty děti nechal 🙄 prevíti, co kdyby se fakt něco stalo...

aronek
22. bře 2010

eelis, dík za odpověď 😉 já jen, že má studené ručičky 😒

markee
22. bře 2010

Tak my byli venku. Pro malou jsem šla pěšo,fakt bylo nádherně. Na zítra máme v plánu opékat buřtíky-tak už se těším. První letošní na ohýnku,snad nám nezačne pršet. Chcem je opéct kolem páté,pže touhle dobou bude venku hodně zima.
Malý se ve školce a na plavču líbilo-to jsem ráda. Zítra se těší zas.
Jinak já se fakt smiřuju s jedním dítkem. Pozoruju holky okolo sebe, kolik maj dětí a jak se cítí na druhé a máme ve vsi dvě,které maj jedno. Jedna z nich jich víc ani nechce. Takže je to asi normální mít jedno dítko. Pro mě teda ne,ale časem to tak určo vezmu taky. Znám spousta lidí,co chtěli víc jak jedno a nemohli-ze zdrav.důvodů.
Ale je to pro mě těžký.

murynka
22. bře 2010

aronku vítej doma 🙂 my doma máme tak 20 st a může tu být i 30 a ručičky a nožičky má studený pořád 😉 😀 oni to mívají neboj

farmarska
22. bře 2010

ahoj holkýý tak se hlásím z pracovního procesu 😀 😀
takže byla jsem tam 7hodin, ale to jen vyjmečně, jinak budu dělat 6, kuli střídání se s odpolední směnou. Ve smlouvě mám teda 5 a tu hodinu teda nevím kdo mi bude proplácet, páč na centrále mi řekli, že to neproplácej a v krámě, že si to pak maximálně můžu vybrat, jako volno, ale v krámě mi hned na rovinu řekli, že žádný volno nepřichází v uvahu, páč, je nás tam pořád ukrutně málo 😝 No tak nevím, ještě to zítra s někým zkusím probrat..protože to mě fakt dost štve, trčet tam každej den hodinu zadara, když už tak to je tak blbě placený 😝
jinak teda jsem utahaná jako kotě, je to nezvyk, tolik hodin bez přestávky na nohou a pracovat v kuse 😅 pak to raní vstávání 😅 a odpoledne jsem ještě musla po uřadech, na UP, vzp, centrálu,pak nakoupit , atd.. no přijela jsem domů až k večeru a to jsem musela rychle zase pokrmit a pak s mladým dělat domácí ukol do školy.. A dneska bylo venku ták krásně 🙂 už ted mi chybí to moje raní poklidný krmení si zvířátek,(ted je jen tak narychlo odbudu) ta práce na zahrádce, to vyvařování si doma a poklidný uklid.., no chvilku to bude trvat, než si na tendle schon zase zvyknu 😅 a už se těším, až zase budu těhulínkovat, pěkně v klídku- doma 😀 😀

farmarska
22. bře 2010

holky a přiznávám se dobrovolně a bez mučení, dost mi chybí i ten pokec s váma 😅 😀 😀 sem na vás v práci pořád myslela, jestli ted kecáte a o čem asi... 😀

farmarska
22. bře 2010

no a tak vás jdu rychle dočíst 😉 😉 😉

farmarska
22. bře 2010

jo jinak mrcha stále nedorazila 🙄 🙄 🙄 a já v tom v tom všem uplně zapoměla si zavolat mudroj a objednat se 😝 no tak zítra

natalie77
22. bře 2010

Ahoj, tak jak jsem odpoledne psala, že se jdu natáhnout, tak sotva jsem začala zavírat víka...a malý přišel, takže z toho nic nebylo. Tak teď půjdu do sprchy a zalehnout....noc bude asi krušná, ale člověk si za ty roky zvykne, hlavně, že není nic horšiho.
Jo a díky za povzbuzení 🙂 .
Markee, také se smiřuji s jedním dítkem, ale nejde mi to.....
Cesta k němu byla trinitá....už nějak nemám energii na další cyklus hormonální stimulace....nebo ne energii, ale něco jako neustálá naděje, pak zklamání....pak ty nervy...možná je to tím mým rozpoložením, že třeba za pár měsíců budu mluvit jinak.... ono je to všechno asi ještě moc brzo. Držím Ti pěstičky 🙂 .

aronek
22. bře 2010

jsem dnes překvapila skorotchýni, že jsem řekla, že do toho půjdu znova 😀 tedy pokud to půjde, přece se nevzdám kvůli jednomu císaři 😀 vám taky moc držím palečky 😉

flair
22. bře 2010

Ahoooj🙂
Tak my jsme si s manžou dali dnes první točené pivko venku na zahrádce, to bylo žůůůůůůžo!!!! 😀
Aronku, ty jsi tvrdačka s takovým výrokem pár dní po porodu 😝 😀 😀 😀 Stejně to musí být úžasný donýst si domů miminko 😵 Jsem zvědavá, jaká bude u vás první noc doma 😅
Farmi, to je docela síla s tou prací! Hodinu zadara bych jim hodila s chutí na hlavu 😠 A celkově je to asi zabíračka, tak se drž. Doufám, že brzo budeš zase těhulit a uděláš jim papa 😉
Markee, Natali, ted je asi brzo dělat závěry. Musí vám být ted hrozně, já vím 😔
Hanana, fajn, že dovča byla fajn 🙂 a velký utz dopadne dobře, MUSÍ!!!!!! 😵

flair
22. bře 2010

Tak a já jdu pomalu do sprchy a do postele. Jsem nějaká čím dál unavenější či co 😕 😅 papa

natalie77
22. bře 2010

Farmi 😵 , ahoj....však my na Tebe také myslely...to se neboj. Musí to být nezvyk po pauze zase v procesu....to já se také připravuju, ale nejde mi to...no ale budu muset, nic jinýho mi nezbyde....

Jinak s tou bombou ve škole....bych jim dala 😠 . Jsem docela kliďas nebo se snažím ovládat, ale co se týče malýho, tak to jsem hned nasírací....
Tak manža pořebuje vyžehlit košile....tak jdu na to.... 😝 . Jsem teď týden na nic pořádně nesáhla, tak je to tu dooooost znát...a pak že na mateřský není co dělat....

tak zatím. ahooooj.

aronek
22. bře 2010

tak malý už hajá, já proběhnu sprchou 😀

farmarska
22. bře 2010

tak dočteno 😉
jůůů tak aronek je už doma!!! 😵 😵 😵 aron hurá hurá a ještě jednou moc gratuluju 😵 😵 😵

holky a nevíte co je s Martinkou? Jestli už jsou taky doma...dlouho se tu neukázala 😕 😕

jinak s tou prací to jako není zas tak strašný, jako rozhodně to není taková hnusná buzerace, jako byla v tom kauflandu 🙂 ale ty hodiny se prostě musej nějak dořešit 😎
já jdu ale ted řešit bolení v krku.. nějak mě v něm začlo už dopoledne trošku škrábat a bolí čím dál víc, tak to musím rychle podchytit včas, páč marodit si ted nemůžu dovolit, to by byl v práci průser jako Brno! 😅 🤐

tercie
22. bře 2010

Ahooooooj kočky, nestíhám, sice jsem celej den nakukovala, ale hrbila jsem se u vyplňování daňových přiznání, moje, a manžovo a ještě z nemovitosti, to bylo zdaleka nejhorší, fuj.

Taky mi dneska je nějak naprd, v nci průjem,byla jsem snad pětkrát, a celej den mi po chvilkách tvrdne břicho, ale ne nějak pravidelně, ani to nebolí,jen je to nepříjemnej tlak, a taky jsem zaznamenala zátku... ale ta už šla i minulej týden, jen dneska s trošinkou krve... asi od toho průjmu myslím jsem si to nějak uspíšila... A všechno mě bolí, záda jakkdyž mě nakope kobyla, a ramena a kyčle, že nemůžu ani ležet...invalida hadr fakt 😀 Připadám si jak totální lazar, jak jsem si lebedila,že mě nic neobtěžuje, tak dneska teda jo 😀 A taky mám už tři dny oteklý kotníky jak bakule, fůůůůůůůůůůj 😀

Holky,co jste rodily, jak to je s přísunem kyslíku prckovi... při kontrakcích má míň kyslíku, proto se musí pořádně dejchat, to už vím z kurzu,ale při tom poslovatým tvrdnutí toplatí taky, nebo ne? Nějak nevím ...

Farmi tak v rachotě chtěj abys dělala zadáčo jo? 😀 Šmejdi, ale ty si s nima poradíš, hele, dávám ti dva měsíce a budeš zas doma 🙂

Holky já musím asi dočíst znova,než jsem se vypsala, tak jsem toho většinu zapomněla 😀

tercie
22. bře 2010

Aronku ahoooj holka, tak super že se klidně pohrneš do dalšího porodu 🙂 Ta tvá sms z porodky zněla tak jako bys už v životě nechtěla, tak to mám radost 🙂
A jak je, co první den doma, jak to zvládáš? Co mlíčko, a jak jizva, bolí to hodně?
A taky chcem fotku!!!!!!!! 🙂

Holky o Martince nic nevím, teď už psát nebudu, to se nehodí,ale písnu jí zítra jo? Kdyžtak mi to radši ale ještě připomeňte 😀

farmarska
22. bře 2010

jinak zítra se tu taky nevokážu nijak moc brzy, páč se mi schodou náhod doneslo, že v jedný výrobně salátů a lahůdek scháněj jednoho do plnýho počtu a tak jsem tam hned volala a dohodla jsem si s pánem schůzku zítra na druhou. Původně chtěl abych přijela už ráno v 8, jenže jsem mu řekla, že to budu v práci, tak nakonec jsme se dohodli na tom odpoledni, takže jak to zabalím v prodejně, pomažu se dom převlíknout a šupajdím na pohovor 😎 Tady by to bylo snad taky jen na dvě směny, ale na plnej uvazek a za uplně jiný peníze-nabízeli až 13hrubýho.. to by byla lepčí mateřská , než z těch slíbenejch 5 a půl co mám mít tady 😀 jo musím myslet i na tuto budoucnost 😉 😀 😎 😀

farmarska
22. bře 2010

ááá Terculinka je tady 😵 😵 😵 ejště nám holka koukám neporodila 😀 😀 😝

tercie
22. bře 2010

Jéé Farmí to by bylo super, tak budu zejtra odpo moc držet pěsti jo? Ať tě vezmou 😉 Páč na budoucnost,na tu se jako myslet musííííí 😉

farmarska
22. bře 2010

týý brďo a vypadá to že Tercinka nám bude brzy rodit 😵 😵 terci supr příznaky 😉

tercie
22. bře 2010

Farmuš nestraš mě 😀 I když po dnešku nevím nevím...asi to moc dlouho trvat nebude, co myslíte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru