Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
24. bře 2010

Sarlott, já se ptala na brigádu tady ve vsi,pže tu dělaj plastové okna a dveře a tak. Maj toho teď hodně,ale prý nikoho nechtěj. ☹ Ptala jsem se i kamarádky co dělá v kravíně,prostě je mi to už jedno,kde budu. Krom toho v tom kravíně maj víc peněz než dostanu v kanceláři. Jen se v kanclu míň nadřu. Jenže prý zatím nepotřebujou a i kdyby,tak maj zájemkyň dost a dost. Ani takovéhle práce nejsou a to je hrozné.

markee
24. bře 2010

Ajo,já si včera dala pivko a půl. Dala bych celý,ale už bych se začla motat. Dlouho jsem nepila,takže stačí po málu. Takhle mi hubnutí moc nepůjde,ale fakt jsem k těm buřtům měla chuť i na pivko-na domácí zahradě 😉

sirella
24. bře 2010

jééé....ahoj aji 🙂 Fakt 20 st.????To bude paráda....to grilování je super nápad 😵 Já to zbožňuju...mňáááááám 😵
Budem sice celý víkend dřít jak mourovatí,ale pokud by se večer skončilo rozumně,tak bych si taky kousínek něčeho dala 🙂

natalie77
24. bře 2010

Markee, jńejsi k ničemu, dokážeš se krásně postarato Johanku a to každý ženská neumí.... Ber to tak, že je teď nouze o práci, ještě s malým dítětem jsi určitě pro zaměstanavatele riziková....teď si nemůžu vybavit ten výraz...ach jo, to je ta debilita 😝
No a k tomu máš šestinedělí, žal, trápení....takže to na náladě nepřidá....ale neboj, sluníčko pomůže na duši a bude se to zlepšovat.
No a se seniorama.....holka to Tě obdivuju, do toho bych nešla, ale v nouzi člověk vezme všechno...jak píšeš, já byla u babičky než umřela celou dobu jsem se držela, abych nezvracela...a to jsem dost empatická, ale prostě to nešlo..

natalie77
24. bře 2010

Markee, jaké bylo grilování? Jsi mi udělala chutě, tak se těším na léto na chatu, na špekáčky 😵

aja.83
24. bře 2010

Sirellko, no jo, ale 20 stupňů prý má být jen v pátek a na víkend se má zas ochladit a trochu pršet! Ale pod 10 stupňů to prý nepůjde...Tak uvidíme! Musíme stihnout grilovačku v pátek! 😉

aja.83
24. bře 2010

Markee, to já jsem pivařka a minimálně 3 velký orosený zvládnu a někdy i víc! 😀

aja.83
24. bře 2010

A Markee, určitě nejsi k ničemu 😉 ...Natálka ti to napsala moc hezky 😉 ...Prostě teď není práce všude, dej tomu trochu času a třeba se něco objeví...Držím pěsti! 😉

markee
24. bře 2010

Holky,já právě do teď hledala jen lážo plážo,pže jsem věřila v dobré těhotenství. Jenže manža začíná být divný a prostě mě bude chtít nacpat kamkoliv,jen,abych do té práce šla. Určo se kolikrát pohádáme a nevím jak to s náma dopadne.
Natali,já bych fakt ošetřovatelku dělat nešla,nemám na to. Vadí mi smrad ze starých lidí a samozřejmě výkali a tak,ale co budu moct dělat. Já práci potřebuju a vím,že na obchodního zástupce se nehodim,cizý jazyky neumim,účetnictví neumim-ani mě nebaví-nemám na něj buňky mi přijde. Chtěla jsem nenápadnou práci,kde zapadnu a nebudu tak na očích. Jenže to nejspíš nejde. Né že bych nechtěla dokázat víc,ale teď nějak chybí ta energie k tomu.
Jinak opékání buřtíků byla lahoda. Jeden se zhltla ani jsem nemrkla a další jsem si fááákt vychutnala. Byli jsme venku do sedmy,pže mi už byla zima,i když jsem byla nabalená. Ale bylo to krásný,si zas posedět po zimě na zahradě 😵

aja.83
24. bře 2010

Markee a kam bys tak chtěla? Do jaké práce? Jen se ptám 😅 , třeba kdyby mě něco napadlo a mohla bych ti poradit... 😅

natalie77
24. bře 2010

Markee, co zkusit obchoďáky v okolí....? Nebo mě napadlo se zaregistrovat v personální agentuře...
no a co zkusit toto?
http://www.sprace.cz/nabidka-prace/modra-pyrami...

mari111
24. bře 2010

Handm jenom jednu,jo 😕 mne čtyři 😒 a vysledky bych mela mít 1.4. prej az pudu na gyndu tak uvidím,no. Snad sestra na gynde nekecala.

mari111
24. bře 2010

Jééé Marke vy už jste měli buřtíky,jo. ja už chci taky opékat a grilovat 😅 mnam mnam , na to se už moc teším ,jo holka dneska najit prací je umění a není to o vzdělání ale o štěstí, snad už brzo něco vymyslíš

markee
24. bře 2010

Natali,v obchoďákách se ani neptám,pže maj nástup od 5 ráno a když máš odpolední tak zas končíš v půl desátý večer,takže to časově nejde. A prý maj na každé místo 15 zájemců,takže dost. Já prostě vymyslím zda tu Prahu jo či ne. Musím si sepsat pro a proti a podle toho se rozhodnu. Strašně moc nechci od malý,ale práci potřebuju.

natalie77
24. bře 2010

Tak malej je vhůru...jdu dělat animátora 😉 .
Mějte se pěkně a Markee, budu hledat dál a třeb se i ptát, jo? 🙂

natalie77
24. bře 2010

http://www.prace.cz/pd/108522150
no nevím, kde přesně bydlíš......ale zkus se podívat na www. práce.cz

markee
24. bře 2010

Natali,no já tam právě občas načouhnu a co je v mezích možností,tak pošlu životopis. Je toho,ale málo co bych mohla vzít. Ale díky. Něco snad časem vyjde.

natalie77
24. bře 2010

Markee, jaká je ta nabídka v Praze? To je zase tak 3 hodiny jen dojíždění...a taky to cestovné...
Pak mě napadlo, co uklízet kanceláře? Nebo uklízet lidem, co nestíhají? Většinou je to přes den? Vezmeš si rukavice a vykydáš jim ten hnůj, nikdo Tě nebuzeruje, ale vidíš hned výsledek...prašulky dostaneš většinou hned?
Pak to dočtu.....malej mi tady slintá na notebook...
😝
Taky se bojím té práce...je to na celý den a jsem na něj dost fixovaná, Marek je v pohodě, ale já budu asi trpět...nedivím se Ti, já bych chřadla žalem nevidět ho odpoledne nebo ráno jít brzo... ☹ .
Držím pěsti.....

markee
24. bře 2010

Natali,uklízečku jsem chtěla taky dělat,hlavně,když jsem zjistila,že jsem těhule,pže každá kačka by se hodila. Ptala jsem se přes kluky co maj manželky na úřadech,zda o něčem nevědí. A oni mi odpověděli,že to bych toho chtěla moc. Že práci uklízečky fakt neseženu,pže to si berou ty kancelářský jako vedlejšák. No hnulo mě to žlučí. Tady je to fakt strašný,šílený. To víš,že zkouším se ptát všude. Nejsem flákač. No ta práce v Praze by byla na sociálce,jenže placená podle tabulek,pže tak to prostě je. Takže málo bych měla-hodně málo po tom co bych projela a ještě celý týden časově v háji. Ale nemusela bych na pohovor a tak. No prostě to mám v záloze. Ale jsou to fakt tak 3 hodiny cesty k pracovní době ☹

madormi
24. bře 2010

markee a co hlídání dětiček, samo že ne oficiálně, ale domluvit se se dvěme mamina co se musí vrátit do práce nebo tak se optat. Známa to dělá. Je doma se svou malou, k ní má další dvě děti. Nevydělá na tom balík ale něco jo

aja.83
24. bře 2010

Markee, teda nápad madormi se mi líbí! 😉 Teď jen abys někoho takového v okolí sehnala! To by bylo fajn, ne? 😉

ee.liska
24. bře 2010

jsem zpět 🙂 tak štítka se lepší, prášky zobat nebudu, jupí 😀 ale budou mě sledovat, kontrolní odběry a tak
sirel to je škoda, že nemůžeš, ale jak píše šarlotka, budem určo chodit častěji 🙂
markee, máš to ale trápení ☹ ale neboj, bude zase líp 😉 jsi šikovná holka a za chvilko nějakou práci najdeš 🙂
natalie, to je dobře, že je prckovi líp 🙂
vy pivínka jedny 😠 ještě, že mám jedno nealko v lednici 😀

ee.liska
24. bře 2010

já jsem si dneska koupila tu lavičkovou houpačku na terasu 😵 tak jsem zrovna po ziměterasu uklidila, vytřela a tak a jak dojede manža, tak mi jí donese nahoru a budu se houpaat 😀 😀 je i se stříškou tak to bude super

handm
24. bře 2010

ještě že já pivo nepiju 😀😀😀😀😀:D ale vínko mi chybí, to jooooo!!!!! 🙂🙂'🙂🙂🙂

No Mari, fakt jednu, taky jsem čekala víc..
šarlotko, kolik ti toho brali při triplech?!

holky, jdu žehlit a udělat něco s barvou na hlavě 🙂 už jsem jak vyzobaná a odkvetlá slunečnice 😀😀😀😀

ee.liska
24. bře 2010

handm, škoda že není taky nealko vínko, co? 🙂

handm
24. bře 2010

ee.lisko, o silvestru jsme známé - tehulce, koupili nealko šampano, tak jedine tudy, ze bych si dala 😀😀😀:-d

kopa
autor
24. bře 2010

Holky,ráno jsem náhle vypadla 🙂 Jsme šli s přítelákem do Zoo.Bylo tam krásně až na to,že tam byli samí malí děti se školami 😅 😅 naštěstí jsme zvolili jinou trasu,tak nám nebyli v patách.Byli jsme tam skoro 3 hodky a to jsme to neprošli celé,udělalo se mi zle 😅 Asi na mě něco leze,mám ten opar a pálí mě oči a pak mě začala bolet hlava....no prostě mazec.Cestou domu mi přítelák koupil toho dobrého míšu ve vaničce,tak jsme se po milovali a vrhli se na zmrzku 😀 😀 😀

ee.liska
24. bře 2010

handm to jo, pila jsem ho a je docela dobré, pak už jedině rychlé špunty 😀
kopi do zoo, ty se máš 😵 ale taky odpočívej 😉

kopa
autor
24. bře 2010

Markétko na kontrolu jdu příští týden ve čtvrtek odpolko 🙂 To už jdu s močí,budou měřit tlak a vážit.A měla bych dostat těhu průkajdu a objednat se na ten NT.No moc si přeji at je vše o.k!!!!!Jako říkám si,že to bude dobré když nešpiním-při ZP jsem špinila cca 14dní.No zase budu přemlouvat mimíka,že mu něco koupím 😀 😀 😀 Dneska ráno jsme jeli v narvaném autobuse jak blázen a já se opírala o příteláka a držela si přitom břicho 😅 (no prostě těhu demence)hladím si špek 😀 😀
Dej pak vědět jak jste dopadli se Sofinkou 😉

Kerrie je mi celkem už dobře,akorát se obávám nachlazení 😅 😅tak jsem doma,tak to kdyžtak vyležím.Jo a normálně si courám venku jak chci,vycházky fakt nedodržuji,to bych nic nestihla 😀 😀
No a jak jste tu psali s těmi tchýněmi ty a Markét,to mi připomíná mojí.Ta vždycky,že je synovcovi zima,přykrývá ho deku a on to odkopává a pak ho zase přikryje....No švagrovka taky ze začátku s ní měla problémy,do všeho se jim pletla...kecala...to já bych nevydržela a ani můj přítel,ten by jí to jasně vysvětlil.Ale u nás se tohle konat nebude,páč přítelák říkal,že jí ani to naše dítě zajímat nebude,že jí to je u prdele...

Katynko zrovna dneska jsem to hodila za hlavu 😀 😀 a co ty jak se máš???

Mari a kde jsi byla u doktorky??nák mi to uniklo 😅 😕

Martinkal tak ten tvůj porod je nádherný a hlavně přivítání Lucinky tatínkem 😵 😵 😵 a to že byla hnedka fotečka 😵no krása!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru